-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
chyba trudno to ocenić kiedy dokładnie.uczy się zachowywać czystość w pokoiku, ma wiele do nadrobienia. a ja właśnie chciałam pytać co u jego towarzyszy byłej niedoli?:cool3::cool3:
-
Cudna Amstaffka Gliwice-Ma Dom-Zamieszkala z cudnym Luisem
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję że się okaże że to jednak hormony i po lekach kasia się uspokoi. kiedy idziecie na badania? -
Piekny Doberman z chorymi lapami juz w nowym domu!!!!
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye::multi::multi: a bedą zdjęcia?:cool3: -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
agaga21 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
cicho i smutno...nikt się sunią nie interesuje:-( -
Piekny Doberman z chorymi lapami juz w nowym domu!!!!
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']hihi, przyznaję się że ja zawaliłam z braku czasu, tzn sprawdziłam i allegro jeszcze nie ma ale nie wystawiłam, obiecuję poprawe tylko musze uzyskać info bo dotarły do mnie ploteczki, że amikat porywa go ze schronu! tylko jeszcze nie potwierdzone :)[/quote] co z dodziem? -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ambo bedzie pływał w basenie! -
Amstaffka Ajsi straciła dom.. najpierw schron, później hotel! MA DOM :)
agaga21 replied to Asta17's topic in Już w nowym domu
nasza księżniczka cudna!:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Pianka']Aniu dziękuje ci za przyjęcie Ibiska:loveu: Teraz tak, no niestety z mariamc się minelismy jak widać, rano o 8 wyjeżdżaliśmy ze schroniska z Płotkiem i Ibisem. To co teraz? kolejny przerzut? czy zostawiamy tak jak jest dopóki oba psy się zgadzają? jesli chodzi o koszty to Ania mówiła, że za dwa psy 500 zł (jak damy karme) lub 650 zł (jak nie damy) w sumie ja myśle, że lepiej zostawić jak jest i kombinować jak się psy przestana zgadzać. nie wiem jak uważacie?[/quote] aha, w takim wypadku to myślę że lepiej już niech zostanie.dużej różnicy w cenie nie ma, opieka dobra i tu i tam więc chyba już nie ma co kombinować
-
ibis super będzie miał na pewno u ciebie aniu tylko szkoda, że pianka nie dała mi znać żebym już nie zawracała mariamc głowy.
-
[quote name='Kamii']Dzieci Herka poprostu uwielbia!! :) W ich obecnosci zachowuje sie naprawde wzorowo! Miala kontakt z dwiema 5 letnimi dziewczynkami. Biegaly wokol niej, krzyczaly.. Hera byla uosobieniem spokoju, grzeczna i ugna pozwalala robic ze soba doslownie wszystko! ( W przeciwienstwie do naszej Kochanej kundelki Afery, kora ma niespozyte pragnienie pogoni i mimo, ze rowniez lubi dzieci-nie wytrzymalaby i scignela kazdy poruszajacy sie obiekt, nie agresywnie oczywiscie -taka dygresja ;) Herka natomiast spokojnie spacerowala i wygladala na przeszczesliwa! :) Ale to jeszcze nie koniec! Miala tez kontakt z poltora rocznym chlopczykiem (chrzesnikiem Macka). Hera widzac szkraba zaczela... czule lizac go po raczkach!!! Niestety Maly nie majac wczesniejszego kontaktu z psami rozplakal sie, na co Hera odeszla kawalaek, ale mialam wewnetrzne poczucie ze zrobila to nie dlatego, ze placz ja zaniepokoil, ale zeby nie stresowac dziecka swoja wielka przyjazna mordka. :) Bardzo wyraznie widac, ze przy dzieciach Hera zdaje sobie spawe ze swojej sily i absolutnie nie demonstruje jej w zaden sposob!! Nie obskakuje, nie biega z impetem, jej wywazona, czula i przyjacielska, oaza stoickiego spokoju. :)[/quote] ale mi nie chodziło o to, że bała bym się, że ugryzie mi dziecko, tylko o to, że przy walczących psach mogło by dojść do jakiegoś "wypadku", np. przewrócenie i poturbowanie niechcący. ale widzę, że hajaa chce sunię na dt, więc cieszę się i trzymam kciuki!!!
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
miesięcznie 400zł za hotelik. było by super gdyby psiak pojechał już bez klejnbotów. czy ambo wymaga jakiejś specjaslnej pielęgnacji tej chorej łapeczki? można zwariować ostatnio z tą dogomanią! -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='andzia69']Ambo nawet nie wie, co ciotki bullomaniaczki mu szykują!:multi: wkrótce się dowie;) cioteczki, same nie utrzymamy ambo. liczymy na waszą pomoc finansowo-bazarkową. prosimy o deklaracje miesięczne, jednorazowe, każda wpłata na wagę złota. -
danusiu, bardzo ci dziękuję, że znalazłaś dla ibisa miejsce. ja wiem że u ciebie psiaki mają jak na wakacjach. teraz wszystko zależy od dziewczyn z rudy śl. ibisku, jest dla ciebie szansa!!!
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
ania będzie jakoś rano ale nie wiem dokładnie o której -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ab-agnieszka']Poprosze moda zeby przepisal watek na mnie. [/quote] dobry pomysł:evil_lol: candy choć nie będzie na razie w bogatyni dołącza jutro do brygady bogatyńskiej;) -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
anastacia, bardzo cię proszę zmień tytuł na : [B] amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie?[/B] lub coś w tym stylu cioteczki, może jakiś bazarek ktoś by mógł zrobić?:cool3::cool3: -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
jutro z samego rana ania z poznania jedzie po candy. sunia bezpieczna będzie w hoteliku przy schronisku u mariamc, gdzie zostanie wyleczona. jeśli ktoś chciałby wspomóc nas:cool3: :Rose: :modla: :modla: w jej utrzymaniu to dane do przelewu wysyłam na pw;) -
Piękna, bullowata Greta wyciagnięta z Ol już bezpieczna w domu :)
agaga21 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Greta jest wyjatkowo ladnie umiesniona a tym samym ladnie zbudowana, no i bezproblemowa. IKA wyslij prosze fotki do p. Tomka do Cieszyna, on mial chetnego na asta [B]ale to mial byc z obcietymi uszami. Wszystkie nasze podopieczne maja uszy w calosci :evil_lol: Ale probowac warto.[/B] No i kochana IKA czekaja Cie ogloszonka. :lol:[/quote] jeśli to główny "wymóg" to moim zdaniem nie warto:shake: sunia prześliczna, dobrze, że już w hoteliku. -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion']Biuro otwarte 9-16 ale kierowniczki nie ma, jesli Wam jest potrzebna do czegos.[/quote] a czy pracownicy wydadzą psa z książeczką zdrowia bez problemów jesli osoba odbierająca powoła się na nazwisko osoby na którą psiak jest zarezerwowany?czy za chorego psa trzeba u was też płacić? -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
ageralion, w jakich godzinach w niedzielę można po psa przyjechać? -
KRAKÓW - piękny amstaff Borys NARESZCIE SIĘ DOCZEKAŁ!!! MA DOMEK!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
aaaale faaaaajnieeeeee!!!:multi: państwo wyglądają bardzo sympatycznie, psiak ma ogródek do biegania! no, borysku, chyba warto było czekać! asiu,super ze masz do nich blisko, będzxiesz mogła czasem psiaka odwiedzić i obfocić!:lol::cool3: -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
szczęściarz!:lol::multi: