-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
póki co agnieszka32 wyróżniła nowe allegro granda [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=775890381]amstaff wyrwany ze szponów śmierci czeka na dom. (775890381) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
a soczki kubuś to dopiero syf! była dziewczyna mojego kuzyna pracowała przy produkcji...
-
no i jeszcze ten [IMG]http://www.akagera.pl/images2/inne/ast.jpg[/IMG] tel.781545444 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=3184"]WROCLAW - mlodziutki ast • Szukam nowego domu/I'm looking for a new home • http://amstaff-pitbull.eu • Forum miłośników wszystkich bullowatych.[/URL]
-
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
gratulacje!!! bardzo się cieszę!!! -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
aga, może coś ci się wylało-jakiś właśnie detergent i nie zauważyło tego twoje czujne oko a fiodorek się tam właśnie położył? -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
jakie śmieszne plamki na brzuszku ma sarunia:loveu: -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
rzeczywiście dziwnie to wygląda. mojemu lecterowi kiedyś wyłysiała taka plama i nowa sierść ciut jaśniejsza odrosła ale to było po wyłysieniu i nie było aż takiej różnicy w kolorze. -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka'] Agatko! Tylko jedna prośba, jak zobaczysz Etnę, to wygłaskaj i wycałuj ode mnie:loveu:[/quote]obiecuję!:p -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ja też czekam na wieści od ani -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i36.tinypic.com/ejem2f.jpg[/IMG] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
dostałam dziś paczkę od irenki pełną smakowitości i zabawek dla etny:lol: zabiorę wszystko ze sobą za tydzień, gdy będę ją odwozić z anią do hoteliku. już się nie mogę doczekać! a ania chyba właśnie u etny teraz jest:cool3: irenko, dziękuję w imieniu etny i dziękuję ci za płytkę:loveu::loveu::loveu: -
bullowata Żabka zabrana z Ostatniej Szansy szuka domu!
agaga21 replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
bardzo ładna sunia, ja też czekam na tekst do allegro:cool3: -
przypominamy dixonka, który lżejszy o klejnoty rodowe hasa sobie po lesie szukając domu:cool3: [IMG]http://i34.tinypic.com/dg2ywg.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/b52qs0.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/9sryit.jpg[/IMG]
-
Amstaff- przesłodki szczeniaczek w suuuuper domu!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
ale z niego mały głupolek:evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu: [url]http://i37.tinypic.com/2hd4b28.jpg[/url] to zdjęcie mnie rozwaliło! -
Amstaff- przesłodki szczeniaczek w suuuuper domu!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i36.tinypic.com/1ya0qf.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2ljrnfb.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/1z3xmw4.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/5obdzt.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/16iry82.jpg[/IMG] -
Amstaff- przesłodki szczeniaczek w suuuuper domu!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i36.tinypic.com/20raemr.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/11i032v.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2dw90yc.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/eukdft.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/sdjpd3.jpg[/IMG] -
Amstaff- przesłodki szczeniaczek w suuuuper domu!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i35.tinypic.com/34qofw2.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/21mhgjo.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/qxqx5h.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2hd4b28.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/jtaplu.jpg[/IMG]