-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
ok, poprawiłam ;) -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/StJGx0PBtAI/AAAAAAAALxY/vaY5-BQMwSI/etna.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/StJGxxmezVI/AAAAAAAALxc/M_zJh_kwN9w/e2.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/StJGx2Krg9I/AAAAAAAALxg/kbXE2V0Kghk/e3.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/StJHJGrazTI/AAAAAAAALxk/O7AgpeOJZXg/e4.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/StJHJZ1geUI/AAAAAAAALxo/5yF0dhU2jCg/e5.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/StJHJeAHq7I/AAAAAAAALxs/5SUYl8G32FE/e6.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
kopiuję całą wypowiedź, którą otrzymałam o stanie zdrowia etny, by wszystko było jasne ;) [I]Dr Ciborowski usunął głowę kości udowej, zrosty stawu biodrowego i fragmenty połamanej miednicy które ograniczały ruch. Przed zabiegiem przykurcz był sztywny- nawet w znieczuleniu do fotek nie udawało się odwieść kończyny. Po zabiegu zakres ruchu zwiększył się o ok 90%/ czyli super/. Operator był bardzo zadowolony z efektu. Sam zabieg trwał długo i był ciężki z uwagi na zrosty, przykurcze mięśni, krwawienie ze zbliznowaciałych tkanek i trudne warunki anatomiczne. Osobiście nieco obawiałem się że w trakcie gojenia " nowe" zrosty mogą wyprzedzić proces rehabilitacji. Ograniczenie ruchu było długotrwałe, przykurcze mięśni stare. Jedna teraz widzę że Etna zaczyna prostować staw nawet lekko dotykając łapką podłoża/ czasami/.Częściej ma ją uniesioną.Jednak i to mnie bardzo cieszy. Widzę że szanse na prawie pełną rehabilitację są bardzo duże. Mam nadzieję że psiak za dwa miesiące będzie radośnie ganiał po/ chciałem napisać po łąśkach/ po śniegu. Pozdrawiam[/I] -
[quote name='magda222']A ja przypominam o allegro. Bardzo proszę rozsyłajcie je gdzie się da: [URL="http://allegro.pl/item775431640_makabra_zwierzat_pseudohodowla_z_piekla_rodem.html"]Makabra zwierząt! Pseudohodowla z piekła rodem! (775431640) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Dopiero 35 cegiełek zeszło...[/quote] [B]wrzucajcie link do aukcji na tego "znienawidzonego" śledzika[/B], którego co niektórzy nadal próbują się pozbyć wklejając śmieszne teksty-łańcuszki :evil_lol:;) ja właśnie wrzuciłam:cool3:
-
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
agaga21 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
u nas też cinko z adopcjami ostatnio, prawie nie ma telefonów a jak już jakiś jest to tragedia:angryy: -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']Mam prośbę wielką.............. Czy można dodać w ogłoszeniu, że Lady znajduje się w boxie 16 na kwarantannie? [/quote] hmmm...a nie lepiej podać numer telefonu np. do ciebie? -
Pręgusia AST, czyli "ET GO HOME"!!! zaadoptowana
agaga21 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
napisałam na szybko tekst do ogłoszeń z posklejanych postów goni, nie wiem czy taki może być? coś zmienić?dodać?skasować?[B] Pręgusia to śliczna, młodziutka amstaffka, może mieć ok. roku, może półtora. To "słodycz" na czterech łapach. Niesamowicie towarzyska, spragniona bliskości człowieka, najchętniej weszłaby na kolana, żeby tylko ktoś ją dostrzegł, a jak dostrzeże - pokocha - to pewne! Zdjęcia nie oddają jej uroku i gamy min, słodkich, którymi dysponuje... Serce kroi się na jej widok za kratami w schroniskowej, zimnej klatce... Dlaczego tam się znalazła? Bóg jeden raczy wiedzieć. Widać, że cierpi, widać, że za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę... Chce do domu.... Pręgusia to niesamowicie energetyczna psina. Chce biegać, skakać, bawić się, gryźć kije, kopać doły.... Widać, że nikt nigdy nie poświęcił czasu, by nauczyć ją podstaw posłuszeństwa, jednak sunia jest w takim wieku, że wszystkiego można ją jeszcze nauczyć. Pręgusia potrzebuje aktywnego właściciela, który poświęci jej czas na naukę, który będzie miał czas, by sunię "wybiegać" a także nie pozwoli sobie "wejść na głowę". Sunia nie za bardzo lubi towarzystwo innych zwierząt, powinna być raczej jedynym psem w domu. Jest wysterylizowana. kontakt:....... [/B] -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
agaga21 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
kurcze, ale się chłopak zawziął! współczuję nerwów i takiego stresu. -
Pręgusia AST, czyli "ET GO HOME"!!! zaadoptowana
agaga21 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
na naszej klasie ktoś się zapytał o sunię, czy dogadała by się z inną suczką. dało by się to sprawdzić? -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[url]http://images6.fotosik.pl/549/6f772bea6d4fa52e.jpg[/url] oj, da wam popalić :diabloti::diabloti::diabloti: -
młodziutka w typie amstaff -a szuka nowego domu
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
bez ogłoszeń sunia nie ma najmniejszych szans. najlepiej gdyby miała wyróżnione allegro (koszt to 12,50zł), alegratkę chyba też się wyróżnia ale nie jestem pewna... -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
jaki ten klocuś wieeeelki! a jaka grosinka maleńka! :evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/107/2667a2a56a21fdc4.jpg[/url] co dziecku zrobiliście???:smhair2::eek: -
młodziutka w typie amstaff -a szuka nowego domu
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
momik, czy robiłaś jej już jakieś ogłoszenia, allegro, alegratkę? -
PRZEPIĘKNA 10 MIESIĘCZNA AMSTAFFKA SZUKA DOMU!!! w sobotę zawożę ją z anią z poznania do hoteliku w szczecinku. sunia ma szczepienia, jest odrobaczona, jest niesamowicie przytulaśna, włazi na kolana, rozdaje buziaki, psy toleruje. zostawiona sama na pół godziny zamknięta w kuchni, zdemolowała drzwi, zrobiła kupę i siku...może to ze stresu....a może to był "powód" dla którego właściciel się jej pozbył? [IMG]http://i34.tinypic.com/2s7gn5l.jpg[/IMG]
-
Sweetbullka Roxi - oddana przez pseudohodowcę! MA DOM
agaga21 replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
dodałam jej filmik do opisu na nk na bullkowatym profilu, nawet do śledzika:evil_lol: w końcu zobaczy ją ktoś, kogo chwyci za serce tak mocno, że aż zechce zabrać ją do domu. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
agaga21 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
no to jak u jamora miało by być płacone?:hmmmm: -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
agaga21 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
jeśli jamor jej nie chce/nie może przyjąć to jeśli jest kasa, pytajcie u pana marka z bogatyni-też szkoleniowiec, on i jego syn łukasz w bullowatych się specjalizują.