Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. donvitow po raz kolejny zawozi nam psiaka:loveu: dziękujemy! [IMG]http://i36.tinypic.com/f9hwrs.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2hz6235.jpg[/IMG] śliczności!!! [IMG]http://i33.tinypic.com/22nqkl.jpg[/IMG]
  2. jajku, jaki słodziak z tym jęzorkiem!:loveu: oby domek okazał się odpowiedni. bardzo martwię się o resztę maluszków:-(
  3. [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/StJGx0PBtAI/AAAAAAAALxY/vaY5-BQMwSI/etna.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/StJGxxmezVI/AAAAAAAALxc/M_zJh_kwN9w/e2.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/StJGx2Krg9I/AAAAAAAALxg/kbXE2V0Kghk/e3.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/StJHJGrazTI/AAAAAAAALxk/O7AgpeOJZXg/e4.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/StJHJZ1geUI/AAAAAAAALxo/5yF0dhU2jCg/e5.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/StJHJeAHq7I/AAAAAAAALxs/5SUYl8G32FE/e6.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  4. kopiuję całą wypowiedź, którą otrzymałam o stanie zdrowia etny, by wszystko było jasne ;) [I]Dr Ciborowski usunął głowę kości udowej, zrosty stawu biodrowego i fragmenty połamanej miednicy które ograniczały ruch. Przed zabiegiem przykurcz był sztywny- nawet w znieczuleniu do fotek nie udawało się odwieść kończyny. Po zabiegu zakres ruchu zwiększył się o ok 90%/ czyli super/. Operator był bardzo zadowolony z efektu. Sam zabieg trwał długo i był ciężki z uwagi na zrosty, przykurcze mięśni, krwawienie ze zbliznowaciałych tkanek i trudne warunki anatomiczne. Osobiście nieco obawiałem się że w trakcie gojenia " nowe" zrosty mogą wyprzedzić proces rehabilitacji. Ograniczenie ruchu było długotrwałe, przykurcze mięśni stare. Jedna teraz widzę że Etna zaczyna prostować staw nawet lekko dotykając łapką podłoża/ czasami/.Częściej ma ją uniesioną.Jednak i to mnie bardzo cieszy. Widzę że szanse na prawie pełną rehabilitację są bardzo duże. Mam nadzieję że psiak za dwa miesiące będzie radośnie ganiał po/ chciałem napisać po łąśkach/ po śniegu. Pozdrawiam[/I]
  5. [quote name='magda222']A ja przypominam o allegro. Bardzo proszę rozsyłajcie je gdzie się da: [URL="http://allegro.pl/item775431640_makabra_zwierzat_pseudohodowla_z_piekla_rodem.html"]Makabra zwierząt! Pseudohodowla z piekła rodem! (775431640) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Dopiero 35 cegiełek zeszło...[/quote] [B]wrzucajcie link do aukcji na tego "znienawidzonego" śledzika[/B], którego co niektórzy nadal próbują się pozbyć wklejając śmieszne teksty-łańcuszki :evil_lol:;) ja właśnie wrzuciłam:cool3:
  6. u nas też cinko z adopcjami ostatnio, prawie nie ma telefonów a jak już jakiś jest to tragedia:angryy:
  7. [quote name='lilith27']Mam prośbę wielką.............. Czy można dodać w ogłoszeniu, że Lady znajduje się w boxie 16 na kwarantannie? [/quote] hmmm...a nie lepiej podać numer telefonu np. do ciebie?
  8. napisałam na szybko tekst do ogłoszeń z posklejanych postów goni, nie wiem czy taki może być? coś zmienić?dodać?skasować?[B] Pręgusia to śliczna, młodziutka amstaffka, może mieć ok. roku, może półtora. To "słodycz" na czterech łapach. Niesamowicie towarzyska, spragniona bliskości człowieka, najchętniej weszłaby na kolana, żeby tylko ktoś ją dostrzegł, a jak dostrzeże - pokocha - to pewne! Zdjęcia nie oddają jej uroku i gamy min, słodkich, którymi dysponuje... Serce kroi się na jej widok za kratami w schroniskowej, zimnej klatce... Dlaczego tam się znalazła? Bóg jeden raczy wiedzieć. Widać, że cierpi, widać, że za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę... Chce do domu.... Pręgusia to niesamowicie energetyczna psina. Chce biegać, skakać, bawić się, gryźć kije, kopać doły.... Widać, że nikt nigdy nie poświęcił czasu, by nauczyć ją podstaw posłuszeństwa, jednak sunia jest w takim wieku, że wszystkiego można ją jeszcze nauczyć. Pręgusia potrzebuje aktywnego właściciela, który poświęci jej czas na naukę, który będzie miał czas, by sunię "wybiegać" a także nie pozwoli sobie "wejść na głowę". Sunia nie za bardzo lubi towarzystwo innych zwierząt, powinna być raczej jedynym psem w domu. Jest wysterylizowana. kontakt:....... [/B]
  9. kurcze, ale się chłopak zawziął! współczuję nerwów i takiego stresu.
  10. na naszej klasie ktoś się zapytał o sunię, czy dogadała by się z inną suczką. dało by się to sprawdzić?
  11. [url]http://images6.fotosik.pl/549/6f772bea6d4fa52e.jpg[/url] oj, da wam popalić :diabloti::diabloti::diabloti:
  12. bez ogłoszeń sunia nie ma najmniejszych szans. najlepiej gdyby miała wyróżnione allegro (koszt to 12,50zł), alegratkę chyba też się wyróżnia ale nie jestem pewna...
  13. jaki ten klocuś wieeeelki! a jaka grosinka maleńka! :evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/107/2667a2a56a21fdc4.jpg[/url] co dziecku zrobiliście???:smhair2::eek:
  14. momik, czy robiłaś jej już jakieś ogłoszenia, allegro, alegratkę?
  15. [IMG]http://i35.tinypic.com/2a5ym3c.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/vervio.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/ncicty.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2ccwmza.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/25a3ts2.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i36.tinypic.com/vqpn5x.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/jj19gw.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/apcgwk.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/vpub1c.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/1z3uqo1.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2m4eibn.jpg[/IMG]
  17. [quote name='agnieszka24'] Mogłabym wziąść jednego pieska do siebie na tymczas...[/quote] to bierz i się nie zastanawiaj, by nie było za późno...jeśli masz możliwość. w czwartek też kończy się dt u pauliny87..a co z resztą maluchów?:-(
  18. PRZEPIĘKNA 10 MIESIĘCZNA AMSTAFFKA SZUKA DOMU!!! w sobotę zawożę ją z anią z poznania do hoteliku w szczecinku. sunia ma szczepienia, jest odrobaczona, jest niesamowicie przytulaśna, włazi na kolana, rozdaje buziaki, psy toleruje. zostawiona sama na pół godziny zamknięta w kuchni, zdemolowała drzwi, zrobiła kupę i siku...może to ze stresu....a może to był "powód" dla którego właściciel się jej pozbył? [IMG]http://i34.tinypic.com/2s7gn5l.jpg[/IMG]
  19. dodałam jej filmik do opisu na nk na bullkowatym profilu, nawet do śledzika:evil_lol: w końcu zobaczy ją ktoś, kogo chwyci za serce tak mocno, że aż zechce zabrać ją do domu.
  20. [quote name='fioneczka']hehe ja jak mam ochotę na przemeblowanie to wcale łóżka zębami po pokoju nie ciągam :diabloti:[/quote] i pewnie n ie smarujesz w koopach?:cool3:
  21. no to jak u jamora miało by być płacone?:hmmmm:
  22. jeśli jamor jej nie chce/nie może przyjąć to jeśli jest kasa, pytajcie u pana marka z bogatyni-też szkoleniowiec, on i jego syn łukasz w bullowatych się specjalizują.
×
×
  • Create New...