Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. irenko, dziękuję ci za zdjęcia, zapisują się bardzo wolno ale się zapisują. asior już nie raz pokazywała się z psiakami na wątkach ;) więc myślę że zła nie będzie bo bardzo ładnie wyszła. a etnusia....cudo!!!
  2. sama nie wiem ***kas. skoro masz już 3 psy....w dodatku ten jest głuchy, trzeba z nim inaczej pracować niż z "normalnymi" psami. ja ze swojej strony mogłabym podarować duży worek karmy, który u mnie stoi, ale finansowo nie pomogę(przepraszam:oops:) sama przemyśl czy to dobry pomysł, czy dasz radę, czy masz warunki itp.
  3. to może autorka maila mogłaby go na dt wziąć gdyby udało się zorganizować zrzutę na karmę i inne jego wydatki...?:cool3: [SIZE=1](tak nieśmiało pytam)[/SIZE]
  4. przypomnijcie mi, czy ona jest po sterylce? mam wycofać allegro czy się wstrzymać? zostało 8 dni...
  5. mam jedno zdjęcie etny od asior:lol: [IMG]http://i33.tinypic.com/2mfl2s.jpg[/IMG]
  6. etna jest w drodze do wrocławia. z wrocławia odbierze ją ania z poznania i zawiezie do śremu gdzie sunia będzie przebadana i zoperowana. kilka dni po operacji zawozimy ją z anią do hoteliku u mariamc. [COLOR=Blue]jeśli ktoś chciałby pomóc w opłaceniu operacji to będziemy podawać numer konta na pw. operacja będzie prawdopodobnie dość kosztowna. [/COLOR][SIZE=4][COLOR=Blue][B]PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE!!![/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Blue] w najbliższych dniach będziemy znały koszt operacji i pobytu w klinice. [/COLOR] dziękujemy asior i irence za pomoc w krakowie, dziękuję nesssssa, która zgodziła się dowieźć etnę do wrocławia, dziękuję donvitow za pomoc i dogranie przyjęcia etny do kliniki dziś w nocy w śremie. ania z poznania-nieoceniona i niezawodna:loveu: pomimo kłopotów jedzie po etnę do wrocławia. asior obiecała wstawić fotki dzisiejsze... etnusiu kochana, już będzie tylko lepiej!!!!
  7. allegro dla maluszka wyróżnione na prośbę agamika: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=762056193]maluch do adopcji!!! mix amstaff -a szuka domu (762056193) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  8. jak wspaniale!!! strasznie się wzruszam gdy staruszki znajdują kochające domki
  9. czy allegro ma odnawiane?
  10. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=761391587"]półkrwi amstaff -ka wyrzucona jak śmieć z auta (761391587) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] wyróżnione allegro dla lady miniaturka zmieni się w ciągu kilku godzin (pomyliłam się i wstawiłam inne zdjęcie.jest już zmienione ale zwykle to trwa kilka godzin zanim w aukcji też się inne wyświetli)
  11. cudownie! aga, kolejny happy end dzięki wam!
  12. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=761210754]słodka CANDY-AMSTAFF szuka kochającej rodziny (761210754) - Aukcje internetowe Allegro[/url] wyróżnienie od ab-agnieszki:cool3:
  13. [quote name='agaga21']naszemu baronkowi-łobuzowi skończyło się allegro. czy może ktoś miał by ochotę zasponsorować jego wyróżnienie?[/quote] [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=761210370]ŻYŁ BEZ SŁOŃCA. TRAWY, LUDZI-PIĘKNY AMSTAFF ! (761210370) - Aukcje internetowe Allegro[/url] aukcję tym razem sponsoruje ab-agnieszka:loveu:
  14. [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/352966/00000068.JPG[/url] co ci się śni kruszynko grosiu?:loveu:
  15. a ja nawet nie zauważyłam, że to nie ten dział:oops: andzia, dodasz go do swojego wątku bullowatych? może reszta bullociotek zajrzy:razz:
  16. [quote name='florida_blue']W Czestochowie dzisiaj padał deszcz i jakis grad chyba - jest strasznie zimno i wilgotno, wieje - straszna pogoda a on biedak bez żadnego schronienia[/quote] :placz::placz::placz:kto mu pomoże?
  17. jestem, agamika mnie poprosiła o allegro dla wariata ale jeśli psiak nie ma być ogłaszany jako bullowaty to chyba bym bez szablonu musiałą robić-czyli by wyglądała aukcja bardzo zwyczajnie, bo ja sama szablonu robić nie umiem:oops: jeśli jako bullowaty mix to nie ma problemu-będzie piękny szablon.
  18. [quote name='lamia2'] Myślę, że Zwierzaki miała dobre intencje i celowo udramatyzowała sytuację, żeby szybciej znalazł się dom dla Pręgusa. [/quote] tylko dlaczego napisała że dostała sms, że pies ma już dom???:niewiem::hmmmm::hmmmm:
  19. tak, myślę że 2-3-4 miesiące u marka i pies będzie całkiem nie do poznania. piechcia, daj może na wątek ogólny bullowatych informację o tym, że zbieracie deklaracje na dropsa, że sytuacja jest krytyczna...
  20. naszemu baronkowi-łobuzowi skończyło się allegro. czy może ktoś miał by ochotę zasponsorować jego wyróżnienie?
  21. oooo! wspaniała wiadomość!
  22. myślę że pan marek z bogatyni mógłby psa przyjąć do siebie. u niego normalna stawka to 450zł, my za psiaki płacimy mu 400zł miesięcznie. w cenie jest wliczona karma i szkolenia. tylko szkoda, że tych deklaracji nie ma....
  23. kaśce bardzo dobrze w nowej rodzinie. jak tylko danka wróci z holandii, zacznę ją molestować o te obiecane zdjęcia
×
×
  • Create New...