Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Ziutka']Tak...to właśnie zdjęcia z jej "kochającego domku" agaga21 - a ten tekst ze stronki nie jest dobry? [I][COLOR=Blue][B]Młoda, piękna suczka, ok.1roku, przestała być potrzebna. Wychowana w domu, z ludźmi, miała zostać oddana do schroniska. W schronisku jej nie przyjęto, więc, w oczekiwaniu na weterynarza, który zgodzi się uśpić młodego, zdrowego psa, została wyrzucona na zewnątrz i przypięta na łańcuchu przy prowizorycznej budzie. Oczekiwanie trwało zbyt długo, więc padła groźba pozbycia się psa "inaczej". Daisy obecnie jest w DT pod opieką Fundacji Nero - szuka nowego domu i odpowiedzialnego właściciela. Daisy jest psem dużym i silnym, nie jest agresywna wobec innych psów, potrzebuje kogoś, komu zaufa, kto nią pokieruje, przekaże zasady i da poczucie bezpieczeństwa. Daisy jest krótkowłosa, przebywa w boksie zewnętrznym, więc znalezienie dla niej nowego domu jest pilne.[/B][/COLOR][/I][/quote] dobry:oops: przyznam, że wątek przejżałam w pośpiechu. jutro zrobię allegro.
  2. też słyszałam o "skutkach ubocznych" po szczepionkach, włos się jeży na głowie ale nie mam wyrobionego zdania na ten temat, ale mam jednych znajomych, którzy mają 3 synków w wieku 3,3,6 lat i NIGDY NA NIC NIE SZCZEPIĄ. ja szczepię ale zawsze mam obawy. [I][SIZE=1]i jeszcze raz podkreślam że nie jestem żadną "nawiedzoną matką" która co chwilę myje rączki dziecka, zabawki, które upadną na dywan itp[/SIZE]. [SIZE=1]a smoczków i łyżeczek dziecka nigdy nie lizaŁAM I lizać nie będę. jak ktoś chce lizać to niech liże[/SIZE][/I]:eviltong:
  3. ja kamilkowi myję ząbki odkąd pierwszy się pojawił a w sumie już wcześniej masowałam mu dziąsełka specjalną gumową szczoteczką:eviltong:
  4. zazwyczaj się ma przy sobie jakąś wodę do picia, lepiej polać smoczek np. tą wodą albo mieć smoczek zastępczy. [B]i nie pisałam że to grzech! [/B]to po prostu niehigieniczne(a nie jestem osobą która trzyma dziecko w sterylnych warunkach) i widziałam w jakimś programie tv [B]wypowiedź pediatry[/B], że bakterie i próchnicę można przenieść na dziecko w ten sposób, u którego nawet jeszcze ząbki nie wyszły(!!!)
  5. [quote name='fioneczka']Kaja ? a cóż to za tajemnicza dziewczynka? nic nie słyszałam, nic nie wiem, czuję się pominięta :placz: :eviltong: jak ... chciałam coś napisać ale nie wypada na forum :eviltong:[/quote] asiu, nie zostałaś pominięta:loveu::evil_lol: kaja jest nowa, dodawałam ją na bullowate, wątku jeszcze nie ma ale jej zrobię. sunia pojawiła się nagle, nie było wyjścia i tzreba było coś z nią zrobić więc trafiła do BB ;) oto ona-nasza nowa podopieczna kaja: [IMG]http://i33.tinypic.com/2exvecl.jpg[/IMG]
  6. [SIZE=4][B]BANDA BOGATYŃSKA WITA BIAŁASA!!![/B][/SIZE]:loveu: Białas ma książeczkę, szczepienia p- wściekliźnie, wirusówki. Odrobaczony. Opłata 20 PLN Stan psa bardzo dobry. Czysty wesoły. Pies młody, max 3 lata.Bardzo ładny, dobrze zbudowany i umięśniony, ma w pewnych ustawieniach pysia coś z bulteriera. Bardzo żywy i chętny do zabawy. Na pewno głuchy, prawdopodobnie od urodzenia. szczeka na okrągło jak głuchole, by zwrócić na siebie uwagę. Głaskany - koła do góry i zabawa- ale podgryza zdecydowanie za mocno - jak głuchole. Samochodem jedzie nieźle ale konieczne stopery do uszu albo " jeleń "do podgryzania. Na lince w lesie totalna głupawka. Na łące u Marka- dzikie szaleństwo. Fajny wesoły ,młody, energiczny pies. Przyszły właściciel musi być przygotowany na psa z głuchotą. Pies potrzebuje nie " koffającej piśki" tylko rozsądnej osoby.
  7. [quote name='agnieszka32']Piękny, wspaniały pies :loveu: A zabezpieczony na wszystkie sposoby - kolczatka, obroża, szelki :evil_lol:[/quote] co się dziwisz, grand niewybiegany a karolcia takie "chucherko" ;) musi sobie radzić:evil_lol:
  8. [quote name='ab-agnieszka'] poprosze agag21 [/quote] agag:evil_lol: się melduje:cool1: jak dostanę tekst to bardzo chętnie zrobię allegro.
  9. [quote name='Kana']Vega zaczyna sie wybudzac. Nie dostala zadnych przeciwbolow... :-([/quote] jak to?????? dlaczego???
  10. to teraz vegunia odeśpi narkozę a za parę dni zapomnicie o operacji!
  11. [quote name='ludwa']. Zreszta grzech popełniam jeszcze większy: Oblizuję smoczek, który spadnie:evil_lol: a dziecko nadal zdrowe[/quote] to nie grzech ale narażanie dzidzi na nieprzyjemne wizyty u dentysty z powodu próchnicy :niewiem:
  12. asiu, prawie zgadłaś...no może nie braciszek ale przyszły współlokator jeśli nadal się będą tak lubiły;) lalunia zamieszka z tym przystojniakiem w boksie, ponieważ kolejna bida jedzie od nas do danki w sobotę (a właściwie dwie-oprócz etny jeszcze kaja musi gdzieś zamieszkać). kaja będzie miała watek w niedzielę, gdy już pojedzie do szczecinka.
  13. to chyba agnieszka24 musi zdecydować, którego chce wziąć na dt. ja bym sugerowała tego słabszego.
  14. no dobrze, dla ciebie mało ważne ale gdy ktoś czyta mix amstaffa a nie chce typowo bullowatego, to to go zniechęci a dla miłośników rasy to on trochę za mało amstaffowaty więc uważam, że "łatka" amstaff na nic mu się nie przyda a jedynie może zaszkodzić.
  15. [quote name='***kas'] Mogę mała/ego wziąć już w piątek i potrzymać u siebie do soboty/niedzieli. ;)[/quote] super, im krócej w schronie tym lepiej!
  16. a może nie ogłaszać go jako mix amstaffa tylko jako zwykłego kundelka?
  17. no to by było super rozwiązanie dla holly. negra chyba na dniach jedzie do hajaa czy się coś zmieniło?
  18. arjuna szyje kubraki. albo się wysyła do niej nieprzemakalną kurtkę (np. można w lumpeksie kupić) albo płaci się jakieś śmieszne pieniądze (15zł?)
  19. [IMG]http://i34.tinypic.com/1248wfm.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i36.tinypic.com/nbeqth.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/16kromg.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/287q97b.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2yx3zwz.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/15mz3iq.jpg[/IMG]
  21. nasza lalunia ma kolegę :cool3: [IMG]http://i35.tinypic.com/xgeedv.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/34s1gs3.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/66i3w7.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2hdpudz.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/30k83rd.jpg[/IMG]
  22. najświeższe zdjęcia-jeszcze ciepłe ;) [IMG]http://i33.tinypic.com/2lwuhqt.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/zxw3th.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/316up3b.jpg[/IMG]
  23. [quote name='aga_krzys']kurcze, taka piękna i nic????[/quote] aga_krzys a wy nie szukacie może siostrzyczki dla waszego przystojniaka? :cool3::cool3:
  24. no rzeczywiści, baaardzo do coffee podobna!
×
×
  • Create New...