-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='Ziutka']Tak...to właśnie zdjęcia z jej "kochającego domku" agaga21 - a ten tekst ze stronki nie jest dobry? [I][COLOR=Blue][B]Młoda, piękna suczka, ok.1roku, przestała być potrzebna. Wychowana w domu, z ludźmi, miała zostać oddana do schroniska. W schronisku jej nie przyjęto, więc, w oczekiwaniu na weterynarza, który zgodzi się uśpić młodego, zdrowego psa, została wyrzucona na zewnątrz i przypięta na łańcuchu przy prowizorycznej budzie. Oczekiwanie trwało zbyt długo, więc padła groźba pozbycia się psa "inaczej". Daisy obecnie jest w DT pod opieką Fundacji Nero - szuka nowego domu i odpowiedzialnego właściciela. Daisy jest psem dużym i silnym, nie jest agresywna wobec innych psów, potrzebuje kogoś, komu zaufa, kto nią pokieruje, przekaże zasady i da poczucie bezpieczeństwa. Daisy jest krótkowłosa, przebywa w boksie zewnętrznym, więc znalezienie dla niej nowego domu jest pilne.[/B][/COLOR][/I][/quote] dobry:oops: przyznam, że wątek przejżałam w pośpiechu. jutro zrobię allegro.
-
też słyszałam o "skutkach ubocznych" po szczepionkach, włos się jeży na głowie ale nie mam wyrobionego zdania na ten temat, ale mam jednych znajomych, którzy mają 3 synków w wieku 3,3,6 lat i NIGDY NA NIC NIE SZCZEPIĄ. ja szczepię ale zawsze mam obawy. [I][SIZE=1]i jeszcze raz podkreślam że nie jestem żadną "nawiedzoną matką" która co chwilę myje rączki dziecka, zabawki, które upadną na dywan itp[/SIZE]. [SIZE=1]a smoczków i łyżeczek dziecka nigdy nie lizaŁAM I lizać nie będę. jak ktoś chce lizać to niech liże[/SIZE][/I]:eviltong:
-
ja kamilkowi myję ząbki odkąd pierwszy się pojawił a w sumie już wcześniej masowałam mu dziąsełka specjalną gumową szczoteczką:eviltong:
-
zazwyczaj się ma przy sobie jakąś wodę do picia, lepiej polać smoczek np. tą wodą albo mieć smoczek zastępczy. [B]i nie pisałam że to grzech! [/B]to po prostu niehigieniczne(a nie jestem osobą która trzyma dziecko w sterylnych warunkach) i widziałam w jakimś programie tv [B]wypowiedź pediatry[/B], że bakterie i próchnicę można przenieść na dziecko w ten sposób, u którego nawet jeszcze ząbki nie wyszły(!!!)
-
[quote name='fioneczka']Kaja ? a cóż to za tajemnicza dziewczynka? nic nie słyszałam, nic nie wiem, czuję się pominięta :placz: :eviltong: jak ... chciałam coś napisać ale nie wypada na forum :eviltong:[/quote] asiu, nie zostałaś pominięta:loveu::evil_lol: kaja jest nowa, dodawałam ją na bullowate, wątku jeszcze nie ma ale jej zrobię. sunia pojawiła się nagle, nie było wyjścia i tzreba było coś z nią zrobić więc trafiła do BB ;) oto ona-nasza nowa podopieczna kaja: [IMG]http://i33.tinypic.com/2exvecl.jpg[/IMG]
-
[SIZE=4][B]BANDA BOGATYŃSKA WITA BIAŁASA!!![/B][/SIZE]:loveu: Białas ma książeczkę, szczepienia p- wściekliźnie, wirusówki. Odrobaczony. Opłata 20 PLN Stan psa bardzo dobry. Czysty wesoły. Pies młody, max 3 lata.Bardzo ładny, dobrze zbudowany i umięśniony, ma w pewnych ustawieniach pysia coś z bulteriera. Bardzo żywy i chętny do zabawy. Na pewno głuchy, prawdopodobnie od urodzenia. szczeka na okrągło jak głuchole, by zwrócić na siebie uwagę. Głaskany - koła do góry i zabawa- ale podgryza zdecydowanie za mocno - jak głuchole. Samochodem jedzie nieźle ale konieczne stopery do uszu albo " jeleń "do podgryzania. Na lince w lesie totalna głupawka. Na łące u Marka- dzikie szaleństwo. Fajny wesoły ,młody, energiczny pies. Przyszły właściciel musi być przygotowany na psa z głuchotą. Pies potrzebuje nie " koffającej piśki" tylko rozsądnej osoby.
-
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Piękny, wspaniały pies :loveu: A zabezpieczony na wszystkie sposoby - kolczatka, obroża, szelki :evil_lol:[/quote] co się dziwisz, grand niewybiegany a karolcia takie "chucherko" ;) musi sobie radzić:evil_lol: -
[quote name='ab-agnieszka'] poprosze agag21 [/quote] agag:evil_lol: się melduje:cool1: jak dostanę tekst to bardzo chętnie zrobię allegro.
-
[quote name='ludwa']. Zreszta grzech popełniam jeszcze większy: Oblizuję smoczek, który spadnie:evil_lol: a dziecko nadal zdrowe[/quote] to nie grzech ale narażanie dzidzi na nieprzyjemne wizyty u dentysty z powodu próchnicy :niewiem:
-
asiu, prawie zgadłaś...no może nie braciszek ale przyszły współlokator jeśli nadal się będą tak lubiły;) lalunia zamieszka z tym przystojniakiem w boksie, ponieważ kolejna bida jedzie od nas do danki w sobotę (a właściwie dwie-oprócz etny jeszcze kaja musi gdzieś zamieszkać). kaja będzie miała watek w niedzielę, gdy już pojedzie do szczecinka.
-
arjuna szyje kubraki. albo się wysyła do niej nieprzemakalną kurtkę (np. można w lumpeksie kupić) albo płaci się jakieś śmieszne pieniądze (15zł?)
-
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
agaga21 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='aga_krzys']kurcze, taka piękna i nic????[/quote] aga_krzys a wy nie szukacie może siostrzyczki dla waszego przystojniaka? :cool3::cool3: -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
agaga21 replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
no rzeczywiści, baaardzo do coffee podobna!