Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Helga&Ares']no jak to nikt:mad::loveu::diabloti:[/quote] :oops::oops:no wiesz...:evil_lol:
  2. aż dziwne, że nikt się w niej jeszcze nie zakochał
  3. śliczna dziewczynka, taka się delikatna wydaje... a noce już takie zimne:shake: w jakim ona może być wieku? czy ktoś ją już gdzieś ogłasza?
  4. no niestety ale może się uda. hera jest ładna, młoda, wesoła i przytulaśna. wszystkich kocha...może akurat jej się uda.
  5. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/mlodziutka-w-typie-amstaff-szuka-nowego-domu-148278/#post13106716[/url] [IMG]http://i37.tinypic.com/2vcglg3.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/15nx7o3.jpg[/IMG]
  6. zakładam wątek na prośbę pani, która zwróciła si,ę do mnie o pomoc przez aukcje allegro. kopiuję maila: [quote]Witam piszę w sprawie adopcji psa a raczej z prośbą o pomoc w adopcji wszystko było pięknie, aż do czasu kiedy mój eks na wieść o tym że zostanie tatusiem wziął nogi za pas...mimo że to nie mój pies tylko byłego on nie poczuwa się do odpowiedzialności:( a ja zostałam z pieskiem na 28 metrach w wynajmowanym mieszkaniu największy problem polega na tym że pies w ogóle mnie nie słucha a ja w 7 mies ciąży i nie bardzo daje sobie z nią radę za spacerach bo bardzo ciągnie i ogólnie ma mnie gdzieś, Suczka ma 1,5 roku, potrzebuje dużo ruchu czego ja nie jestem w stanie jej zapewnić suczka nie lubi raczej innych piesków, natomiast ludzi uwielbia i lgnie do każdego (oprócz dzieci) od kilku miesięcy szukam dla niej domu wśród znajomych ale bezskutecznie błagam, proszę mi pomóc znaleźć dla niej dom, jeżeli nic się nie znajdzie będę musiała oddać ją do schroniska a tego bardzo nie chcę prosze o kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Monika [/quote][quote]to raczej mix amstaffa, była wzięta z pseudo hodowli, szczerze mówiąc pies był przede mną więc nie wiem dokładnie ale napewno nie ma metryczki ma komplet szczepień do 12 lutego szukam dla niej domu cały czas i marnie mi idzie :( no ale będę próbować dalej proszę mi powiedzieć jakie informacje jeszcze Pani potrzebuje na szybko nasuwa mi się to że stworek nie moze biegać luzem po mieszkaniu bo niszczy wszystko a szczególnie lubi kable najlepiej byłoby jej w ogrodzie z ciepłym miejscem do spania, z którego raczej niewiele będzie korzystać poniewaz biega 24h/dobe moj numer[B] 503909240[/B] [/quote]zadałam kilka pytań, które mi na szybko do głowy przyszły, pani odpowiedziała: [quote]> 1. w jakim mieście mieszkacie? mieszkamy w Warszawie > 2. jak sunia reaguje na psy pierwsza nie zaczyna ataku i nawet gdy jest spuszczona na spacerze i zobaczy pieska to wraca na komende > 3. jak na dzieci? z dziećmi jest o tyle kłopot że ona cieszy się bardzo energicznie i osobiście nie pozwoliłabym dziecku zbliżyć się do niej bo skacze, drapie, > 4. jak na dorosłych (obcych)? każdy jest jej przyjacielem i każdy powinien się z nią przywitać, jest bardzo przyjecielska i jezeli ktoś zwróci na nią uwagę to radości nie ma końca > 5. jakie zna komendy? zna komandy siad, do mnie (chodź tu), zostań > 6. jak spędza w domu czas? cały czas chodzi po mieszkaniu, niewiele śpi przy mnie, lubi zabawki, butelki plastikowe, ogólnie cały czas jest blisko, > 7. co to znaczy że luzem nie może biegać po mieszkaniu? może biegać po mieszkaniu kiedy ktoś jest w domu > 8. jak się zachowuje gdy zostaje sama w domu? zdaża jej się coś popsuć, lubi kable i plastikowe przedmioty ale to może z racji jej wieku > 9. czy załatwia potrzeby na dworze? tak, wychodzi 2 razy dziennie, jest bardzo energiczna, uwielbia biegać, aportuje, wraca za komende, jednak cignie smycz, na widok psa staje "zjeżona" ale nie atakuje pierwsza > 10. czy chorowała na coś? oprócz zapalenia ucha które ją czasami męczy jest zdrowa i nie chorowała > 11. czy kiedykolwiek warczała na kogoś? jeśli tak to w jakich sytuacjach? nie warczała > 12. czy jesteś w stanie opłacić jej ewentualny pobyt w psim > hoteliku(400zł miesięcznie)póki nie znajdzie domu, zamiast oddawać ją do > schroniska? póki co mogę ją jeszcze trzymać w domu, co do finansów jest kiepsko, bo jak mówiłam niedługo rodze i nie pracuje a raczej nie mogę liczyć na niczyją pomoc:( > 13. czy pies się czegoś boi? coś ją denerwuje? kiedy ktoś chodzi po korytarzu "jeży się " i szczeka, boi się głośnych dźwięków > 14. czy kiedykolwiek ktoś ją czegoś uczył? nie była na szkoleniu, uczona była tych komend, które wymieniłam w domu > 15. jakie metody wychowawcze były stosowane? nagradzanie za dobre zachowanie i karcenie za gryzienie przedmiotów > 16. czy umie chodzić ładnie na smyczy? z byłym właścicielem chodziła przyzwoicie, mnie ciągnie jak oszalała zapomniałam jeszcze napisac że Hera bez problemu pozwala się kąpac, myc uszy, ząby, obcinac pazury jeśli chodzi o skaleczenia (bo zdazały jej się na spacerach) nawet ich nie zauważa mimo, że miała rozciętą największą poduszke łapy na pół, pozwala sobie przemyć rane ale o utrzymaniu opatrunku nie ma mowy, bo w ciągu 2 sekund go ściąga [/quote]zdjęcia hery: [IMG]http://i34.tinypic.com/2mmzo1h.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/sgo5ll.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/15nx7o3.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2vcglg3.jpg[/IMG] [SIZE=3][B]maleńka szuka domu na CITO, inaczej pewnie trafi prosto z ciepłego domu na zimę do schroniska:shake:[/B][/SIZE]
  7. [quote name='irenaka'] Mam nadzieję, że Agatka zdążyła pobrać wszystkie, bo mnie się usnęło i TZ wyłączył kompa:shake:.[/quote] no właśnie nie dostałam żadnego maila
  8. polecam takie nosidełko na kolki [URL="http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=745006562"]PREMAXX Baby-Bag CHUSTA nosidełko - bordo / dark (745006562) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/URL] dzidzia jest w pozycji takiej "kołyskowej" , co powoduje, że brzusio nie boli. jest spokojne bo czuje się bezpieczne a mama ma obie ręce wolne gdy trzeba dzidzię ponosić. u nas sprawdziło się rewelacyjnie! działa kojąco na kolki ale jeśli chodzi o alergię to przykro mi ale nic nie podpowiem bo nie jestem w temacie.
  9. a jaki śliczny kocyk w panterkę:cool3::evil_lol:
  10. [quote name='irenaka']wystawiałam ftp z następnymi zdjęciami, kto chętny?[/quote] ja! Ja! Ja!!!!!!!!!
  11. ojej, jaki piękny! dlaczego dopiero teraz go pokazujecie? noce są już takie zimne, biedak pewnie strasznie marznie :shake: robicie mu już jakieś ogłoszenia? co się w ogóle stało z wolontariatem olsztyńskim? nagle wszyscy zniknęli z wątków. nic o psiakach nie wiadomo a kiedyś-przed wakacjami co chwilę były nowe wiadomości, zdjęcia ze spacerów...
  12. [quote name='mariamc']Lara już u mnie. Zajęła poprzedni boks Candusi. Jest słodka.[/quote] oby tylko kota nie zjadła [B]kajetan, ogromnie dziękujemy[/B], że tak długo gościłeś sunię i że osobiście ją odwiozłeś do danki!
  13. asiu...:calus::glaszcze: trzymaj się, mam nadzieję że jednak wyjdziecie z tego dołka
  14. kajetan zawiózł dziś larę do hoteliku.
  15. [quote name='Asior']Dante podobno został skradziony pod sklepem :roll: ehhhh po prostu C U D O W N I E :angryy::angryy::angryy:[/quote] :wallbash::wallbash::wallbash:
  16. [url]http://img203.imageshack.us/img203/6484/dsc0025kopia.jpg[/url] [B]"on jest tylko MÓJ! trzymajcie się lepiej z daleka bo go nie oddam:diabloti:"[/B]
  17. czyżby i do łódzkich psiaków uśmiechnęło się w końcu szczęście?:multi:
  18. wygląda na to, że etna pojedzie w następny weekend z anią i ze mną do danusi. w sumie dobrze, pobędzie kilka dni dłużej po operacji w klinice-zawsze to będzie bezpieczniej ją wieźć.
  19. [quote name='mariamc'] Zaszalałam, kupiłam w zaprzyjaznionej hurtowni wet. podgrzewaną matę Etnie.[/quote] ale zaszalałaś!!!:loveu: [quote name='mariamc'] A tak poza tym proponuję napisanie petycji: ODBANOWAC DONVITA:diabloti:[/quote] popieram , tylko czy vito by tego chciał?:evil_lol:
  20. [quote name='Asia & Ginger']Jeśli dobrze pamiętam to Pan Marek jest też hodowcą amstaffów. [/quote] bullterierów ;)
  21. [quote name='irenaka']Ja jestem dziewczyny świr:oops:. Jak mają operować psa to tracę rozum ( Mysza jest świadkiem) i też jestem za pozostawieniem Etny dłużej w klinice. [/quote] też się denerwuję tą operacją, jestem bardzo zaangażowana emocjonalnie i nerwy mnie zżerają.
  22. [quote name='Ulka18']Calkowicie nie zgadzam sie z pkt. 2. Dla pewnosci zapytam dzisiaj Kierownika czy ma informacje co sie stalo i dlaczego Ambo zostal uspiony bez powiadomienia schroniska. ulka, ty akurat jako że byłaś zaangażowana w sprawę ambo mogłaś się dowiedzieć wszystkiego z "pikantnymi szczegółami" z pierwszej ręki, jednak nie odpowiedziałaś na pw ab-agnieszki, gdy poprosiła cię o swój numer tel. bo chciała do ciebie zadzwonić. ale to twój wybór. powiem tylko jeszcze tyle, że plotkowanie na innych wątkach na temat o którym się nic nie wie jest co naj mniej nie na miejscu. P.S. TAK JAK PISZE AGA1234 NIE BĘDZIEMY ROBIĆ TU ŻADNEJ SENSACJI A KTO JEST NAPRAWDĘ ZAINTERESOWANY TEN WIE. CZEKAMY NA WIEŚCI O STANIE ZDROWIA DZIECKA. PODZIELIMY SIĘ NIMI JAK JUŻ COŚ KONKRETNEGO BĘDZIE WIADOMO. EOT
  23. ja wierzę że u danusi będzie miała tak dobrze prawie jak w dt.:eviltong:
  24. a kidy będą zdjęcia klocusia i grosi?:razz:
×
×
  • Create New...