Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='aga_krzys']a czy ktoś tu ma jakieś wątpliwości?:mad:[/quote] nie zwracaj na mnie uwagi bo ja zakochałam się na zabój:oops::oops::evil_lol:
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]eeeee no laski ...ja mam urodziny w GRUDNIU :diabloti: dziś[SIZE=4] Dzień Nauczyciela :diabloti::evil_lol:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][/quote]hahaha! mimo wszystko 100 lat:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=784478091]Amstaff - niechciany prezent. Sunia do adopcji (784478091) - Aukcje internetowe Allegro[/url] jak będzie więcej zdjęć to dodam do aukcji
  4. i kolejne wyróżnione allegro od cioci agnieszki32 tym razem [url=http://www.allegro.pl/item784111639_piekny_pit_bull_dixon_i_jego_smutna_historia.html]Piękny pit bull Dixon i jego smutna historia (784111639) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  5. nasze zwariowane diablisko ma wyróżnione allegro od cioci agnieszki32:cool3: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=784450932]cudny mix - AMSTAFF do adopcji.DIABLO czeka na dom (784450932) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  6. alicja! ode mnie urodzinowa piosenka z okazji ........18 urodzin :razz::loveu::loveu::loveu: (dozwolone od lat 18 ale nie bać się i włączać:diabloti::evil_lol:) [url=http://www.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0]YouTube - sto lat[/url]
  7. on na tych zdjęciach jak szczeniak wygląda!:evil_lol: no śliczny jest, śliczny ale czy najśliczniejszy...?:eviltong:
  8. miałam się już zamknąć bo znów zrobiło się nieprzyjemnie ale się zdenerwowałam... wyraziłam swoje zdanie na temat tych cholernych smoczków i nie rozumiem dlaczego mamy które mają inne zdanie niż ja próbują mi wmówić że trzymam dziecko w sterylnych warunkach i nabijają się z moich przekonań. przykre to, napisałam co usłyszałam od lekarza ale każdy może mieć swoje zdanie i nie rozumiem po prostu, dlaczego to moje zdanie wyśmiewacie. to wątek poradnikowy więc moja porada była taka by nie oblizywać ale jeśli ktoś chce to może i mam to gdzieś. nie rozumiem po prostu skąd wzięło się tyle kąśliwości w tym co piszecie. czyżby rada która nie zgadza się z waszymi poglądami była zakazana? wystarczy się nie stosować i tyle....wypisuję się z tego wątku bo miał być fajny i miły a tylko mnie wkurza.
  9. co u justusa? może jakieś nowe zdjęcia?:razz:
  10. i zima wielkimi krokami się zbliża:-(
  11. hahaha! króweczki są boskie! :evil_lol: widać że świetnie się w końcu dogadały.
  12. [quote name='andzia69']a dlaczego nie 'koffającej piśki"?:crazyeye::evil_lol: kto robił ten opis?:razz:[/quote] myślę że osobie która psa opisała chodziło o to, że pies wymaga stanowczości i rozsądku a nie cackania się nad nim jaki to on biedny bo głuchy.;) [quote name='andzia69']czyli jednak głuchol:lol: plus głupol na dodatek:diabloti:[/quote] na to wygląda
  13. ten ostatni, który w schronie zostanie to dopiero przemarznie:-(
  14. o to dobrze, mam nadzieję że szybciutko takiej ślicznotce domek znajdziemy.
  15. [quote name='ab-agnieszka']Obowiazkowo jestem i ja :evil_lol:[/quote] no jakby mogło zabraknąć szefowej?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='Saint']Dziś dzwonił do Linki Pan z wielkopolski chętny na adopcję jednej z astek.. Może warto pomyśleć o tej ślicznotce?[/quote] czy pan jest gotowy na to, że na dzień dobry roxa zje panu drzwi i zrobi koopę na podłodze?:cool3:
  17. nasza nowa amstaffka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/mlodziutka-amstaffka-potrzebne-deklaracje-na-hotel-148789/#post13149034[/url] [IMG]http://i35.tinypic.com/14e8a3a.jpg[/IMG]
  18. nasza nowa sunia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/mlodziutka-amstaffka-potrzebne-deklaracje-na-hotel-148789/#post13149034[/URL]
  19. nasza nowa sunia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/mlodziutka-amstaffka-potrzebne-deklaracje-na-hotel-148789/#post13149034[/url]
  20. nasza nowa sunia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/mlodziutka-amstaffka-potrzebne-deklaracje-na-hotel-148789/#post13149034[/URL]
  21. nasza nowa sunia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/mlodziutka-amstaffka-potrzebne-deklaracje-na-hotel-148789/#post13149034[/URL]
  22. nasza nowa sunia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/mlodziutka-amstaffka-potrzebne-deklaracje-na-hotel-148789/#post13149034[/url]
  23. kaja-roxa: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/mlodziutka-amstaffka-potrzebne-deklaracje-na-hotel-148789/#post13149034[/url]
  24. ja dodam od siebie, że sunia to straszna przylepa, bardzo, bardzo przyjacielska, miziasta, przytulaśna, nakolankowa. oto nasza ślicznotka: [IMG]http://i33.tinypic.com/2exvecl.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/inv4p4.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2nqazns.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/14e8a3a.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/w7yogn.jpg[/IMG] [B]sunia jedzie do maroamc do hotelu, prosimy o wsparcie finansowe[/B], ponieważ zostaje przez nas zabrana bez deklaracji(nie było innego wyjścia), sunia dołącza do "|bandy bogatyńskiej" (chyba musimy zmienić nazwę na bandę bogatyńsko-szczecinecką:evil_lol:)
×
×
  • Create New...