Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [CENTER][COLOR=Red][B]NOWY BAZAREK NA ETNĘ:[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-operacje-etny-do-20-10-a-148370/#post13114395[/URL] ZAPRASZAM!! [COLOR=Red][B]:bigok:[/B][/COLOR][/CENTER]
  2. [CENTER][COLOR=Red][B]NOWY BAZAREK NA ETNĘ:[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-operacje-etny-do-20-10-a-148370/#post13114395[/URL] ZAPRASZAM!! [COLOR=Red][B]:bigok:[/B][/COLOR][/CENTER]
  3. [quote name='fioneczka']a tak wygląda pyś bez opatrunku :-( [FONT=MS Shell Dlg 2]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/IMG_4090.jpg [/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/IMG_4089.jpg poniewaz lalunia jak zaczyna sie drapać to wali łapą o podłogę więc jest obita i też nie wygląda dobrze [/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/IMG_4088.jpg[/FONT] :placz::placz: niunia kochana! co to za cholerstwo??? nie wierzę, no nie wierzę, że nic jej nie daje rady pomóc! miało być lepiej, jest chyba coraz gorzej, miałam nadzieję że jak przyjdzie jesień to się jej stan poprawi, że już nic nie pyli, że będzie lepiej ale takiej fioneczki się nie spodziewałam. dlaczego żaden wet nie potrafi jej pomóc???:placz: asiu, trzymajcie się, wiem że cierpicie razem z lalą...ucałuj ją ode mnie w ten biedniutki pycholek..
  4. czy to ci państwo, którzy adoptowali rudiego??? [B]TEGO[/B] RUDIEGO???
  5. [quote name='agnieszka32'] Sarunia waży 37 kg, no ...... kawał baby z niej :diabloti:. A taką miałam nadzieję, że schudnie przy Fiodorku, a tu jest odwrotnie :roll: [/quote] jak może być odwrotnie, skoro sarunia teraz ma dwie miseczki do wyczyszczenia zamiast jednej?:niewiem::evil_lol:
  6. [quote name='ania z poznania'] Sporo osób na spacerach kuka Czice między nogi i zdumieni "a to kobitka jest???:crazyeye:"[/quote] bezczelność!:-o
  7. sarunia z tego co pamiętam jest gabarytowo taka jak mój lecterek:evil_lol:
  8. dawno nie pokazywałaś nam aga swoich psiaczków:cool3: co u was? ile posłanek/par butów/metrów węża ogrodowego zeżarły ostatnio?:evil_lol:
  9. hipcio coraz ładniejszy:loveu: to kiedy do nowego domku idzie?:cool3:
  10. [IMG]http://i37.tinypic.com/e7m5tt.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2pz0hs4.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/vicrau.jpg[/IMG]
  11. biedna sunia, już tak długo czeka:shake: a może "ożywicie" wątek nowymi zdjęciami? czy ona nadal ma cały czas ogłoszenia?
  12. [quote name='irenaka']Dziękuję:multi:. Wysiedziałam jajko na dogo:evil_lol:[/quote] chyba wolę nie wiedzieć co się wykluło:evil_lol:
  13. kurcze, szkoda, że tak szybko się poddali. z tego co zaobserwowałam na dogo to adopcje drugiego psa zazwyczaj odbywają się z podobnymi problemami (psy walczą, są zazdrosne itp).jednak potem to mija gdy się do siebie przyzwyczają. tak było np. u agnieszki32, gdzie sara była strasznie zazdrosna o adoptowanego fiodora. psy sie gryzły, aga była załamana ale się nie poddała i teraz psiaki tworzą wspaniały duet, są nierozłączne.
  14. [quote name='Kana'] Dziewczyny kiedy Bialy wyjezdza?[/quote] na dniach ;)
  15. [quote name='Lulka']dzieki dziewczyny serdecznie :multi:[/quote] jej trzeba allegro zrobić i mnóstwo ogłoszeń.:shake:
  16. etna już po operacji. wszystko poszło według planu. :multi:
  17. [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
  18. irenko, doszedł, powolutku ściągam. koszt samej operacji to 500zł (ale dostaniemy zniżkę:cool3: )do tego badania, leki i pobyt w klinice także trudno określić dokładną kwotę.
  19. ja też miałam wózek z odzysku ale nie był nawet w połowie tak ładny jak wasz:evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/104/2adb460e57236ac6.jpg[/url] jaką ma minkę!:evil_lol: taką w stylu[B] "już ja wam pokażę:diabloti: "[/B]
  20. chętnie zrobiłabym jej allegro ale troszkę mało o niej wiadomo i nie za bardzo wiem co napisać. może dałabyś tekst do ogłoszeń? pewnie nie ma szans na zdjęcia poza klatką?
  21. [url]http://global.images8.fotosik.pl/104/c041b524c54fd947.jpg[/url] no pies morderca no!:crazyeye:
  22. można kupić za pół ceny używaną. podesłałam ci pierwszą-lepszą ale jak poszukasz na allegro to znajdziesz dużo taniej.
×
×
  • Create New...