-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
DANUSIU, co u naszej candusi? -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[CENTER][COLOR=Red][B]NOWY BAZAREK NA ETNĘ:[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-operacje-etny-do-20-10-a-148370/#post13114395[/URL] ZAPRASZAM!! [COLOR=Red][B]:bigok:[/B][/COLOR][/CENTER] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[CENTER][COLOR=Red][B]NOWY BAZAREK NA ETNĘ:[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-operacje-etny-do-20-10-a-148370/#post13114395[/URL] ZAPRASZAM!! [COLOR=Red][B]:bigok:[/B][/COLOR][/CENTER] -
[quote name='fioneczka']a tak wygląda pyś bez opatrunku :-( [FONT=MS Shell Dlg 2]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/IMG_4090.jpg [/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/IMG_4089.jpg poniewaz lalunia jak zaczyna sie drapać to wali łapą o podłogę więc jest obita i też nie wygląda dobrze [/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/IMG_4088.jpg[/FONT] :placz::placz: niunia kochana! co to za cholerstwo??? nie wierzę, no nie wierzę, że nic jej nie daje rady pomóc! miało być lepiej, jest chyba coraz gorzej, miałam nadzieję że jak przyjdzie jesień to się jej stan poprawi, że już nic nie pyli, że będzie lepiej ale takiej fioneczki się nie spodziewałam. dlaczego żaden wet nie potrafi jej pomóc???:placz: asiu, trzymajcie się, wiem że cierpicie razem z lalą...ucałuj ją ode mnie w ten biedniutki pycholek..
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32'] Sarunia waży 37 kg, no ...... kawał baby z niej :diabloti:. A taką miałam nadzieję, że schudnie przy Fiodorku, a tu jest odwrotnie :roll: [/quote] jak może być odwrotnie, skoro sarunia teraz ma dwie miseczki do wyczyszczenia zamiast jednej?:niewiem::evil_lol: -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania'] Sporo osób na spacerach kuka Czice między nogi i zdumieni "a to kobitka jest???:crazyeye:"[/quote] bezczelność!:-o -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
sarunia z tego co pamiętam jest gabarytowo taka jak mój lecterek:evil_lol: -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
dawno nie pokazywałaś nam aga swoich psiaczków:cool3: co u was? ile posłanek/par butów/metrów węża ogrodowego zeżarły ostatnio?:evil_lol: -
hipcio coraz ładniejszy:loveu: to kiedy do nowego domku idzie?:cool3:
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
uru, dziękujemy! wysyłam ci pw z numerem konta -
Suzi - wychudzona astka szuka domu już 4 miesiące- MA DOM !
agaga21 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
biedna sunia, już tak długo czeka:shake: a może "ożywicie" wątek nowymi zdjęciami? czy ona nadal ma cały czas ogłoszenia? -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Dziękuję:multi:. Wysiedziałam jajko na dogo:evil_lol:[/quote] chyba wolę nie wiedzieć co się wykluło:evil_lol: -
kurcze, szkoda, że tak szybko się poddali. z tego co zaobserwowałam na dogo to adopcje drugiego psa zazwyczaj odbywają się z podobnymi problemami (psy walczą, są zazdrosne itp).jednak potem to mija gdy się do siebie przyzwyczają. tak było np. u agnieszki32, gdzie sara była strasznie zazdrosna o adoptowanego fiodora. psy sie gryzły, aga była załamana ale się nie poddała i teraz psiaki tworzą wspaniały duet, są nierozłączne.
-
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
agaga21 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']dzieki dziewczyny serdecznie :multi:[/quote] jej trzeba allegro zrobić i mnóstwo ogłoszeń.:shake: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
etna już po operacji. wszystko poszło według planu. :multi: -
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
agaga21 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
irenko, doszedł, powolutku ściągam. koszt samej operacji to 500zł (ale dostaniemy zniżkę:cool3: )do tego badania, leki i pobyt w klinice także trudno określić dokładną kwotę. -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ja zaciskam już od 2 godzin :oops: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
ja też miałam wózek z odzysku ale nie był nawet w połowie tak ładny jak wasz:evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/104/2adb460e57236ac6.jpg[/url] jaką ma minkę!:evil_lol: taką w stylu[B] "już ja wam pokażę:diabloti: "[/B] -
Pręgusia AST, czyli "ET GO HOME"!!! zaadoptowana
agaga21 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
chętnie zrobiłabym jej allegro ale troszkę mało o niej wiadomo i nie za bardzo wiem co napisać. może dałabyś tekst do ogłoszeń? pewnie nie ma szans na zdjęcia poza klatką? -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[url]http://global.images8.fotosik.pl/104/c041b524c54fd947.jpg[/url] no pies morderca no!:crazyeye: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
można kupić za pół ceny używaną. podesłałam ci pierwszą-lepszą ale jak poszukasz na allegro to znajdziesz dużo taniej.