a ja tak dziś nieśmiało zapytam, czy ktoś dorzuci się do hoteliku dla roxy?
mamy obecnie pod opieką 7 psów w hotelikach(dixona, barona, białego, candy, larę, diabła, roxę) + etnę w klinice po operacji, za którą będzie trzeba zapłacić....bez waszej pomocy nie damy rady. może ktoś mógłby jakiś bazarek zrobić na BANDĘ BOGATYŃSKO-SZCZECINECKĄ?