Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. wejdź na stronę [URL="http://www.tinypic.com"]TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting[/URL], wybierz zdjęcie, wyślij na serwer a następnie skopiuj drugi link (Kod IMG forów i paneli dyskusyjnych) i wklej do swojego posta ;)
  2. wet jest bardzo zadowolony z jej postępów. co dokładnie u niej będę wiedziała pewnie dopiero w sobotę a dziś się biorę za pieczenie wątróbkowych ciasteczek dla laluni i naszych pozostałych psiaków, które są w hoteliku u mariamc:cool3:
  3. świetny pies z pasją! oby tylko z podobną pasją mebli nie pozjadał:evil_lol: a z kiciusia leń paskudny!
  4. zapraszam na bazarek na naszą bandę: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-ksiazki-na-bande-bogatynsko-szczecinecka-do-30-pazdziernika-148929/#post13158543"]super książki na BANDĘ BOGATYŃSKO-SZCZECINECKĄ ;) do 30 października[/URL]
  5. zapraszam na bazarek na naszą bandę: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-ksiazki-na-bande-bogatynsko-szczecinecka-do-30-pazdziernika-148929/#post13158543"]super książki na BANDĘ BOGATYŃSKO-SZCZECINECKĄ ;) do 30 października[/URL]
  6. zapraszam na bazarek na naszą bandę: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-ksiazki-na-bande-bogatynsko-szczecinecka-do-30-pazdziernika-148929/#post13158543"]super książki na BANDĘ BOGATYŃSKO-SZCZECINECKĄ ;) do 30 października[/URL]
  7. zapraszam na bazarek na naszą bandę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-ksiazki-na-bande-bogatynsko-szczecinecka-do-30-pazdziernika-148929/#post13158543[/URL]
  8. zapraszam na bazarek na naszą bandę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-ksiazki-na-bande-bogatynsko-szczecinecka-do-30-pazdziernika-148929/#post13158543[/URL]
  9. zapraszam na bazarek na naszą bandę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-ksiazki-na-bande-bogatynsko-szczecinecka-do-30-pazdziernika-148929/#post13158543[/url]
  10. zapraszam na bazarek na naszą bandę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-ksiazki-na-bande-bogatynsko-szczecinecka-do-30-pazdziernika-148929/#post13158543[/url]
  11. a może ogłoszenia się opatrzyły(te stare, np. allegro)? może trzeba zmienić tekst i zdjęcia? może akurat zadziała...
  12. ona jest przepięknA! strasznie się cieszę, że zaczyna się wszystko dobrze układać, mam nadzieję że już nigdy krzywda jej nie spotka.
  13. mariusz kiedyś pisał o pakusiu a teraz nawet nie zagląda...
  14. boże drogi....znów tyle psiaków:-(:-( i co tu robić z nimi???:placz:
  15. co u pako? kiedy będą nowe zdjęcia? a operacja już się odbyła?
  16. [quote name='snuszkak']o kurcze, tez pozaglądałam na inne Twoje aukcje, no i jestem przerazona ilościa psów od Was do adopcji :shake:[/quote] to nawet nie kropla w morzu...to mały fragmencik kropli :placz:
  17. hehe albo się utnie na pół :)
  18. eeee, nieeeee, ja mam tylko fajny szablon, który mi asior kiedyś zrobiła ;)
  19. czy ona jest w schronisku? czy można zobaczyć jakieś jej zdjęcia? dowiedzieć się czegoś o niej? czy ma allegro, ogłoszenia?
  20. danusia się odezwie pewnie po weekendzie, chwilowo jest niedostępna.
  21. a ja tak dziś nieśmiało zapytam, czy ktoś dorzuci się do hoteliku dla roxy? mamy obecnie pod opieką 7 psów w hotelikach(dixona, barona, białego, candy, larę, diabła, roxę) + etnę w klinice po operacji, za którą będzie trzeba zapłacić....bez waszej pomocy nie damy rady. może ktoś mógłby jakiś bazarek zrobić na BANDĘ BOGATYŃSKO-SZCZECINECKĄ?
  22. [quote name='aga_krzys']a który(a) jest tym szczęśliwcem? bo mnóstwo cudeniek pojawiło się ostatnimi czasy na dogo[/quote]wszystko w swoim czasie :diabloti:
  23. a może tak spróbować codziennie michę z jedzonkiem stawiać coraz bliżej domu... codziennie metr bliżej, niech się sam oswoi. nie wiem czy to realne ale może warto spróbować?
×
×
  • Create New...