Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. jestem załamana bo zdjęcia z wyjazdu nie powychodziły i nie mam ŻADNYCH ładnych do allegro:placz:mam nadzieję że izabelka70 ma jakieś ładne. proszę was bardzo o pomoc finansową na roxę!!! nie mamy ani złotówki deklaracji na nią:shake::-(:-( [IMG]http://i37.tinypic.com/nd6a1g.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/nou49x.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/29z4gte.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/21eagdu.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2z4gt39.jpg[/IMG]
  2. wstawiłam na bullowate, coby ciotki się o foczce dowiedziały. jak ja lubię błękitne!!!
  3. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubiutka-foczka-w-poznanskim-schronie-pilny-dt-ogloszenia-149203/[/url] [URL="http://img27.imageshack.us/i/morsik5s.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2033/morsik5s.jpg[/IMG][/URL]
  4. mam jeszcze zdjęcia rtg. [IMG]http://i37.tinypic.com/25jb812.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2q0u42v.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/16lfh95.jpg[/IMG]
  5. z tego co wiem to biały był już 3 lub 4 razy w adopcji.
  6. specjalnie dla irenki (etna uwielbia piszczące piłeczki!) [IMG]http://i33.tinypic.com/2czewwk.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2czewwk.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/24g3yb4.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/24g3yb4.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/29xexxu.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i38.tinypic.com/2w2r7cw.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2lsgoxz.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2wnpszp.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/mbh7hl.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/mbh7hl.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i36.tinypic.com/316rzbs.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/242x101.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/n3x893.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2mgnio7.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i34.tinypic.com/fkzkmo.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/10d8j6t.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2iijq5x.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/s2z78i.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/ok2wco.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i35.tinypic.com/2agn960.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2v98cqe.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2vt2put.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2n6yhvt.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/21esw2e.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i34.tinypic.com/jaz09w.jpg[/IMG] gościnnie w sklepiku u izabelka70:loveu: etna wybrała sobie zabawki, piszczącego jeżyka zjadła w 3 minuty:crazyeye::evil_lol: uwielbia zjadać wszystko co małe i piszczące. na królika też miała chrapkę:mad:, choć nawet nie piszczał. [IMG]http://i38.tinypic.com/3484n4n.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/qozqe0.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/23r242d.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2el6ygy.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i36.tinypic.com/2vuy6wo.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2mcvvq8.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/osh8o4.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/f5dnjq.jpg[/IMG] za chwilę wstawię cd.
  13. wyjazd z kliniki [IMG]http://i35.tinypic.com/auhwtx.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2cej01z.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/33mtyjq.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/30sym2c.jpg[/IMG]
  14. wiadomości z hotelu: [B][/B][B][I][FONT=Arial][SIZE=2]Białas ma 1,5 roku, obustronną głuchotę wrodzoną, powstałą w życiu płodowym a ma to zwiazek z obecnościa genu łaciatości. [/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Arial][SIZE=2]Jest psem bardzo kontaktowym, towarzyskim. Szybko akceptuje nowe miejsce i nowych opiekunów. Uwielbia kontakt z człowiekiem, w zabawie wykazuje dużo ekspresji, temperamentu. Nie jest agresywny. Potrafi sie podporządkować. Na spacerach stara sie pilnować ale czasami zadaża mu sie odbiec i wtedy jest problem który postaramy sie wyeliminować. [/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Arial][SIZE=2]Jest naprawdę kochanym wesołym psem, który da wiele radości nowym opiekunom. [/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrówko Marek.[/SIZE][/FONT][/I][/B]
  15. rachunek za operację, leczenie, zdjęcia rtg i pobyt w klinice wyniósł 1020zł [IMG]http://i38.tinypic.com/2md47q.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2cicgsg.jpg[/IMG] [URL="http://pl.tinypic.com/?t=postupload"] [/URL]
  16. co z sunią? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bullowata-sunia-zgarnieta-z-ulicy-powrot-do-schroniska-sytuacja-kryzysowa-149182/#post13178859[/url] błagam o pomoc!!!:placz::placz::placz:
  17. POMOCY!!! BARDZO PILNE!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bullowata-sunia-zgarnieta-z-ulicy-powrot-do-schroniska-sytuacja-kryzysowa-149182/#post13178859[/url] [IMG]http://i38.tinypic.com/qzev6h.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/20h7qrn.jpg[/IMG]
  18. wczoraj, późnym wieczorem, gdy wracałam z izabelka70 ze szczecinka po odwiezieniu etny i roxy do hoteliku, na bardzo ruchliwej, kilku pasmowej ulicy w poznaniu ujrzałyśmy psa biegającego za autami!!! zatrzymałyśmy się, zawołałam przybiegła natychmiast i położyła się przede mną na plecy! śliczna, zadbana, młodziutka bullowata sunia. ruda, z piękną czerwoną obróżką. pojechałyśmy do zaprzyjaźnionego weta izy, który sprawdził czy mała nie ma czipa, nie miała.iza przenocowała ją w kojcu wswojego owczarka, który na noc był wypuszczony ale to była jedna jedyna noc i już dłużej sunia nie może tam zostać. rano iza zadzwoniła do schroniska, okazało się, że właścicielka dzwoniła, pytała się o TIRĘ (bo tak ma na imię-tira). podano izie numer tel. do właścicielki ale.....okazało się że ona już jej nie chce!!!:angryy: wzięła ją 19 września ze schroniska ale już jej nie chce i i tak ją chciała zwrócić. martwiła się tylko czy nie przejechał ją samochód bo sunia nawiała. baba stwierdziła, że tira się "dziwnie na nią patrzy" i ona jej się zaczyna bać. poza tym synowa rodzi na dniach i boją się o dziecko. nie ma możliwości, by tira wróciła do domu:angryy::angryy::angryy: nawet na kilka dni! tira nie dogaduje się z suniami izy, z owczarkiem nienawiść od pierwszego wejrzenia....nie ma co z nią zrobić!!:placz::placz::placz: my mamy już 8 psów, rachunek za etny pobyt w klinice wyniósł ponad 1000zł!:placz: w hotelu u danki nie ma miejsca bo wczoraj jej 2 sunie zawiozłyśmy...tira będzie musiała chyba wrócić do poznańskiego schronu!:placz: powiem jeszcze że sunia bez żadnego oporu dałą się wziąć na ręce, dała się wsadzić do konternera, potem jak z niego wyszła, by zprawdzić jej czipa, nie chciała już do niego wracać, zapierała się z całej siły łapami, wyrywałą się ale nawet nie warknęła! to przesympatyczna sunia, do ludzi uległa. BŁAGAM O POMOC!!! NIE POZWÓLMY, B Y MUSIAŁA WRÓCIĆ DO SCHRONU!!!:placz::placz::placz: [IMG]http://i38.tinypic.com/qzev6h.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/20h7qrn.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Do adopcji dopiero po sterylizacji!!! Umowę moze fundacji ast ...Agaga co myslisz?[/quote] nie znam umowy f. ast, za to wiem, że są wzory umów na dogo, które można sobie modyfikować według uznania: [url]http://www.dogomania.pl/forum/6201369-post109.html[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/2360719-post74.html[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/3524336-post80.html[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/2586782-post1.html[/url]
  20. sunia jest słodka i bardzo milusińska, taka przytulanka. kochana i śliczna. całą drogę siedziała w kontenerku, z jedną przerwą, nie nabrudziła, nie piszczała, nie szczekała, choć było jej niezbyt wygodnie. na smyczy ciągnie(izabelka 70 się o tym przekonała na własnej skórze:evil_lol: ) ale za wątrobowe ciasteczka robi pięknie siad i podaje łapkę:evil_lol::loveu: nie ma ogłoszeń, jutro zrobię jej już allegro. ma równo rok, można ją wszystkiego za smakołyki nauczyć;):evil_lol: była bardzo zawiedziona, że zostaje a my odchodzimy. strasznie smutno patrzyła. wiem, że wolontariuszki będą się nią zajmowały ale to nie to samo co domek:shake:
  21. mówię wam, ona jest boska! całą drogę ją głaskałam a ona wtulała się w ręce, lizała, no jest przekochana!!!więcej jutro bo dziś padam na pysk-dopiero wróciłam a w poznaniu w drodze powrotnej zgarnęłyśmy z izabelka 70 bullowatą dziewczynkę:placz::placz::placz:zgubiła się, biegała po kilkupasmowej ulicy za autami. piękna, zadbana, z obrożą. izabelka70, ogromnie ci dziękuję za twoją pomoc!!!!!:loveu::loveu::loveu:dziękuję nince za skontaktowanie mnie z izabelką!!! resztę napiszę jutro i wstawię kilka zdjęć.
  22. super, psiaki zadowolone! miód na serce!
  23. [quote name='ania z poznania'][URL="http://i37.tinypic.com/2ms0pc6.jpg"][/URL] Chciałam wysłać Ci przepis błyskawiczny: adres mailowy agagi21 :evil_lol::diabloti::evil_lol:, ja tak robię, mówię Tobie jak działa :evil_lol:![/quote] hahaha:mad: no, sposób masz niezawodny:evil_lol: a jaki szybki i wygodny:-o:evil_lol:
×
×
  • Create New...