-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
operacja przesunięta na środę/czwartek. kilka dni po operacji etna musi zostać w klinice, tak więc niestety ania jej nie zawiezie do szczecinka...i tu mamy mały kłopot (znowu) z transportem do szczecinka w przyszłym tygodniu. [SIZE=1]a ja tak bardzo chciałam jechać z anią zawieźć etne[/SIZE]:placz: -
Okaleczona astka Perła z olkuskiego schroniska - MA DOMEK:)
agaga21 replied to hanek's topic in Już w nowym domu
długo sielanka nie trwała:angryy: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Fachowcem nie jestem, więc te informacje muszą mi wystarczyć. Najważniejsze, żeby Etna przestała żyć z bólem. Podacie jakieś konto? Wpłacę grosik.[/quote] dziękujemy irenko, wysyłam ci pw jeśli jeszcze tego ania nie zrobiła;) -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
mamy, ania napisze bo ja wszystko poplączę:oops: -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
zapraszam serdecznie na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-srebro-na-operacje-dla-etny-do-15-10-09-a-148094/#post13095658[/URL] -
zapraszam serdecznie na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-srebro-na-operacje-dla-etny-do-15-10-09-a-148094/#post13095658[/URL]
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][B][COLOR=Red]zapraszam na bazarek na operację etny:[/COLOR][/B][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-srebro-na-operacje-dla-etny-do-15-10-09-a-148094/#post13095658[/url] -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
agaga21 replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
czy to już dziś sunia zmienia miejsce zamieszkania?:cool3: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='nesssssa']trzymam kciuki za dziewczynę ;) jest fantastycznym psiorkiem, nigdy nawet nie głaskałam amstafika, ale od wczoraj kurczę...taka fajna mordeczka :) i w autku z psiakami była super grzeczna, chodziły sobie ze mną na spacerku łapka w łapkę :lol:[/quote] jeszcze raz stokrotne podziękowania!! wiem, że miałaś obawy by wziąć ze sobą trzeciego psa a ja tak "naciskałam":oops: że chyba nie miałaś wyjścia:diabloti::evil_lol: bez ciebie etna musiała by czekać kolejne 3 tygodnie w zimnym kojcu a dzięki tobie nasza lalunia już nigdy nie zmarznie!!!:loveu: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
własnie ania dzwoniła. etna już w klinice, jutro diagnostyka i po południu będziemy wiedzieć więcej. etna płakała jak ania wychodziła, ale ania mówi, że sunia jest w naprawdę dobrych, profesjonalnych i sympatycznych rękach. -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
i to jest ten niby "mało kontaktowy" pies???:razz: ania pisze, że etna cały czas liże ją po rękach. -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i33.tinypic.com/sljqkj.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2yoeird.jpg[/IMG] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']Agaga, chyba że Ty je ściągnęłaś to mogła byś je gdzieś wrzucić?? na rapidshare np?????[/quote] cały czas ściągam więc pewnie masz chwilowy problem. -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
irenko, pomogę ci:evil_lol: a ja pójdę spać dopiero wtedy, gdy ania do mnie zadzwoni i powie że lalunia już w klinice [IMG]http://i33.tinypic.com/246055v.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/345km74.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/28i4tp3.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/5ajgae.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/20a5642.jpg[/IMG] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i34.tinypic.com/2n6xnoh.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/jryc10.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/30wvaky.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2igejo5.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/1zy78sj.jpg[/IMG] tyle tych zdjęć że nawet nie wiem czy nie powtarzam tych, które już dodała irenka -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
irenko nie wiem jakie, mam nadzieję że nie aż tak ogromne, by nie udało się ich zgromadzić. wszystko okaże się po badaniach jutro. -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i34.tinypic.com/2a5c37m.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2hn49w0.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/xlyo01.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2n1vnfa.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2iho4mb.jpg[/IMG] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i38.tinypic.com/2poo2yq.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/ke6p1v.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2lke7w5.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/24es1ao.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2cn87zr.jpg[/IMG] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
andzia, dziś w nocy etna dojedzie do kliniki ale zbadana zostanie dopiero jutro. myślę że może nawet jutro już będzie operacja. kosztó[I]w[/I] nie znamy, będziemy zbierać i żebrać, by je pokryć:oops::oops::oops:. każda złotówka się liczy bo podejrzewam że grubą kasę będzie operacja kosztowała+pobyt w klinice po operacji+dochodzi hotel u mariamc. ja się nie mogę napatrzyć na ślicznotkę, zaraz wstawię jeszcze kilka zdjęć, ciągle ściągam nowe od irenki:cool3: -
allegro dla chłopczyka: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=762990430]Psie dziecko AMSTAFF mix szuka domu i szczęścia (762990430) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
etna już jedzie z anią. . w drodze z krakowa jechała jako jeden z trzech(!) psiaków!!! i podobno była NAJGRZECZNIEJSZA:loveu: jeszcze raz ogromne podziękowania dla nesssssa za to, że zaryzykowała i wzięła etnę, choć jechała sama z 3 psiakami:Rose: -
jaka szkoda że swoje "dzieciństwo" w schronie spędza. fajny maluszek, mam nadzieję że ktoś się w nim szybko zakocha. gdyby było potrzebne allegro to służę pomocą ;)