-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Bajka - bezdomna biała suczka w gminnym kojcu.......
Nutusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Cudna! Troszkę radyską Gwiazdkę przypomina swą łaciatością ;) I bardzo się cieszę na "to" po Twoim powrocie, Malagosie! :) -
Niestety, problemowe psy potrzebują więcej czasu niż tydzień na rozwiązanie problemów. Imka jest w DS już prawie 3 tygodnie i jest... coraz gorzej :( P. Magda jest dzielna, ale serce jej pęka na widok Imci, która praktycznie nie wychodzi z budki. I to by jeszcze przeżyła, ale mała nie je i prawie nie pije :( Obawiam się, że... no...
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Nutusia replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Dzieweczki - napiszę nowy tekst do ogłoszeń, ale nie dziś. Wczoraj wzięła dzień urlopu i dziś w robocie prawdziwy kocioł z balią :( Tak więc na razie pozdrawiam - odezwę się jutro ;) -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
Nutusia replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
To jest oczywiste... Bardzo się staram nie tracić wiary i nadziei! -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Uprzejmie donoszę, że jeśli ktoś nie mógłby się zdecydować czy chce mieć psa czy kota, powinien adoptować Soniulę! ;) Charakter i otwartość psia, mycie pysia przednimi łapkami i podwijanie przednich łapek całkiem pod brzuszek (jak to ja nazywam "kot na kółkach") kocie, a miziastość wspólna :) -
Wieści kanapowe jeszcze nie przekazane specjalistom, ale oczywiście będziemy się radzić i konsultować z najlepszymi ;) Miałam dziś zrobić zdjęcie, ale tak się zakręciłam, że... zapomniałam :( A ponieważ Państwo byli z Pantyrem, nie mogłam wypuścić moich psów, więc Państwo nie wchodzili do domu. A potem Florka i Pantyr się niepokoili, a Dziewczynki niecierpliwiły, więc nie przedłużaliśmy spotkania. Zapomniałam napisać, że gdy Pan otworzył furtkę - Florka wydarła w kierunku samochodu, że aż trudno ją było utrzymać ;)
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Nutusia replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Królu Złoty - po co Ci ta złota konkurencja?!?!!? :( Jakie to szczęście, że Krabiś już w hotelu, bo w schronie konsekwencje byłyby tragiczne :( -
Tak jest, Szefowo! :)
-
U nas do wody wchodzi tylko Kreska, ale tylko dopóki gruntu nie straci. A ponieważ zamiast łap ma... nibynóżki, jej kąpiele są niezwykle bezpieczne :) Irenasie, uprzejmie donoszę, że na najbliższy czwartek od godz. 16tej jest planowane dogospotkanie na Bankowym! I dodam, że będzie okazja poznać w realu Konfirma Trzydziestego Pierwszego ;)
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Trening czyni MISZCZA ;) Aha, zapomniałam napisać, że dziękujemy Kastorowi za dofinansowanie sterylki! :) -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
Nutusia replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Ech, Filonku, Filonku.... Pani jest dobra i kochana, ale inni też są fajni ;) -
Namawiajcie się, namawiajcie ;) Dostałam od happy_animals umowę adopcyjną, co do treści której nie mam żadnych uwag. Przesłałam mailem do Pani Jolanty :) Pati, czy Pani się z Tobą kontaktowała co do terminu przyjazdu?... Anico - niestety mail od Ciebie z ankietą powizytacyjną nie dotarł :( Czekam zatem do poniedziałku. I tak jutro nie będę przy kompie, bo wyjeżdżamy na cały dzień i pół nocy ;)
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
REWELACJA!!!! Chyba na niefortunna "wycieczka" jednak dała jej do myślenia i się dziewczyna przekonała, że ludź bywa fajnym wynalazkiem :) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Nutusia replied to mari23's topic in Psy do adopcji
O rany, jak się cieszę, że nadprogramowa dwójka okazała się nie być całkiem dzika i strachliwa!!!! :) NikaEla ma rację - ogłaszać jak najszybciej ;) -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
Nutusia replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Z tego, co rozumiem, agresja Filonka jest związana ze strachem i stresem - to chyba nie jest pies agresywny "z założenia"?... Myślę, że gdy poczuje się pewniej i bezpieczniej, nie będzie musiał być agresywny... I mocno wierzę, że Filuś trafił na tak cudownych ludzi, jak moje 3 "problemy", czyli kiedyś Pchełka, a teraz Imka i Florka! -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Nutusia replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Możecie tu wstawić tekst ogłoszenia, albo przesłać mi na PW? Nie otwierają mi się linki :( -
Baaaaaardzo się cieszę z domku dla Figo - jak to mówią, nie ma tego złego, co by na lepsze nie wyszło :)
-
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Rewelacyjne zdjęcia! :) -
Ja tam się na statystykach nie znam. Niech sobie będzie tylko jedno pobranie - byleby to właściwe ;)
-
I dalej też przesłane - do Kejciu, do realizacji :) Dzięki skróconym pakietom, mamy ich jeszcze do wykorzystania bardzo, bardzo dużo. Zastanawiałyśmy się dziś wspólnie z Kejciu czy by nie ponowić ogłoszeń tym psiakom, które były ogłaszane na samym początku, bo ich ogłoszenia już pewnie są w sferze wykopalisk :( Co to tym sądzicie?... Choćby te z listy kilka postów wyżej?
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Łał, Mazowszanko - mowę w piśmie mi odebrało!!!!! DZIĘKUJEMY! :) -
O wszystkich kciukach, zachwytach i dobrych fluidach powiedziałam p. Magdzie :) A Florkę pamiętacie?... Chyba nie od parady oba "problemy" pojawiły się na jednym wątku... Florkowa Rodzina w komplecie nas dzisiaj odwiedziła (mieliśmy okazję poznać również Pantyra - konfirm - oszalałabyś absolutne na jego widok! ;)) Państwo przyjechali pożyczyć... klatkę kenelową, bo nasza Florcia nie odpuszcza :( Ostatnie wyczyny - załatwianie się... na kanapę!!!! :( Dziś przegięła na maksa - zrobiła to, gdy wszyscy byli w domu, chwilę po 2-godzinnym spacerze! Ze szczekaniem jest niewiele lepiej. Na szczęście sąsiedzi na tyle polubili tego głupola (jedno trzeba jej przyznać - daje się lubić ;)), że gdy kiedyś Pan wspomniał sondażowo, że chyba będzie musiał ją oddać z powodu tego szczekania, sąsiedzi ZAPROTESTOWALI! :) Jeden z nich 2 razy w tygodniu pracuje w domu i gdy Florka zaczyna szczekać, przenosi się od innego pokoju! Jeśli chodzi o demolki, trochę odpuściła. Ma ograniczoną przestrzeń, gdy Państwo wychodzą. Zdarza się, że capnie jakąś zabawkę z pokoju Dziewczynek, ale to normalne. Ale są też dobre wieści - poznała podstawowe komendy, przestała dziadować przy stole, jest bardzo karna na spacerach. Pan mówi, że płynie w niej chyba krew jakiegoś myśliwskiego przodka, bo gdy złapie trop w lesie idzieeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! Na szczęście Pantyr to owczarek, więc najpierw za nią biegnie, a potem ją "zapędza" do stada :) Oba psy są bardzo ze sobą zaprzyjaźnione. No i Florka nadal ma fisia na punkcie Dziewczynek - z wzajemnością! :) Gdy Państwo weszli dziś do nas do ogrodu, Florka była niepewna, oglądała się na Pantyra. Owszem - podeszła do mnie, a nawet potem się przytuliła i wskoczyła mi na kolana, gdy kucnęłam, ale nie bardzo wiedziała co dalej... W pewnym momencie nawet zaczęła się trząść, a gdy Pani Agnieszka powiedziała, że psina wyraźnie się boi, że ją u nas zostawią, jedna z Dziewczynek się... rozpłakała, bo zrozumiała, że przyjechali oddać nam Florkę! Państwo rozpoczną trening klatkowy - zobaczymy jakie będą efekty. Prosto od nas pojechali na dłuuuugi spacer do lasu, co wszyscy uwielbiają. Na czerwiec został już zaplanowany 3-tygodniowy urlop dla całej Rodziny :) Ech, mam szczęście do Ludzi! A właściwie te moje "problemy" mają ;)