Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Nasz Lesio ma. Ma wręcz taką zaschniętą obwódkę wokół noska :( A ja kapsułki daję do dzielenia w aptece. Pakują je w takie płatki skrobiowe - pytałam weta, jak najbardziej można - i po problemie ;) Lesio dostaje 30 mg dawkę, kupuję 120 mg (bo wychodzi najtaniej) i dzielą mi na 4 części z aptekarską dokładnością :D
  2. Śliczny ten Twój "kijek", Marysiu :D A ludźmi się nie przejmuj - sami zadka nie ruszą, a jak tylko sąsiadowi się "polepszy", to od razu pretensja, dlaczego nie im :( Przecież chyba też mogli wystąpić o dzierżawę, prawda?!?!!?
  3. Nutusia

    Kredka

    Urlop fajna rzecz! :D
  4. Czy Szansa jedzie w okolice Warszawy? Bo chyba w końcu tu nie napisałam, że rozmawiałam z miłą panią, która wcześniej interesowała się Bazylią, ale uznała, że woli większą sunię, bo ma już psiaka w typie ONka. Dom (przynajmniej przez telefon) brzmi nieźle, choć nie będą do domowe salony.
  5. Maryś... wiem... zadzwonię do Cię. Tylko najpierw muszę się porozumieć z dr Martą. Jagusko - kredens już właściwie gotowy - wczoraj wstawiliśmy szybki. Postaram się zrobić fotkę tak, żeby nie było widać okolicznego mega bałaganu, bo drzwiczki do szafek przyjadą dopiero w sobotę :(
  6. Całkiem nie tak. Od wczoraj już wiem na pewno - ludzkiej egzaltacji należy się wystrzegać jak ognia!!!!
  7. Ech... Mam nadzieję, że jednak będzie się zmieniać... Może będzie trzeba na to tyle czasu, jak u Imki?... A ja od wczoraj mam jeszcze mniejsze "ćwierć" psa niż Pola. I durnowatości ludzkiej (i swojej!) nadziwić się nie mogę :(
  8. No mam nadzieję, że się nikt nie odezwie, bo gdzieżby?!!?!? A piesek z kojca wcale nie jest taki czarny - ma białe kropeczki na paluszkach ;)
  9. Karmelciu - powodzenia na nowej drodze życia, a dla Pokerków życzenia super urlopu, odpoczynku i pełnego naładowania akumulatorów na ciężkie decyzje po powrocie ;)
  10. A u mnie zostają w towarzystwie, na bardzo długo i niestety nie mają z kogo brać dobrego przykładu, więc też zawsze drżę jak będzie w DS. I kocham wszystkie te, którym się włącza wersja "eksportowa" :D
  11. Oj, faktycznie rozliczenie wieje grozą :( Na szczęście my z pokolenia, które zna hasło "pomożecie?" i odzew "pomożemy!" :D Wczoraj przytargałam torbę fantów na bazarek - coś będziemy rzeźbić (jak tylko wykopię aparat, czyli za jakieś 2 tygodnie...)
  12. No... nieźle się agresor "okopał" :D A ja od wczoraj mam przełagodną sunieczkę, którą z wielką nadzieją w piątek zawiozłam z lecznicy do DS, a wczoraj odebrałam, bo... ZDOMINOWAŁA dorosła kobietę i 9-letnią dziewczynkę!!!! Żebyście zobaczyły jaka z niej dominantka, to by Was brzuch ze śmiechu rozbolał jak mnie w sobotę z powodu niestrawności!!!!!
  13. Uffff.... wróciły po bożemu, najkrótszą trasą ;) :D
  14. Osobiście nie poznałam, bo... telefon w aucie zostawiałam, durna pałka!!! :( Ale białą pończoszkę podziwiam! :D
  15. Witam się z Blanusią :) A ja od wczoraj mam.... cziłko-ratlerko-jamniko-nie-wiadomo-co wagi muszej (4 kg)!
  16. Na łóżkowym zdjęciu jego oczka mówią: "Wiesz, Marysiu, mogłabyś sobie znaleźć inne łóżko, bo to już jest zajęte" :D
  17. Nie no, ja bym tego doktora postraszyła, że zgłoszę go do TOZu, że tyle pracując koty zaniedbuje! ;) Na razie na podłodze leży kołdra i fajnie się sprawdza. Muszę poszukać takiej, która byłaby obszyta takim sztucznym, śliskim materiałem, z którego łatwo kłaki i piasek strzepnąć i będzie robiła za dywan. Zamierzam bowiem choć w części odzyskać dla nas kanapę i fotele Podkreślam: zamierzam ;) Od wczoraj znów mam 7 psów. Tzn. 6 i ćwierć tak naprawdę, ale sztuka jest sztuka. Gorzej, że powinnam mieć 8... W piątek zawiozłam do DS maciupcią sunię od Doktorów, a wczoraj musiałam ją przywieźć z powrotem (potem opiszę co się stało). Ale gdy byłam po Małą, w klatce siedziała kolejna podrzutka (w cieczce). Dzwoniono do służb wszelkich, żeby sunię zabrali do schroniska, a służby - rzecz jasna - broniły się rękami i nogami. Powiedziałam, że wezmę tę sunię na tymczas, ale dopiero po "najgorszym" okresie cieczkowym, bo jak mi się wszystkie okoliczna psy zlecą, to będzie jatka na Poziomki. A tu DS dla Malutkiej nie wypalił, nie mogłam jej przecież po tym wszystkim zostawić w lecznicy z powrotem i doopa zbita :( A ta druga sunia już po sterylce... Zadzwonię dziś do dr Marty i spytam co to za stworzonko. W piątek była jakby nieobecna - cichutka, spokojniutka, baaaaaaaardzo widać zmęczona...
  18. To już dziś... A w lecznicy siedzi Florkopodobna sunia :( Miałam ją wziąć na tymczas (dlatego nie pojechała do schronu), ale pewien plan nie wypalił i mam od wczoraj w domu inną sunię. No, może to i jest ćwierć psa (4 kg żywej wagi), ale sztuka jest sztuka. A remont trwa... :(
  19. Tak trzymaj, Misiolku - nikt Ci nie będzie mówił jak masz żyć i do kiedy! :D
  20. No i jak tu żyć (pani premier), jak żyć?... :(
  21. Chyba tak... Od piątku na miotle latam, ale marnie mi to idzie. Tak czarowałam, a gucio z tego i znowu mam w domu 7 psów! No, może 6 i pół, a może nawet ćwierć, bo mniejsza jest od Poli! ;)
  22. I z rozpędu kolejny bazarek dla Pepsi i Fanty: http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  23. I kolejny bazarek, idąc za ciosem! :D http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  24. I jeszcze jeden bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
×
×
  • Create New...