Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. I kolejny bazarek dla Chrcynnianek :) W zdrowym ciele, zdrowy duch! :D http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  2. No proszę - jak to się człowiek na zwykłych chartach i labkach zatrzymał ;) I na kolejny bazarek dla Chrcynnianek zaproszę :D http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  3. Mimronki, sorry, że Wam tu zaśmiecam, ale ciotki Kejciu i Ziutka wczoraj rzutem na taśmę wyrwały z mordowni 2 sunie... i na bazarki dla nich chciałabym zaprosić: http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/ http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  4. I ja! :) A dla zabicia czasu oczekiwania, zaproszę na bazarki dla Chrcynnianek pod opieką Kejciu i ZIutki (dostawa na parapetkówkę do Dyszobaby gratis! ;)): http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/ http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  5. Razem z Szyszoliną zapraszamy na bazarki dla Chrcynnianek pod opieką Kejciu i Ziutki: http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/ http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  6. Na bazarek dla Chrcynnianek pod opieką Kejciu i Ziutki zapraszamy: http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/
  7. Serdecznie zapraszam do naszej filmoteki: http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/
  8. Hopciku, ciotki Kejciu i Ziutka rozum postradały i rzutem na taśmę wyrwały z mordowni 2 suczynki - na bazarki dla nich chciałabym i tu zaprosić: http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/?p=16354275 http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  9. Bardzo przepraszam, że tak nieregulaminowo, ale dziewczyny rzutem na taśmę wyciągnęły z mordowni 2 suczynki, nie myśląc skąd wezmą kasę. Tak więc na bazarki chciałabym zaprosić... http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/?p=16354275 i drugi: http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  10. Dyziolku, zawołaj no tu swoją Pańcię, bo do kina chcemy zaprosić. I na ćwiczenia! ;) A utarg przekazać na Pepsi i Fantę, które ciotki Kejciu i Ziutka rzutem na taśmę wyrwały z Chrcynna ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/?p=16354275 http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  11. Karmeliś, po starej znajomości, wykorzystam Twój wąteczek, żeby zaprosić na bazarki dla Pepsi i Fanty, które z podobnie podłego miejsca jak to, w którym byłeś, zabrały ciotki Kejciu i Ziutka: http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/?p=16354275 i drugi: http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  12. Tosiek już na swoim, a tu Kejciu i Ziutka 2 bidy z Chrcynna rzutem na taśmę wyrwały i na bazarki dla nich zapraszam zatem :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/?p=16354275 i drugi: http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  13. Tylko nie... popłyń za bardzo!!!! ;) Przy okazji na bazarki dla Chrcynnianek Kejciowo-Ziutkowych zaproszę :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/?p=16354275 i drugi: http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  14. Nurasku - Ciotki Ziutka i Kejciu tak poszalały, że nie pytając Cię o zdanie, na wątku Twym zaproszę na bazarki dla Chrcynnianek ;) Oczywiście dostawa do Krakowa wliczona w... ryzyko :D http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/?p=16354275 i drugi: http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  15. To zupełnie odwrotnie niż ja :D Chrcynnianeczki-laleczki na bazarki zapraszają ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/?p=16354275 i drugi: http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  16. Na bazarki przed fajrantem zaproszę - dla Chrcynnianek Kejciowo-Ziutkowych :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/?p=16354275 i drugi: http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336
  17. Chrcynnianki zapraszają do kina! :D http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/?p=16354275
  18. Na bazarek dla Chrcynnianek zapraszam :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/?p=16354275
  19. No... Tylko na sabaty nie mam czasu latać. No i na miotle to by mnie już tak przewiało, że na amen chodzić bym nie mogła :D A póki co, zaproszę na bazarek dla Pepsi i Fanty pod opieką kompletnie szalonych, nieodpowiedzialnych i fiśniętych na maksa Kejcio-Ziutków: http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/?p=16354275
  20. Eee tam, od razu łeb o ścianę rozbijać! I czym wtedy myśleć i kombinować??!!? ;) Jedziemy dziś z Warszawy w doborowym towarzystwie i teraz tylko trzymajta kciuki, żeby doborowe towarzystwo wróciło do Warszawy w towarzystwie suczynki :D
  21. I większy mikrus, tym większy agresor :D
  22. A ja dziś zobaczę na żywo, aha! :D
  23. Baaaaaaaaaardzo powinni! :D Nie wiem jak będzie wyglądała ochrzczona podłoga :( Na razie mam plan, żeby - jak już się zrobi nieogrodowo - rozdzielać demolki po pokojach. Może w mniejszych grupach będą siały mniejsze zniszczenia...
  24. A Kejciu donosi z frontu, że do naszych Doktorów trafiła suczynka... Szuka domu... Po długości sądząc, prawie jamnik :( A Szyszka tkwi u mnie i ani drgnie :(
  25. Ziutka, nie igraj z ogniem, ja CIĘ PROSZĘ!!!!
×
×
  • Create New...