Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Ja z moją sklerozą oczywiście o kocie zapomniałam - Zimki to dla mnie Saszka i Klusek[*] - utkwił mi w pamięci, bo pierwszy raz widziałam królika na kanapie :evil_lol:. Teraz to już będę pamiętać :)
  2. Dużo szczęścia dla wszystkich :loveu::loveu: A na jutro słabych objawów odstawienia :diabloti:
  3. To się małej udało :) Andegawenko, kot bedzie się czuł samotny - koty należy brać conajmniej w dwupakach :evil_lol::evil_lol:
  4. Gerciu :loveu:, cudownego domku i oby nareszcie te uszyska przestały ci dokuczać :mad:
  5. Wszystkiego najlepszego - zdrowia, szczęścia i pieniądzów ;) Obyś Alu w nadchodzącym roku spotykała na swojej drodze same szczęśliwe psiaki ( tego życzę Wszystkim :loveu: ) Chciałam wkleić coś ładnego, ale nie umiem :evil_lol:
  6. Jakoś mi oczy zwilgotniały czytając wieści od Saby :loveu: Żeby Kalina też tego doczekała.
  7. To mój nos też się do tego przyłącza do tych życzeń:evil_lol: - mała zasługuje na najlepszy domek:)
  8. Piękny jest ( chyba się powtarzam :) ) wydoroślał, zmężniał. Dobrze to ujęłaś Myszko - ,, nowy Pan Pies":loveu::loveu:
  9. Wszędzie pełno psów w potrzebie, a domków ani widu ani słychu :(.
  10. Śliczne kluski :) One pewnie lada moment będą wzrostu mamusi . Mamcię widać na jednym ze zdjęć na śniegu? - wydaje się przy nich taka drobniutka :)
  11. Uff, udało mi się przebrnąć przez całość :) Magda, życzę Wam, aby w nadchodzącym nowym roku wszystko co złe odeszło precz. Tylko samych pogodnych, szczęśliwych dni :)
  12. Miałam dziś pojechać na kilka godzin do pracy( w ramach urlopu ;) ) - ale taki mróz :(. Lepiej posiedzieć w domu i potrzymać kciuki :)
  13. Niunia :loveu: spóźnione życzenia :new-bday: - oby takich młodych urodzin było przed Tobą jeszcze co najmniej 100. Petycja podpisana :(
  14. Anastazja :loveu::loveu::loveu: gratulacje. Pabluś, jutro Twój wielki dzień :thumbs::thumbs::thumbs:
  15. Czyli została mamusia i cztery dzieciaki? Oby reszta maluchów też jak najszybciej znalazła domki. Jest możliwość sprawdzenia, czy dotarły pieniądze z bazarku?
  16. Przynajmniej też podniosę. Kciuki trzymam cały czas.
  17. Czyli idzie w dobrym kierunku :) . Oby jutro było jeszcze lepiej.
  18. Oby brak wiadomości był dobrą wiadomością.
  19. Kapselku, to chyba faktycznie już nie pora na myślenie . W głowie mam pustkę i mocne kciuki za oba psiaki ( Pabla i psiaka Germaine).
  20. Marta, Montuś trzymajcie się. Musi być dobrze:thumbs::thumbs:
  21. Spokojnych świąt i nareszcie domku dla Kropeczki - Ciaputeczki :)
  22. Ten brzucho może być związany z problemami z serduszkiem? Wygląda na pewno lepiej i najważniejsze, że wygląda na zadowolonego :)
  23. Żeby tylko chciała jechać :evil_lol: Super wiadomość :multi:
×
×
  • Create New...