Ja z moją sklerozą oczywiście o kocie zapomniałam - Zimki to dla mnie Saszka i Klusek[*] - utkwił mi w pamięci, bo pierwszy raz widziałam królika na kanapie :evil_lol:.
Teraz to już będę pamiętać :)
Wszystkiego najlepszego - zdrowia, szczęścia i pieniądzów ;) Obyś Alu w nadchodzącym roku spotykała na swojej drodze same szczęśliwe psiaki ( tego życzę Wszystkim :loveu: )
Chciałam wkleić coś ładnego, ale nie umiem :evil_lol:
Uff, udało mi się przebrnąć przez całość :)
Magda, życzę Wam, aby w nadchodzącym nowym roku wszystko co złe odeszło precz. Tylko samych pogodnych, szczęśliwych dni :)
Czyli została mamusia i cztery dzieciaki? Oby reszta maluchów też jak najszybciej znalazła domki. Jest możliwość sprawdzenia, czy dotarły pieniądze z bazarku?