Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. [quote name='Agnezia']Chyba kilka stron wcześniej była dyskusja, że z operacja czekamy na koniec okresu świątecznego. Żeby nie było sytuacji, że są jakieś komplikacje a lecznica prowadząca jest zamknięta. Ale nie wiem może to na jakimś innym wątku było:roll:[/QUOTE] Nie doczytałam, że chodzi o okres świąteczny. Ten tydzień, czy dwa, to pewnie już takiej różnicy nie robią. Obawaiałam się, że termin będzie zależny od uzbierania całej kwoty.
  2. Przelałam w końcu obiecane co nieco dla Bruna - poszło 30zł. Psiaku zdrowiej i zarastaj, wszyscy trzymają za ciebie kciuki.
  3. [quote name='Kapsel']Marudko i Mysiu. Pieniązki wpłynęły na konto potwierdzam. Pabluś bardzo dziękuje!!! :smile::smile::smile:[/QUOTE] To się uspokoiłam :) Pablito ;) do góry!! Pokazuj się chłopie :) Wierzę, że uzbierasz na operację. Czy w jego sytuacji czas gra rolę? Czy nie możnaby już pomalutku ustalać terminu?
  4. A, to wszystko tłumaczy :) Jedna z moich kot po sterylce udawała paraliż, druga przez tydzień chodziła do tyłu - wystarczyło ściągnąć kubrak i choroba mijała ;)
  5. Na bazarku zdjęcia wstawiałam tak jak są na wątku - i tak je ponumerowałam. Przyznam się, że ja ich na tych zdjęciach nie rozróżniam - cóż nie mam pamięci do twarzy ;). I wspaniała wiadomość - moca35 :loveu:, matka chrzestna Dzidki, deklaruje od stycznia stałą składkę 25zł dla swojej chrześniaczki. Myślę, że moca35 sama wkródce tu napisze.
  6. Z radości nie wiem co napisać :loveu::multi::loveu::multi: Kolejnym bidulom udało się :loveu:
  7. Kapselku - posłałam 75 zł z bazarku. Ale teraz sprawdziam i okazało się, że nie napisałam, że to dla Pablo. Napisałam darowizna - bazarek maruda666. Da się coś z tym zrobić?
  8. To strasznie dużo pieniędzy :( . Ale może w tym czasie znalazło by sie coś tańszego.
  9. Podziękowania należą się matkom chrzestnym :loveu:. Okazało się, że póki co trwają jeszcze pewne pertraktacje co do dwóch imion - zmiany naniosę jak tylko dojdziemy do porozumienia :evil_lol:
  10. Drogie cioteczki - zakończył się bazarek na imiona dla rodzinki. Propozycje które padły to Moding ( z duńskiego Dzielna) dla suni. I zgodnie z kolejnością zdjęć psiaków - Dorcia, Rudzia, Malinka, Jeżynka, Jagódka i Dzdka. Dzięki licytującym - Andegawenka, Jagoda1, Kapsel, Moca35, Zaba ( kolejność alfabetyczna) uzbierało się prawie 100zł. Pozbierać i przelać, czy podawać nr konta TOZu?
  11. Śliczna mała:) Wygląda na bardzo szczęśliwą :) Chyba już się już troszkę rozruszała??
  12. Dobrze że jest ta moja pierwsza wpłata - właśnie sprawdzałam w banku czy i gdzie to posłałam :evil_lol:
  13. Po 5zł też pewnie pójdzie - a łatwiej liczyć :)
  14. Pewnie sporo osób czyta, ale nie wiemy jak pomóc:(
  15. Tak, proszę o nr konta - tylko tak jak pisałam wyślę za kilka dni . Viola:loveu:, dzięki.
  16. Przygnała mnie tu andegawenka. Straszna bieda :( Tego Vetmedinu nie da się zastąpić czymś ludzkim? Postaram się coś przelać lada dzień.
  17. Psiaku, nie rób nam numerów :( . Teraz ma już być tylko dobrze.
  18. Jestem, w aquaparku nie byłam, pieniądze przelalam :). Faktycznie, pomyślałam sobie, że dogomania to jak mafia - wszędzie ma swoje macki :diabloti: nie warto dla tej chwili przyjemności życia narażać :evil_lol:
  19. Witamy na dogo domek Milusi :loveu: To że tyle śpi, nie jest chyba całkiem normalne. To jeszcze młody psiak, powinien szaleć:evil_lol: Wiadomo jak zachowywała się w Stacyjce? Odespać zmianę chyba już zdążyła.
  20. Dla poprawy humoru - z bazarku dla Pablo i Klary wyszło dzięki hojnym cioteczkom po 75zł. Jak nie padnę na nos, to dziś jeszcze przeleję. Jak dojdą, bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/197606-Koniec-rozliczamy[/url] ( żeby nie było, że pozbierałam i uciekłam w ciepłe kraje:p )
  21. [quote name='Kapsel'][B]Marudko to Ty miałaś i boksinkę??? [/B]Nic się nie chwaliłaś :roll: :roll: :roll: Mój Kapsel to z łazienki lubi tylko mydło lizać, az nieraz się spieni jak nie zauważę :mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Kapselku, miałam. Przed laty, będąc piękną i młodą wymogłam w końcu na rodzicach boksioła - jeździli za nim po całym Górnym Śląsku :evil_lol: i tak trafiła do mnie Astra z Piaśnik ;). Ale to było prawie 30 lat temu :( Dla poprawy humoru - z bazarku dla Pablo i Klary wyszło dzięki hojnym cioteczkom po 75zł. Jak nie padnę na nos, to dziś jeszcze przeleję. jak dojdą, bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/197606-Koniec-rozliczamy[/url] ( żeby nie było, że pozbierałam i uciekłam w ciepłe kraje:p )
  22. Brawurowa akcja :) :) - jak menele zobaczyli taką ekipę to i nie podskakiwali za bardzo :evil_lol: Wiem że już ktoś to pisał, ale powtórzę JESTEŚCIE WIELKIE :loveu:
  23. Moja pierwsza bokserka Astra, omijała łazienkę szerokim łukiem. Gdy słyszała, że leje się woda w wannie, zaszywała się głęboko pod łóżko. Do łazienki ciągnęło sie ją we dwie osoby. A Cezek kochał łazienkę i wodę z prysznica - tylko usłyszał że się leje, bezceremonialnie dopychał sie do wanny i pił, pił, pił:evil_lol: Ale kąpieli też się bał.
  24. Jakie one są wspaniałe :) Aż boję się pomysleć, co z nimi było by w tym polu do dzisiaj :( Dziewczyny :loveu:, wielkie dzięki .
×
×
  • Create New...