Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Tej kąpieli, to chyba wszyscy ciekawi :evil_lol:
  2. Było by wspaniale, gdyby znalazł dom na miejscu. W jego wieku jakieś radykalne zmiany, podróże na pewno nie należą do bezpiecznych. Przesłane pieniądze proszę przeznaczyć na jego leczenie.
  3. Ale śliczne pysiaki :) Ten najjaśniejszy ma zabójczą minę :)
  4. Na bazarku padła propozycja ( za 20zł) na imię Jagódka dla najśliczniejszej, najmądrzejszej suni - znajdzie się tam taka?? :evil_lol:
  5. No nie - poprzednio kawa, a teraz ślinka mi leci do chlebka:) - to takie nocno- gastronomiczne forum? :) :) Maluszek prześliczny:), choć póki co rzeczywiście bardziej podobny do swinki morskiej niż bernardyna:evil_lol:
  6. A ja sobie pomarudzę - Kapselku, z tą moją wpłatą dalej nic nie wiadomo??
  7. Bodziku zaglądam do ciebie:)
  8. Mamy już imiona dla wszystkich szczeniaków. Zapraszam serdecznie na bazarek w moim podpisie - jeżeli są lepsze propozycje licytacja jak najbardziej wskazana :) Bezimienna pozostaje jeszcze mamusia.
  9. Wiara przenosi góry... to co tam taka jedna łapa:)
  10. To cierpliwie czekamy :) Póki co mamy już cztery imiona dla maluszków - Rudzia, Dorcia, Jeżynka i Malinka.
  11. Pozwolę sobie cichcem zaprosic na bazarek imienny dla następnej zamarzającej rodzinki [url]http://www.dogomania.pl/threads/198227-Nadaj-mi-imię-zamarzałam-z-siostrami-do-20.12.2010-godz.20.00?p=15925448#post15925448[/url]
  12. Boksiowe cioteczki zajrzyjcie, podrzućcie czasem - dla suni z małymi szczeniorami ze zmarzniętej norki [url]http://www.dogomania.pl/threads/1982...1#post15925101[/url]
  13. Boksiowe cioteczki :modla: zajrzyjcie, podrzućcie czasem - dla suni z małymi szczeniorami ze zmarzniętej norki [url]http://www.dogomania.pl/threads/198227-Nadaj-mi-imiÄ™-zamarzaĹ‚am-z-siostrami-do-20.12.2010-godz.20.00?p=15925101#post15925101[/url]
  14. Nie wiem jak to się dzieje, ale nie chce mi się zapisać całość w jednym poście :crazyeye: Musi tak zostać :cool3:
  15. Wyszło coś takiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/198227-Nadaj-mi-imiÄ™-zamarzaĹ‚am-z-siostrami-do-20.12.2010-godz.20.00?p=15925008#post15925008[/url] Jestem otwarta na sugestie - pozmieniam co trzeba. Weszłam i okazało się, że usunęło mi połowę tekstu i zdjęcie. Zaraz poprawię.
  16. [quote name='Maruda666']Coś takiego mogę zrobić [url]http://www.dogomania.pl/threads/196051-Zakończony-rozliczony[/url] - na nic bardziej skomplikowanego się nie rzucę :evil_lol:[/QUOTE] Robić?? ;)
  17. Coś takiego mogę zrobić [url]http://www.dogomania.pl/threads/196051-Zakończony-rozliczony[/url] - na nic bardziej skomplikowanego się nie rzucę :evil_lol:
  18. Poszczęściło się maleńkiej :) Kolejny psiak trafił na dobrych ludzi :iloveyou:
  19. Jak na warunki w jakich żył dotychczas, to robi wspaniałe postępy :) Inteligentna bestyjka:)
  20. Posprawdzałam - nr konta właściwy. To chyba też zależy od tego między jakimi bankami przebiega operacja. Mam nadzieję, że w poniedziałek wpłynie na konto.
  21. Śpieszę donieść, że z bazarku, między innymi dla Klary, będzie dla niej odrobinkę ponad 60zł. Jak tylko pozbieram, to poślę. I cały czas trzymam kciuki za tą upartą babę Kalinkę
  22. Z konta ( mbank) poszło 06 grudnia, więc może to jeszcze jest czas? Napisałam -darowizna dla Pablo
  23. Śpieszę donieść, że z bazarku między innymi na Pablo, będzie na jego łapinę 60 kilka zł. Dziękuję jeszcze raz wszystkim kupującym:loveu: i podnoszącym :multi:pod moją nieobecność. Kapselku, trochę się martwię, że te moje 50zł jeszcze nie doszło - zastanawiam się , gdzie mogłam je posłać :evil_lol: (kiedyś zamiast na fundację posłałam jakiemuś facetowi z allegro:angryy:). Czy tylko mój komp wariuje ?- awatarki mam wielkości 10cm na 6cm - nie macie pojęcia jak pięknie u mnie wyglądają Wasza pieski:loveu:
  24. Nie było mnie trzy dni, wiec dopiero dziś sie zgłaszam - przelałam 50zł jednorazowej dla Asa. Od stycznia deklaruję 20zł.
×
×
  • Create New...