Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Straszna bidulka :( Jeżeli jest podejrzenie oparzenia przełyku to ona może wogóle coś doustnie przyjmować?
  2. To Laila teraz już ,,scerbata" :evil_lol: Super, że wszystko dobrze poszło :multi::multi:
  3. Mój Szeryf przy każdym nowym kocie, co najmniej przez godzinę ryczał jak głodny tygrys - potem mu przechodziło. To chyba tak dla zaakcentowania swojej pozycji:evil_lol: i zastraszenia nowego. Jak dobrze , że mała już w domu :) Czekamy na zdjątka z wizji lokalnej.
  4. Ania :thumbs::thumbs: i kopniaka w wiadome miejsce ( za moich czasów to przynosiło szczęście :p )
  5. Rufusik, pokazuj się :) Na pierwszą - Rufus pięknie prosi o deklaracje :dog:
  6. Mnie powaliło to drugie - jak leżą obok siebie, równiutko :loveu::loveu:
  7. Myszko to jest bardzo dużo :multi:, a jak się wszystkie te pieniążki doda to Pablo może się spokojnie rehabilitować :) U mnie z bazarku też będzie coś ponad 120zł.
  8. Alu :buzi: wszystkiego co najlepsze :Rose::Rose::Rose:
  9. Super, że konsultacja tak wypadła:multi::multi: Najgorsze chyba wykluczone. Teraz Brunio uśmiechaj się pięknie i szukaj domku :) :)
  10. Co do piachu w łóżku - w tym momencie widać plusy jakie wynikają z posiadania kotów:evil_lol::evil_lol: - chyba się naraziłam ;)
  11. Wiadomo co z Bodziem??
  12. Ufff... ale suma :multi::multi::multi: W takim towarzystwie Pablo nie zginiesz :evil_lol:
  13. Jakie śliczne zwierzątko :lol: Ciekawe ile bidul tak tam leżał przy tej drodze :cool3:
  14. Też z zaproszenia Temidy :) . Niestety na teraz jestem na minusie :( Postaram się przesłać dla Bingusia coś w połowie miesiąca.
  15. Myślę, że źle się Almie nie działo , tylko co z nimi dalej?:shake:
  16. Pewnie zapomniała gdzie położyła :evil_lol::evil_lol: . Ale wredna jestem:oops::oops: Ale każdy sposób dobry, żeby podnieść Brunia :) :)
  17. Witamy Zimków, przyszłych Dużych Klaudynki :) :)
  18. No to teraz trzymamy kciuki za Kalinę , oby sie ujawniła :)
  19. Taka pogoda, to chyba śpią:evil_lol: U mnie nawet koty nie chcą wychodzić.
  20. Zapraszamy :):) Rufus czeka na pomoc .
  21. Pablo się nie pogniewa, jeżeli zaproszę boksiowe cioteczki na maleńki bazarek dla zwierząt u pani Lidki ? ( ma 20 psów i kotów na utrzymaniu ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199723-Dla-tymczas%C3%B3w-pani-Lidzi-do-15-stycznia-godz.-20.00[/url]
×
×
  • Create New...