Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. [quote name='Iza i Avanti']Boksiową bidę zabieramy dziś pod skrzydła Fundacji Boksery w Potrzebie. Po południu trafi do kliniki.[/QUOTE] Kolejna dobra wiadomość:multi::multi:
  2. Jakie super wieści na temat Dorki:):) A rude pannice jak się tak dobrze oczytają, to może przerzucą się na pisanie;)
  3. Zagłosowałam :) Super że Emma już w domowych warunkach :multi:
  4. [quote name='magda222']Dziękuję kochane :) Dotarły obie wpłaty. Bardzo dziękuję :) Czy te 50 zł są extra wpłatą na leczenie Balbinki? Widzę, że jestem już właścicielką pierwszego postu :) , więc postaram się jak najszybciej zrobić rozliczenie. Edit: nie da się zmienić tytułu!!! Na początku 1-go postu napisałam ogólnie, że zbieramy na operację. Co jeszcze napisać? Rozliczenie wkleję w wolnej chwili. [SIZE=1]Sorry ale jestem do późnego wieczora w pracy.[/SIZE][/QUOTE] Tak, te 50 zł to na leczenie dla Balbiny. Tytułu nie da się zmienić wchodząc w zaawansowaną edycję?
  5. Karsivan mój Cezar brał, ale krótko i trudno mówic o efektach, ale chyba warto dawać. Co do leków przeciwpadaczkowych, to wiem, że na wątkach psiaki biorą Lamotryginę, trileptal. Jest Tegretol, Depakina - chyba łatwiej je zdobyć ( na zniżkę ;)), ale nie wiem czy u psiaków się sprawdzają. W iniekckji to doraźnie właśnie relanium, w razie ataku - ale tak z praktyki, to ataki mijają same i nie wiem czy ten lek podany domięśniowo zdąży zadziałać - na pewno zapobiegnie na jakiś czas ponownym drgawka.
  6. Sama nie brałam, ale tz brał i to i to - twierdzi że Milgamma jest dużo mniej bolesna od Cocarboxylazy. Co do padaczki, to może dobrze było by podpowiedzieć wetowi, żeby pomyślał o którymś z nowych leków - są chyba skuteczniejsze i bezpieczniejsze.
  7. Wysłałam siedemnastego moje styczniowe 20zł dla Balbiny. Czy doszło? Chcę się upewnić, bo na to samo konto przed chwilą przelałam 50zł dla niej - czy ja czegoś nie pomieszałam:evil_lol:
  8. Może zamiast Cocarboxylazy warto spróbować Milgammę N - oprócz B1 jest zawiera jeszcze B6 i B12 i chyba jest tańsza. Czy moją deklarację z Freda mogę przenieść na Aksona? Piesku, zdrowiej nam.
  9. Juniorku [*] biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem
  10. Świetna wiadomość. W skrytości ducha na taką liczyłam :) :)
  11. Emma, jedz kochanieńka, nabieraj ciałka i zdrowiej :):)
  12. Jeżeli miała ten przełyk oparzony, to pewnie i krwawienie było. Pytanie, jak to się zagoi, czy nie będzie zwężenia i problemów z jedzeniem??
  13. Ręce opadają :( Nie wiem co napisać :( Jak on się biedny musi czuć, porzucony, oddany jak rzecz:( Edytowałam - pomyślałam sobie, że właścicielom pewnie też nie przyszło łatwo się z nim rozstać. Może ludzi naprawdę nie było stać na operację? Nie mieli innego wyjścia?
  14. Super wieści :) :) :) Chciałabym zobaczyć miny byłych ,,właścicieli" za kilka tygodni, jak się okaże, że ona wcale nie jest ,,taka chuda od urodzenia"
  15. Wprawdzie brakuje mi jeszcze trzech wpłat z bazarku, ale po podliczeniu powinno być 125zł dla Rufusa. Nie wiem czy miałam nr konta, ale jeżeli miałam, to po ostatnim czyszczeniu na pewno już go nie mam. Proszę o konto. Od razu zrobię też stałe zlecenie na moją deklarację comiesięczną.
  16. Wprawdzie brakuje mi jeszcze trzech wpłat z bazarku, ale wychodzi mi 125zł dla Pabla i tyle właśnie przelałam. Zbieramy ziarnko do ziarnka :)
  17. Mój podam dokładnie i wyślę lada dzień - jeszcze zbieram.
  18. Wiecie, tych tekstów, to nawet nie warto czytać :(. Nie ma z kim dyskutować. Emma, zdrowiej nam psino :p ( fundacja kokosy na tobie zbije :cool3:)
  19. Montek, pilnuj teraz swoich kłapaczy i nie strasz wiecej:cool3: Kaja fajna, tylko chudzina - dobrze że już nie w schronie :), a zgryz ma boski :evil_lol: ( taki na halloween więcej :evil_lol:)
  20. Przelew poszedł. Rudasku, dobrze że nie wiesz co cię czeka ;)
  21. U Ness zadomowił się bez problemów? Oby to był tylko przejściowy stres.
  22. No to tylko pozostaje trzymać te kciuki :thumbs::thumbs::thumbs:
×
×
  • Create New...