-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Zagłosowałam :) Super że Emma już w domowych warunkach :multi:
-
[quote name='magda222']Dziękuję kochane :) Dotarły obie wpłaty. Bardzo dziękuję :) Czy te 50 zł są extra wpłatą na leczenie Balbinki? Widzę, że jestem już właścicielką pierwszego postu :) , więc postaram się jak najszybciej zrobić rozliczenie. Edit: nie da się zmienić tytułu!!! Na początku 1-go postu napisałam ogólnie, że zbieramy na operację. Co jeszcze napisać? Rozliczenie wkleję w wolnej chwili. [SIZE=1]Sorry ale jestem do późnego wieczora w pracy.[/SIZE][/QUOTE] Tak, te 50 zł to na leczenie dla Balbiny. Tytułu nie da się zmienić wchodząc w zaawansowaną edycję?
-
Karsivan mój Cezar brał, ale krótko i trudno mówic o efektach, ale chyba warto dawać. Co do leków przeciwpadaczkowych, to wiem, że na wątkach psiaki biorą Lamotryginę, trileptal. Jest Tegretol, Depakina - chyba łatwiej je zdobyć ( na zniżkę ;)), ale nie wiem czy u psiaków się sprawdzają. W iniekckji to doraźnie właśnie relanium, w razie ataku - ale tak z praktyki, to ataki mijają same i nie wiem czy ten lek podany domięśniowo zdąży zadziałać - na pewno zapobiegnie na jakiś czas ponownym drgawka.
-
Bokser Junior przekroczył Tęczowy Most -Olsztyn
Maruda666 replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Juniorku [*] biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem -
Bokser Junior przekroczył Tęczowy Most -Olsztyn
Maruda666 replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Świetna wiadomość. W skrytości ducha na taką liczyłam :) :) -
Emma, jedz kochanieńka, nabieraj ciałka i zdrowiej :):)
-
Jeżeli miała ten przełyk oparzony, to pewnie i krwawienie było. Pytanie, jak to się zagoi, czy nie będzie zwężenia i problemów z jedzeniem??
-
Bokser Junior przekroczył Tęczowy Most -Olsztyn
Maruda666 replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ręce opadają :( Nie wiem co napisać :( Jak on się biedny musi czuć, porzucony, oddany jak rzecz:( Edytowałam - pomyślałam sobie, że właścicielom pewnie też nie przyszło łatwo się z nim rozstać. Może ludzi naprawdę nie było stać na operację? Nie mieli innego wyjścia? -
Super wieści :) :) :) Chciałabym zobaczyć miny byłych ,,właścicieli" za kilka tygodni, jak się okaże, że ona wcale nie jest ,,taka chuda od urodzenia"
-
Wprawdzie brakuje mi jeszcze trzech wpłat z bazarku, ale po podliczeniu powinno być 125zł dla Rufusa. Nie wiem czy miałam nr konta, ale jeżeli miałam, to po ostatnim czyszczeniu na pewno już go nie mam. Proszę o konto. Od razu zrobię też stałe zlecenie na moją deklarację comiesięczną.
-
Wiecie, tych tekstów, to nawet nie warto czytać :(. Nie ma z kim dyskutować. Emma, zdrowiej nam psino :p ( fundacja kokosy na tobie zbije :cool3:)
-
Rudy-pies ideał w typie Border Collie!Zaczął nowe życie w Iławie;)
Maruda666 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Przelew poszedł. Rudasku, dobrze że nie wiesz co cię czeka ;) -
Malutka Klaudynka...tak strasznie zal...:( (*)
Maruda666 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Fajnie razem wyglądają :) -
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
Maruda666 replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U Ness zadomowił się bez problemów? Oby to był tylko przejściowy stres. -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
Maruda666 replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
No to tylko pozostaje trzymać te kciuki :thumbs::thumbs::thumbs: