Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Jak tak patrzę na zdjęcia Leili, to aż chce mi się boksera:). Mirka, ona dostaje cały czas coś przeciwpadaczkowego? - nie podesłać?
  2. Pisałyśmy w tym samym czasie :) . Czyli my mamy kawkę, a maleństwo mleczko.
  3. [quote name='danka4u1']Witaj bratnia duszo..jednak są ludzie na swiecie, którzy lubią ten napój bogów bez względu na porę dnia/nocy i ..śpią potem " bez konsekwencji"..Smacznego,[B] ciasteczko do kawusi?? czy papierosek?[/B] Jak wpadnie Zosia, to po nas!![/QUOTE] Niestety, raczej to drugie:evil_lol: - na noc słodycze chyba nie są zdrowe :p. Zosia rano się zdziwi, że wątek tak się rozwija :diabloti:
  4. Tak sobie podczytuję ....i też idę sobie zrobić kawę - narobiłyście mi smaku:evil_lol:
  5. Przyłączam swój cieńki głosik do hymnów pochwalnych :) dla wszystkich którzy pomagają Pablo. Piesku, musisz wyzdrowieć - nie masz wyjścia :loveu: Chyba że chcesz słuchać naszych zawodzeń :evil_lol: Moje 50 jeszcze nie doszło? - wysłałam szóstego.
  6. Śliczny ten maluszek :) oby zdrowo rósł na dużego benia. A pannice takie radosne i swobodne na śniegu, że aż trudno uwierzyć, że to takie dzikuski były:evil_lol:
  7. To niechby się przynajmniej zadeklarowały nawet po kilka zł, tyle co na to jedzenie i już coś by było ( mogą karmić wirtualnie ;) ).
  8. A z tych sąsiadów nikt nie dałby jakiejś nawet małej stałej składki? Chyba trzeba szukać miejsca w hoteliku, na jakiś tymczas bezpłatny to teraz chyba nie ma co liczyć :( Będę zaglądać i coś dołożę jak będzie zbiórka.
  9. [quote name='Grażyna eL']- Podziękowania są oczywiście dla Marudy666 :-)[/QUOTE] Czyli rozumiem, że listonosza nie zasypało :) :)
  10. Zawsze uważałam, że boksery są najpiękniejsze....ale teraz to już nie wiem - te kunie też cudne:loveu::loveu:
  11. Szczylek jest jedyny, przecudowny i wcale nie szkodzi, ze nie bernardyn :) :) :)
  12. Mój Cezar też często się krztusił, mimo że nigdy nic na szyi ,,obcisłego" nie nosił. Od małego tak miał. I często łapał zapalenie krtani - to chyba trochę taka uroda niektórych boksiów. A sznurek swoje też pewnie zrobił :( Saszka, kciukasy za wyniki badań :) i żeby te badania dał sobie zrobić :evil_lol: USG to pewnie w uśpieniu?
  13. 20zł za grudzień dla pięknej Lenki właśnie poszło :)
  14. W zeszłum tygodniu wysłałam Lamotrix dla Rozy - doszło już? Pytam, bo przy tej pogodzie to nie wiadomo czy listonosza gdzieś nie zasypało ;)
  15. Trzymam kciuki z całych sił:thumbs::thumbs:
  16. [quote name='ala123']dziękuję Marudzie za wpłatę 20zł na konto Luny:lol: Luna ,uciekaj młoda kobieto do domu,bo juz pora,zasiedziałaś się w hoteliku,oj zasiedziałaś:lol:[/QUOTE] A gdzie jej będzie lepiej:evil_lol::evil_lol:
  17. Jakoś ta Lusia za serce mnie ujęła :), ona taka biedna, tyle przeszła. Zasługuje na najlepszy dom.
  18. Pabluś już na nowym miejscu ? Zapraszam ponownie na bazarek - dodałam coś z czekolady :)
  19. Dołączam sie z kciukami za złapanie Kaliny i zapraszam jeszcze raz na bazarek z mojego podpisu - dodałam czekolady i bombonierki ( wszystkie łasuchy mile widziane :) )
  20. Totiku, teraz już warszawiaku:lol:, dużo, dużo szczęścia:loveu::loveu: A wszystkim cioteczkom, które się do tego przyczyniły moc buziaków :buzi::buzi::buzi:
  21. Też o niej myślę :shake:. U nas przynajmniej się ociepliło , ale u was, na tych polach gdzie ona koczuje, to chyba nadal siarczysty mróz :-(
  22. Świetnie Bolo trafił :) - wiedział cwaniak gdzie się przybłąkać;) Oby wszystkie czworonogi tak kończyły wędtówkę :loveu:
  23. Czy mamusia - Lusia jeszcze się nam pokaże ?? Strasznie się cieszę, że doczeka się bidula prawdziwego swojego domku :) :) :)
  24. Spokojnej nocki Bodziu :)
  25. Zaraz idę odwiedzić powyższe bazarki i też zapraszam - [url]http://www.dogomania.pl/threads/197606-KsiÄ…ĹĽki-kartki-Ĺ›wiÄ…teczna-kalendarze-do-10-XII-godz.-20.00?p=15863640#post15863640[/url] - połowa dla Pablo :)
×
×
  • Create New...