[quote name='danka4u1']Witaj bratnia duszo..jednak są ludzie na swiecie, którzy lubią ten napój bogów bez względu na porę dnia/nocy i ..śpią potem " bez konsekwencji"..Smacznego,[B] ciasteczko do kawusi?? czy papierosek?[/B] Jak wpadnie Zosia, to po nas!![/QUOTE]
Niestety, raczej to drugie:evil_lol: - na noc słodycze chyba nie są zdrowe :p. Zosia rano się zdziwi, że wątek tak się rozwija :diabloti: