Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Z zapartym tchem przeczytałam wątek. Gratuluję wspaniałej akcji. Oby to była ta pierwsza jaskółka, która zmieni choć trochę naszą społeczną świadomość :shake: Niepokoi mnie jednak kwestia ciężarnych suczek - ktoś na wątku napisał, że zgodnie z prawem, póki są własnością tego pożal się boże hodowcy, sterylka aborcyjna nie wchodzi w rachubę??
  2. To chyba większość samców tak ma :) Czytałam gdzieś, że w ten sposób zaznacza swoją pozycję w stadzie - do niektórych facetów to tłumaczenie zresztą też pasuje :diabloti:
  3. Zapraszam na bazarek między innymi dla Anika. Cioteńki, zajrzyjcie proszę - głównie podręczniki z zakresu szkoły średniej, ale też inne książki. Na trzech staruszków - Bodzia, Amorka i Anika. Dla zachęty - jeżeli będzie coś do podziału, to dla każdego dołożę dychę od siebie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/202246-Podr%C4%99czniki-ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCne-i-nie-tylko-na-trzech-staruszk%C3%B3w-do-28.02[/url]
  4. Zapraszam na bazarek między innymi dla Amorka. Cioteńki, zajrzyjcie proszę - głównie podręczniki z zakresu szkoły średniej, ale też inne książki. Na trzech staruszków - Bodzia, Amorka i Anika. Dla zachęty - jeżeli będzie coś do podziału, to dla każdego dołożę dychę od siebie [url]http://www.dogomania.pl/threads/202246-Podr%C4%99czniki-ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCne-i-nie-tylko-na-trzech-staruszk%C3%B3w-do-28.02[/url]
  5. Cioteńki, zajrzyjcie proszę na bazarek - głównie podręczniki z zakresu szkoły średniej, ale też inne książki. Na trzech staruszków - Bodzia, Amorka i Anika. Dla zachęty - jeżeli będzie coś do podziału, to dla każdego dołożę dychę od siebie ;) http://www.dogomania.pl/threads/202246-Podr%C4%99czniki-ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCne-i-nie-tylko-na-trzech-staruszk%C3%B3w-do-28.02
  6. Nie wyobrażam sobie konieczności oddania najbliższego przyjaciela - strasznie Ci współczuję. Ciarki mi chodzą, jak sobie pomyślę co czujesz :( . Nie wiem jak pomóc :( Może ktoś mógłby go na czas Twojego wyjazdu przyjąć?
  7. Piegusiu, zaglądam co kilka dni z nadzieją .....a ty wciąż w schronie :(
  8. Lunka zamieszkała w bloku czy ma podwórko do biegania? Trzymam z całej siły kciuki, żeby pannica zakochała się w nowych Dużych tak jak w Funi :)
  9. Brak relacji świadczy pewnie o tym , że wszystko w porządku :)
  10. Kora, daj nr konta to na allegro wyślę.
  11. Witaj Grubciu. Proszę też nr konta - poślę 20zł.
  12. Rufus, pakujesz się już pomalutku??
  13. Witam :) Jak już pisałam na pw, mieszkam wZlotoryi, więc z wizytą nie bedzie problemu. Czekam na wiadowość od mwoty co do terminu - pójdziemy prawdopodobnie we dwójkę ( nic nam nie umknie ;) ). Śliczna ta Amfa ( cała trójeczka przeurocza :) ) - miło pomyśleć, że zamieszka niedaleko. Trzymam kciuki za Kokunię.
  14. Maluchu pokaż się na pierwszej !!
  15. Chudziutka jeszcze bidula.
  16. Nie wiem co napisać :( Ważne, żeby nie cierpiała.
  17. A jak z tym jej przełykiem, wiadomo coś??
  18. Malutka jest śliczna :) I oczka już dobrze wyglądają. Wszystkie zwierzaki piękne i jakie zgodne :)
  19. Gdzie teraz przebywa Diego? Po przeprowadzce jest z Ness? Trochę się pogubiłam :oops:
  20. [quote name='Kapsel']Emma wczoraj była u Pana doktora na wizycie kontrolnej. Relacja z wizyty będzie trochę później. Z racji, ze Monika zajęta jest bardzo własnym rezydentem i Emmą to relacji od niej niestety nie ma :-([/QUOTE] To cierpliwie czekamy :)
  21. To podniosę przynajmniej chłopaka :multi::multi: Mamusia będzie ciachnięta?
  22. Dołączę się do nawoływań. Co słychać u Emmy??
  23. Śliczności:):):) Mogę niestety tylko podnieść :multi::multi:
×
×
  • Create New...