Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Bodziu, gdzie ty w końcu trafisz? Mogę zaprosić boksiowe cioteczki na maleńki bazarek dla zwierząt u pani Lidki ?( ma 20 psów i kotów na utrzymaniu :( ) http://www.dogomania.pl/threads/199723-Dla-tymczas%C3%B3w-pani-Lidzi-do-15-stycznia-godz.-20.00?p=16063867#post16063867
  2. Dostałam zaproszenie na bazarek Astro, ale w tej chwili jestem już bez grosza. Postaram się wpłacić 20zł dla psiaka po wypłacie - proszę o pw z nr konta, najlepiej koło 10. Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze poszło .
  3. [quote name='Alicja']oko mi się zaszkliło .... :loveu:[/QUOTE] Też mi chyba coś wpadło do oka ;) Lilusia śliczna i szczęśliwa :)
  4. Potwierdzam na wątku stałą deklaracje 10zł ( niestety tylko tyle wyskrobię :( )
  5. Jutro poczytam co działo się tutaj od rana ;), a teraz zapraszam na bazarek - połowa dla Pablo [url]http://www.dogomania.pl/threads/199518-TOTALNY-MISZ-MASZ-%28-i-kawa-i-herbata-%C5%9Bwieczki-i-pisad%C5%82a....%29[/url]
  6. Jestem na zaproszenie Ewy G :) Myślałam o jakiejś stałej, ale jednak nie dam rady. Zapraszam na bazarek - po połowie na Rufusa i operację boksia Pablo [url]http://www.dogomania.pl/threads/199518-TOTALNY-MISZ-MASZ-%28-i-kawa-i-herbata-%C5%9Bwieczki-i-pisad%C5%82a....%29[/url]
  7. Domku Pabla :), Pablo :) - mam nadzieję, że noc nie będzie taka zła. Oby zastrzyk działał do rana.
  8. Bodziu, co z tym domkiem dla ciebie :shake:
  9. [quote name='andegawenka']O matko ....jak Kapsel skacze to ja zaczynam ryczeć.....kuna stara baba...wstyd...:multi::loveu::placz:[/QUOTE] Andegawenko, ja właśnie usiłowałam opowiedzieć mężowi o operacji i się tak poryczałam, że mówić nie mogłam. :multi::loveu::loveu::multi::loveu::loveu:
  10. Jest naprawdę cudna :), ale u Budryska chyba już następne biedy czekają na miejsce:shake:
  11. Klaudynka już się pakuje? :)
  12. Szok :multi: :crazyeye: :multi: chyba zejdę na zawał :cool3: To jest działanie przez zaskoczenie. Juz trenuję trzymanie kciuków.
  13. Kapselku:calus:, to smutno dziś masz :puppydog:
  14. Dlatego pisałam z przymrużeniem oka :)
  15. Ciekawe, jak z tą jej agresją po drodze ;)
  16. Przykro mi. Bądż szczęśliwy maluchu [*]. Czy jest jakiś alternatywne lokum dla Almy z córką?
  17. Kraków - Częstochowa, to nie jest tak żle.
  18. Zgłaszam się na zaproszenie. Im wiekszy ruch, tym lepiej ;) Dołożę 10zł miesięcznie - więcej teraz nie dam rady.
  19. [quote name='Alicja']ufffffffffffffffffffffffffff[/QUOTE] ...to samo chciałam napisać ;) Powodzenia psiaki na drodze do nowego życia :)
  20. Gazzy, wiem że Ness ma problemy i chyba wszyscy trzymamy za nich kciuki. Ale tym bardziej trzeba pomyśleć co z psami - u Ness jest chyba kilka psów i lepiej mieć trochę czasu na znalezienie jakiegoś rozwiązania.
  21. Paskudna pora na przeprowadzkę :( Gdzie oni coś teraz znajdą :( I co teraz z psami - Diego też szuka domu? Ktoś wie ile Nes ma u siebie zwierzaków?
  22. Oby wszystko poszło dobrze :thumbs:
  23. Alu, wiesz może co z resztą psów u Ness?? Czy Alma z małą też traci dom?
  24. Są jakieś wiadomości od Almy i Róży?? Na wątku Bodzia, który też jest u Ness jest informacja, że dom tymczasowy się przeprowadza i Bodzio traci dom - czy sunie zostają?
  25. Śliczne te zdjęcia. A komentarze :evil_lol:, to nawet nie mówię - siedzę i się śmieję do monitora :) :)
×
×
  • Create New...