-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
bela51 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety , samo cisnie sie na usta stare porzekadło " nie przebieraj panno...." Przypomniala mi sie po prostu oferta fuksio. Jedyna konkretna jak sie okazuje:-( -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A Jamor nie chcialby naszego Bacy na zawsze? Mógłby mu pozostałych owieczek pilnować?:evil_lol: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Boziu, toz to cudo nie pies:loveu: Mnie az łzy zakręciły sie w oku, pocztówka piekna. Szarotko!:loveu::loveu::loveu: -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
bela51 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Już niedługo Kibic bedzie miał sąsiadkę, naszą Tinkę. Czy na pewno jest dżentelmenem?:evil_lol: -
Trish, chyba bardzo wiele z nas Ci zazdrości. Ta szczęsliwa pysia jest juz tylko TWOJA.:loveu::loveu::loveu: Powodzenia dziewczynki.:loveu:
-
[quote name='Wiedźma'][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/226/0306d63f4941fb7b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/225/3f465af581678b9b.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Teraz juz wiemy, kto pisze te wszystkie posty.:evil_lol:
-
[quote name='BoUnTy']To teraz jeszcze zebrac pieniazki na wykupienie Tinki ze schroniska... Nie wiem jakie to będa koszta, ale 20 zł. napewno, ale może być znacznie wiecej [w porywach do 150 zł.] Może uda mi sie Tinke wziać na te pare dni do siebie, ale dopiero po weekendzie... Musze pogadac z rodzicmi.[/QUOTE] Poproś najpiekniej jak umiesz.:loveu: Taka biedna ta Tinka. Aż sie poryczłam jak ja zobaczyłam, bo w schronie jakaś nowa kierowniczka i nie moglyśmy jej znaleźć. Dobrze, że mialam jej zdjęcia na telefonie.:lol:
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj, kamień spadł mi z serca, bo bardzo sie martwiłam.:lol: -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wpłynęło: [B]40 zł od OBRACZU87[/B] [B]90 zł od ania to ja z bazarku[/B] Bardzo dziekujemy:loveu::loveu::loveu: -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moniko, czy były u weterynarza?????? -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Biedny Wióreczek, choc może i dżentelmen. A nie może zostać na DT u tej milosiernej osoby, u ktorej jest teraz? ( giselle, kochana, czy dochodzą do Ciebie PW???????. Jesli tak, to odpisz prosze). -
Zyczymy zdrowia domkowi:multi::multi: I oczywiście Lili:multi::multi:
-
[quote name='Figu']Zawiozę Tinkę do Madzi - robi świetną ekspresową kawę:evil_lol: Tyle że w tym tygodniu nie jadę na Śląsk - mogę dopiero w łikend 20-22. Pasuje? Kibic jakoś wytrzymał jazdę z moją zgrają, Tinka pewnie też da radę[/QUOTE] Czy to znaczy, ze pokonasz cały odcinek do Megii? To byłoby wspaniale, ale prosze skalkuluj koszty, bo musimy sprężyc sie na opłacenie paliwa.;)
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo martwie się o tego psiaka. Dzwoniłam wczoraj wieczorem i nie wyglądało to dobrze:shake: Dzisiaj... boje sie zadzwonić.:-( Proponowałam, aby Wiewioreczka jeszcze wczoraj pojechała z Mania do weta ( Brynów ma dyżury całodobowe) ale chyba nie miała takiej możliwości.:-( -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Bounty, najważniejsze że Mars wreszcie znalazł dom ,w którym bedzie kochany i zostanie w nim na zawsze. Przynajmniej ja mam taką nadzieję.:loveu:. Myślę, że bedziesz otrzymywać co jakis czas wiadomości jak miewa sie NASZ MARSIK:loveu: Bedziemy wszyscy na nie czekać. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Cudny jesteś Borysku!:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='wtatara']zrobię bazarek- proszę o zdjęcia [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Proszę też o opis rzeczy do wystawienia i ceny jakie mam podać[/QUOTE] Przed chwila przesłałam zdjęcia. Dziękuje Ci bardzo za pomoc.:loveu:
-
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
bela51 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Przystojny chłopak z tego Kibica.:loveu: -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O matko :-( Nie było po niej nic widać, że jest chora. Może to zwykla biegunka po zmianie pozywienia i warunków. Martwie sie.:-( -
MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec
bela51 replied to Odi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
BINGO !:multi: Czy oni na każdym kroku musza kłamac???