Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Niestety , samo cisnie sie na usta stare porzekadło " nie przebieraj panno...." Przypomniala mi sie po prostu oferta fuksio. Jedyna konkretna jak sie okazuje:-(
  2. A Jamor nie chcialby naszego Bacy na zawsze? Mógłby mu pozostałych owieczek pilnować?:evil_lol:
  3. Boziu, toz to cudo nie pies:loveu: Mnie az łzy zakręciły sie w oku, pocztówka piekna. Szarotko!:loveu::loveu::loveu:
  4. Już niedługo Kibic bedzie miał sąsiadkę, naszą Tinkę. Czy na pewno jest dżentelmenem?:evil_lol:
  5. Trish, chyba bardzo wiele z nas Ci zazdrości. Ta szczęsliwa pysia jest juz tylko TWOJA.:loveu::loveu::loveu: Powodzenia dziewczynki.:loveu:
  6. [quote name='Wiedźma'][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/226/0306d63f4941fb7b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/225/3f465af581678b9b.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Teraz juz wiemy, kto pisze te wszystkie posty.:evil_lol:
  7. [quote name='BoUnTy']To teraz jeszcze zebrac pieniazki na wykupienie Tinki ze schroniska... Nie wiem jakie to będa koszta, ale 20 zł. napewno, ale może być znacznie wiecej [w porywach do 150 zł.] Może uda mi sie Tinke wziać na te pare dni do siebie, ale dopiero po weekendzie... Musze pogadac z rodzicmi.[/QUOTE] Poproś najpiekniej jak umiesz.:loveu: Taka biedna ta Tinka. Aż sie poryczłam jak ja zobaczyłam, bo w schronie jakaś nowa kierowniczka i nie moglyśmy jej znaleźć. Dobrze, że mialam jej zdjęcia na telefonie.:lol:
  8. Oj, kamień spadł mi z serca, bo bardzo sie martwiłam.:lol:
  9. Dzisiaj wpłynęło: [B]40 zł od OBRACZU87[/B] [B]90 zł od ania to ja z bazarku[/B] Bardzo dziekujemy:loveu::loveu::loveu:
  10. Byłam w schronisku. Nasza Tinka jest !:loveu: Wygląda nienajgorzej, i uprosilam, aby kierownictwo mialo na nią "oko". Kotki ,niestety, nie ma.:shake:
  11. Moniko, czy były u weterynarza??????
  12. Biedny Wióreczek, choc może i dżentelmen. A nie może zostać na DT u tej milosiernej osoby, u ktorej jest teraz? ( giselle, kochana, czy dochodzą do Ciebie PW???????. Jesli tak, to odpisz prosze).
  13. Pojade do schronu ok.13-14. Dam Wam znac i o Tinie i o kotce. Na razie cos niespodziwanie pomieszało mi szyki.:cool3:
  14. Ja się tylko smuce, bo wiedziałam,że Lunaczek ma wspaniały domek. Oby tylko był zdrowy.
  15. Zyczymy zdrowia domkowi:multi::multi: I oczywiście Lili:multi::multi:
  16. [quote name='Figu']Zawiozę Tinkę do Madzi - robi świetną ekspresową kawę:evil_lol: Tyle że w tym tygodniu nie jadę na Śląsk - mogę dopiero w łikend 20-22. Pasuje? Kibic jakoś wytrzymał jazdę z moją zgrają, Tinka pewnie też da radę[/QUOTE] Czy to znaczy, ze pokonasz cały odcinek do Megii? To byłoby wspaniale, ale prosze skalkuluj koszty, bo musimy sprężyc sie na opłacenie paliwa.;)
  17. Bardzo martwie się o tego psiaka. Dzwoniłam wczoraj wieczorem i nie wyglądało to dobrze:shake: Dzisiaj... boje sie zadzwonić.:-( Proponowałam, aby Wiewioreczka jeszcze wczoraj pojechała z Mania do weta ( Brynów ma dyżury całodobowe) ale chyba nie miała takiej możliwości.:-(
  18. Bounty, najważniejsze że Mars wreszcie znalazł dom ,w którym bedzie kochany i zostanie w nim na zawsze. Przynajmniej ja mam taką nadzieję.:loveu:. Myślę, że bedziesz otrzymywać co jakis czas wiadomości jak miewa sie NASZ MARSIK:loveu: Bedziemy wszyscy na nie czekać.
  19. Cudny jesteś Borysku!:loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='wtatara']zrobię bazarek- proszę o zdjęcia [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Proszę też o opis rzeczy do wystawienia i ceny jakie mam podać[/QUOTE] Przed chwila przesłałam zdjęcia. Dziękuje Ci bardzo za pomoc.:loveu:
  21. [quote name='BoUnTy']Megi do Ciebie ma tez jechac Kibic z Rudy, kiedy on jedzie? Może dłoby się zgrać transport?[/QUOTE] Kibic juz w hoteliku.:evil_lol:
  22. Przystojny chłopak z tego Kibica.:loveu:
  23. O matko :-( Nie było po niej nic widać, że jest chora. Może to zwykla biegunka po zmianie pozywienia i warunków. Martwie sie.:-(
  24. Nie było mnie pare godzin, a tu takie rewelacje. Tak sie ciesze:loveu: Jade jutro do schronu sprawdzić, czy z Tinka wszystko w porządku, bo nie moge przestać o niej mysleć.
  25. BINGO !:multi: Czy oni na każdym kroku musza kłamac???
×
×
  • Create New...