-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Super wieści. :loveu: Kamo, jesteś kochana.:loveu:
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']Dostałam e-mail z domku Rexa. Rex ma się dobrze, dużo śpi i lubi nieć spokój. Niestety domek nie ma aparatu cyfrowego i nie może przesłać zdjęć, a z komórki wychodzą plamy.[/QUOTE] To fajne wiadomości.:loveu: Dorotko, może ktoś z wątku Rexa wesprze Tinę, która jest porażka dogomanii?:-(:-(:-( Zbieramy dla niej na hotelik i nawet najmniejsze deklaracje są na wage złota. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sunia-porazka-dogomanii-pech-zludne-nadzieje-wielka-tulaczka-zbieramy-na-hotelik-172942/[/URL] -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Poprosze o numer konta. Chyba że 40 zł mam przelac na inne konto :diabloti:[/QUOTE] Przepraszam, już wysyłam.:lol: -
Gratuluje !:Rose: Do pełni szczescia brakuje całkowitego wyzdrowienia Lili i surowej kary dla jej oprawcy.
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to ja jeszcze kilka słów, bo miałam okazje poznac sunieczkę. Sliczna, bardzo grzeczna, cała drogę spala w samochodzie. Mam nadzieje że Wiewiorka w koncu bedzie mogła wejśc na wątek i zdawać relacje na bieżąco. Wiem, że sunia bedzie miała u niej dobrze. Wielkie dzieki za Twoje czułe serce Wiewióreczko.:loveu: -
Od wczoraj Blacky ma nową koleżankę, ma na imie Mania i jest sliczną czarną sznaucerką. A wszystko to dzieki wielkiemu sercu naszej Wiewioreczki.:loveu: A to wątek nowej rezydentki, czyli Mani. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czy-sznaucerka-klebek-strachu-juz-w-dt-171920/[/URL]
-
[quote name='a.piurek']Szymuś ma Domek Tymczasowy ale nadal potrzebuje naszego wsparcia. Poniżej link do aukcji cegiełkowej na psiaki: [URL="http://www.allegro.pl/item804721647_chore_okaleczone_porzucone.html"]Chore,okaleczone,porzucone... (804721647) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/QUOTE] Ta aukcja już zakonczona.:shake:
-
[quote name='TERESA BORCZ']WSTĘPNIE ZAREZERWOWANE MIEJSCE . 10 ZŁ DZIENNIE WRAZ Z KARMĄWARUNKI SUPER WOLNOŚĆ, PRZESTRZEŃ, WYGODNE SPANKO, MAŁO TOWARZYSZY LEPSZEJ DOLI....OBY SIĘ UDAŁO. POTRZEBNE KONTO .. CIOTEŃKI ZACZYNAJMY DEKLAROWAĆ ILE KTO MOŻE. OCZEKIWANE Z NIECIERPLIWOŚCIA NAWET KWOTY SYMBOLICZNE . 15 ,-pln PROSZE ZAPISAĆ TINCE OD CIOTKI TERESKI.[/QUOTE] Czy oplata za DT z góry? Czy Tinke można by wyciągnąć wczesniej?
-
Ruda ma dom :)... Krejzi nadal szuka i zbiera na diagnostyke łapki :(
bela51 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Sliczne maluchy.:loveu: Na wątku Dianki widzialam, ze ktoś chciał sunie, szczeniaczka. Jest tam nr tel. tylko nie wiem czy jeszcze aktualne. Zaraz znajde. [B]505829411 domek sprawdzony[/B] Bajko dzwoń, jesli jest jakaś sunia-szczeniaczek.