Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Super wieści. :loveu: Kamo, jesteś kochana.:loveu:
  2. [B]Czy ktoś podejmie sie wystawić bazarek? Baaaaaaaaaaardzo proszę.:modla::modla::modla:[/B]
  3. Moja kolezanka Ewa deklaruje na Tinkę 10 zł miesięcznie:loveu::loveu::loveu: Przekazała też pare rzeczy na bazarek na sunię. Jesli ktos podejmie sie wystawić, to wieczorem poślę zdjęcia.
  4. Zapomniałas o Bounty, która równiez deklaruje 10 zł.:loveu:
  5. Jak zdrowie chłopaka? Złagodniał po utracie męskości?
  6. [quote name='dorobella']Dostałam e-mail z domku Rexa. Rex ma się dobrze, dużo śpi i lubi nieć spokój. Niestety domek nie ma aparatu cyfrowego i nie może przesłać zdjęć, a z komórki wychodzą plamy.[/QUOTE] To fajne wiadomości.:loveu: Dorotko, może ktoś z wątku Rexa wesprze Tinę, która jest porażka dogomanii?:-(:-(:-( Zbieramy dla niej na hotelik i nawet najmniejsze deklaracje są na wage złota. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sunia-porazka-dogomanii-pech-zludne-nadzieje-wielka-tulaczka-zbieramy-na-hotelik-172942/[/URL]
  7. [B]Tylko tyle jest deklaracje: 15 zł teresa_Borcz 10 zł Ola_la 5 zl bela51 10 zł Bounty 5 zł Atlantyda 5 zł Grzenka 15 zł Żabusia 20 zł Bumerang 20 zł Kasia 30 zł znajoma z pracy Megii [/B] [B][U]Razem 135 złotych[/U][/B]
  8. [quote name='obraczus87']Poprosze o numer konta. Chyba że 40 zł mam przelac na inne konto :diabloti:[/QUOTE] Przepraszam, już wysyłam.:lol:
  9. [quote name='megii1']Moja znajoma w pracy zadeklarowała miesięcznie na sunię 30 zł:) Porozsyłałam też wątek do znajomych z dogo:loveu:[/QUOTE] Jesteś przekochana Megii:loveu: Dziekujemy :loveu:
  10. Miejsce jest zarezerwowane, ale nic poza tym. Nie ma jeszcze ani wystarczających deklaracji ani transportu.:-(
  11. Gratuluje !:Rose: Do pełni szczescia brakuje całkowitego wyzdrowienia Lili i surowej kary dla jej oprawcy.
  12. Dużo:-(:-(:-(. Ale u Megii nie trzeba placic z góry, to może damy rade?
  13. Bardzo dziekujemy:loveu: Ta sunia naprawde zasługuje na drugą szanse:-(
  14. No to ja jeszcze kilka słów, bo miałam okazje poznac sunieczkę. Sliczna, bardzo grzeczna, cała drogę spala w samochodzie. Mam nadzieje że Wiewiorka w koncu bedzie mogła wejśc na wątek i zdawać relacje na bieżąco. Wiem, że sunia bedzie miała u niej dobrze. Wielkie dzieki za Twoje czułe serce Wiewióreczko.:loveu:
  15. Od wczoraj Blacky ma nową koleżankę, ma na imie Mania i jest sliczną czarną sznaucerką. A wszystko to dzieki wielkiemu sercu naszej Wiewioreczki.:loveu: A to wątek nowej rezydentki, czyli Mani. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czy-sznaucerka-klebek-strachu-juz-w-dt-171920/[/URL]
  16. NIe było mnie dzisiaj prawie cały dzień. Jutro będę wysyłac PW. Może ktos zrobi bazarek? Trzeba pomóc tej suni.:-( Jest szansa, że pewna dogomaniaczka weżmie ja na DT za 100 zł m-c. Ale nie chce sie cieszyc na zapas. bo jeszcze nie podjęła decyzji.:-(
  17. [quote name='a.piurek']Szymuś ma Domek Tymczasowy ale nadal potrzebuje naszego wsparcia. Poniżej link do aukcji cegiełkowej na psiaki: [URL="http://www.allegro.pl/item804721647_chore_okaleczone_porzucone.html"]Chore,okaleczone,porzucone... (804721647) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/QUOTE] Ta aukcja już zakonczona.:shake:
  18. Czy ktos tej biedulce mógłby zrobić bannerek? Ja oczywiście nie potrafie:placz:
  19. Aga, napisz kiedy sunia bedzia miała operację i gdzie?
  20. A kto udostepni konto? Chcialabym juz wplacic.
  21. Wielu lat szcześcia ci zyczę , pod skrzydłami Bajki, piekny Brajlu.:loveu:
  22. W jakiej miejscowości jest ten DT? Co do sterylizacji, to mam niestety wątpliwości...:shake: Ale może sie myle...
  23. [quote name='TERESA BORCZ']WSTĘPNIE ZAREZERWOWANE MIEJSCE . 10 ZŁ DZIENNIE WRAZ Z KARMĄWARUNKI SUPER WOLNOŚĆ, PRZESTRZEŃ, WYGODNE SPANKO, MAŁO TOWARZYSZY LEPSZEJ DOLI....OBY SIĘ UDAŁO. POTRZEBNE KONTO .. CIOTEŃKI ZACZYNAJMY DEKLAROWAĆ ILE KTO MOŻE. OCZEKIWANE Z NIECIERPLIWOŚCIA NAWET KWOTY SYMBOLICZNE . 15 ,-pln PROSZE ZAPISAĆ TINCE OD CIOTKI TERESKI.[/QUOTE] Czy oplata za DT z góry? Czy Tinke można by wyciągnąć wczesniej?
  24. Myśle, że przede wszystkim my, dogomaniacy z Bytomia i okolicy powinniśmy poczuwać sie do obowiązku aby pomóc Tinie, choćby najmniejszą kwotą. Wiem, że zabrzmialo górnolotnie, ale ja czuje sie winna. Nie jestem w stanie zadeklarowac na razie wiecej niz 5 zł. Dajcie też chociaż tyle.:-(
  25. Sliczne maluchy.:loveu: Na wątku Dianki widzialam, ze ktoś chciał sunie, szczeniaczka. Jest tam nr tel. tylko nie wiem czy jeszcze aktualne. Zaraz znajde. [B]505829411 domek sprawdzony[/B] Bajko dzwoń, jesli jest jakaś sunia-szczeniaczek.
×
×
  • Create New...