-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
bela51 replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorota']Posłuchajcie dajmy im godnie dożyć swoich dni i z usmiechem psim przejścia za TM . Co tu tak cicho , zbierzmy się razem , pokażmy ze jesteśmy ludźmi.[/QUOTE] Dorota, wierz mi ,ze peka mi serce, bo kocham ONki, ale rozejrzyj sie po Dogo. Ja juz sama nie wiem gdzie ulokowac swoje skromne deklaracje. Mam ich kilka i zastanawiam sie, czy stać mnie na następną. Na razie wpłacimy z Talia po 5 zł, bo to opłata za nasze bazarki. Postaram sie tez wystawić bazarek dla nich. Nie zawsze chęć pomocy idzie w parze z możliwościami. Czy to znaczy, że nie jesteśmy ludźmi?:-( Musze tez dodac, że wybraliscie jeden z droższych hotelików. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Laima']Najgorzej będzie, jak wszyscy będą wiedzieć, wszyscy będą gadać, a pani jak była tak będzie nauczycielką. Jestem bardzo sceptyczna co do rychliwości jakichkolwiek władz (w tym dyrektorów szkół, kuratoriów), zwłaszcza jeśli chodzi o psa. Ale może taka moja natura; oby było inaczej.[/QUOTE] O ile sie nie myle, to nauczycielem nie może byc osoba skazana za przestępstwo popełnione umyślnie.No chyba, że sprawa zostanie umorzona, bo po naszym wymiarze sprawiedliwości wszystkiego można się spodziewać. -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
bela51 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Kibic, czy panna przyjechala ??? -
Ostatni dzwonek dla nich - PSIA RODZINA W POTRZEBIE!
bela51 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Zaglądajcie kochani. Cudna psia rodzinka czeka:-( -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='leni356']Widocznie musi poczekać na swój domek.. Nie mogę się ogarnąć po 'remoncie' dogo :( ale na szczęście ten wątek znalazłam. Pamiętacie kto zgłaszał Bonusika do zagranicznej adopcji? można by Baranka też zgłosić, może to byłaby szansa na fajny dom dla niego Coś mi sie wydaje ,że ewatonieja. Jeśli sie myle, to sorki . -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czytałam gdzies, że niełatwo poznac wczesną ciaże u suki. Mam nadzieję, że wet bedzie kompetentny. Szkoda byłaby z marszu fundowac suni sterylke, gdyby nie była w ciązy. Tyle zmian, a to jednak dodatkowy stres. Trzymam kciuki za cudna Gabi. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Cudnie:-) Przy Kacprze wygląda jak smok z Niekończącej się opowieści :-)[/QUOTE] To prawda. Cudny psiak, kochany olbrzym.:loveu: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Czekamy na, mam nadzieję, dobre wieści od Pani. Zajrzyjcie ciotki tutaj, proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174265-Trzy-w-jednym-Horror-koszmar-tragednia-POMOCY-Sunia-umiera[/URL][/QUOTE] Już zajrzałam i wylałam morze łez:placz: -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
bela51 replied to red's topic in Już w nowym domu
Minęło kilka godzin i wszyscy zamilkli? Czekamy na jakies wiadomości. Czy zdecydowano o wyborze hoteliku, jaki bedzie jego koszt? Co z ONkami? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
bela51 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że Muki najgorsze ma za sobą. Bardzo sie balam i tak na prawde, nie wierzyłam, że Muki przeżyje. Wielkie ukłony dla p. Janusza, jego wypowiedz uświadomila mi to, o czym zapomnialam, że nikt z nas nie jest wolny od błędów. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajkaB']Nikt nie zamierza biegać z kijem bejsbolowym ani kamienowac.Chodzi o ukaranie kobiety w ramach środków prawnych. A to,ze ludzie reagują emocjonalnie świadczy tylko o tym,ze sa przejęci sprawa i losem psów.Ikonki wyrażaja tylko emocje,które kazdy z nas ma w sobie,Ty na pewno takze. Sprawa jest bulwersujaca,choćby i z tego powodu,ze kobieta w zasadzie niczemu nie zaprzecza,jest świadoma tego co zrobiła i według jej słów,,wie,ze źłe zrobiła i żałuje,,Troche to mało[/QUOTE] Bajko, ja nie wierzę, że ona żałuje swojego czynu. Załuje tylko tego, że sprawa sie wydała, ze poniesie odpowiedzialnośc. Z premedytacją mówi o swoim żalu, bo liczy na mniejszą karę. Czy ktoś , kto zostawia na tydzień bez opieki, bez jedzenia swoje zwierzeta ma ludzkie uczucia? A to tylko jej wersja. Nie wiadomo jak "opiekowała" sie do tej pory nimi. Sądząc po ich stanie, to bardzo źle. Dlatego, nie wierze w jej słowa o żalu. To było dzialanie celowe, traktowała te zwierzeta jak rzeczy. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Ja wstydze sie wyjśc z domu, taka jestem uryczana. :placz: Ale za nic tej babie tego nie możemy odpuścic. :mad:Jesli ktos może pomóc to nagłosnic, to bardzo proszę. Ja biore na siebie Kuratorium i UM, jak tylko bede miala wiecej danych. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Jestem załamana. :placz: Na jakim świecie my żyjemy:placz::placz::placz: Tego nie można tak zastawić. Niech do końca zycia zamiata ulice:angryy: -
Ostatni dzwonek dla nich - PSIA RODZINA W POTRZEBIE!
bela51 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
W góre rodzinko, może ktoś zobaczy:-( -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Ja myślę, ze to teraz dzielnica Dąbrowy G. Ale trzeba to sprawdzic. -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Niecierpliwie czekamy na wiadomości od Talii. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
bela51 replied to red's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie się biedaki.:-( Dobrze, ze na razie pogoda łaskawa.:-( -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Dowiedziałam sie późnym wieczorem i nie mogłam zmrużyć oka.:placz: Boje się, że nie bedzie szczęśliwego zakończenia.:placz: Ale tej babie nie daruję.:angryy: Osobiście napisze do Kuratorium , tylko sprawdze, pod które podlegają Strzemieszyce. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
To rzeczywiście wstrząsające:placz: A tej nauczycielce nie darowałabym. Powinna stracic prawo wykonywania zawodu.:angryy: Roześle wątek i postaram sie coś wpłacic.:-( -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To naprawde najlepsze wiadomości tego dnia.:loveu: Pora chyba zmienić tytuł wątku? -
Mizianko dla Szarusi. :lol: Przeszłam dzisiaj szkolenie i wystawie dla niej bazarek w najbliższych dniach.:lol: