-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[url=http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13393604#post13393604]Na szczeniaki w DT i dług CCtów - bazarek ogłoszeniowy! Obniżka cen! Zajrzyj!do 5.11 - Dogomania Forum[/url] -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
A może zainwestować w ten bazarek ogłoszeniowy? Link jest na wątku Baranka, zaraz znajde. -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Widze, że domek sie w końcu znalazł. [B]KOCHANI POMÓŻCIE BOUNTY !!![/B] Ja mimo najszczerszych chęci, nie jestem w stanie.:-( -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Borys zbiera na hotel, prosze nie zapominać.:mad: Widziałam dzisiaj chłopaka w schronie i powiedział, że juz nie może sie doczekać.;) -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Tina powinna być wyrzutem sumienia na honorze dogomaniaków. Spotkala ją krzywda od jednej z nas. :-(. Warto byłoby ją naprawić. Może wspólnymi siłami, uda się. Przy okazji musze Wam powiedzieć, że nie miałam pojęcia jakie piękne psy znajduja się w bytomski schronie . Haski, boksery, wyżły, owczarki.Przy dobrej informacji i zamieszczeniu zdjęć, myślę, że nie czekałyby długo na adopcje. -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Byłysmy dzisiaj w schronisku. Bounty rozpoznała Tinę. Oto jej zdjęcia. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/218/8aba26db48d6efba.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/221/c3ca57016e46b607.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/222/d659468e0d258834.jpg[/IMG][/URL] Tylko proszę powiedzcie, CO DALEJ ? :-( -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
bela51 replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Zgłaszam chęć pomocy w akcji literkowej, bo na razie inaczej pomóc nie mogę. Prosze o PW od kogoś zorientowanego, co mam wysylac i do kogo. -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Nie sposób nie pokochać Goldiego. :loveu: Ale to prawda, ten pies spotkal na swej drodze do nowego życia trzy anioły. Monikę, Marsi i teraz Joannę. Dobrze się stało, że trafił do Jej domu. Niedobrze, że ma kłopoty ze zdrowiem. Ale, co czekałoby Goldiego, gdyby nie te Trzy Anioły? Mysle, że nie miałby żadnych szans. Moniko, napisałaś na początku " spaniel umiera". I pewnie tak by sie stało.:-( -
O Bosze! Jednak obrażenia są bardzo powazne:-( Oby leczenie przyniosło skutek:-( To młody pies, pozostaje nam miec nadzieję. Wielkie wyrazy szacunku dla Was wszystkich, którzy tak bardzo jej pomagacie.
-
Biedne, kochane maleństwo. Bardzo mocno trzymam kciuki !.
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='madcat1981'] A wracając do tematu ogłoszeń - dostałam "reklamę" takiego bazarku ogłoszeniowego. Może uznacie to za atrakcyjną formę ogłaszania Baranka. Na szczeniaki w DT i dług CCtów - bazarek ogłoszeniowy! Wystawiam ogłoszenia! do 5.11 - Dogomania Forum To sadzisz, nie nie ma sensu korzystać w tego bazarku ogłoszeniowego? Zajrzałam i ma dobre opinie użytkownikow. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Spójrzcie jako fajny w niego chłopak. I chyba wreszcie szczęsliwy.:loveu: -
[quote name='jamor']a gdzie ten sprawca, torbe mu przetrzepac trza:mad:[/QUOTE] Dobrze powiedziane. Przydałbys sie w Katowicach.:mad:
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Ja też myslę, że nalezy skorzystać z promocji i zamówic karmę dla Fredzi. I koniecznie dobrze zabezpieczyć jej budę, już tak zimno, a to dopiero jesień.:-( A może jeszcze ta Pani , o ktorej pisze Talia zdecyduje sie wziąć Fredzię? Rozmarzyłam się... -
Jak można było skrzywdzić takie kochane maleństwo. Brak mi słów.:-( Zdrowiej skarbie, na przekór temu ......:mad:
-
[quote name='amikat']Wczoraj po południu do kliniki przyszła pani Lili. Chciała zobaczyć jak sie pies czuje W klinice były juz wszystkie dokumenty informujace o tym ze pies jest pod opieka Fundacji. Lekarze przynieśli suczkę. Chcieli zobaczyć jak mała zareaguje na panią. Kiedy ta kobieta zaczęła do niej mówić i chciała pogłaskać , Lili wbiła głowę się pod pachę lekarki, zaczęła sie trząść i nie chciała nawet popatrzeć!!!! To nam o czymś mówi prawda? .[/QUOTE] Czy ci "ludzie" maja jeszcze jakieś prawa do Lili???? Dlaczego pokazano im psa i dlaczego w ogóle rozmawia sie z kimś takim?:shake: Może ja czegos nie rozumiem...:shake: Chyba, że to był tylko taki eksperyment.
-
[quote name='Jasza']Tyle ciotek tu zaglada.. Myślę, że każdy kto może wpłaca..[/QUOTE] A czy allegro cegielkowe będzie?
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zajrzałam i jestem ZA ! Bo nasz Baca nie tylko zime spedzi u Jamora , ale i nastepny rok.:evil_lol: -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Umówiłam się z Bounty na wtorek. Mamy nadzieje zdązyć przed 15 do schronu. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj na konto Boryska wpłynęlo [B]40 zł od Paulina2904[/B]. Bardzo dziekujemy.:loveu: -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
bela51 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Przekochany Żorżyk :loveu: Lubi kotki:loveu: -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Niezmiernie sie ciesze, że wszystko zaczeło sie tak dobrze układać. Oby jeszcze kłopoty ze zdrowiem Goldusia nie były poważne. Czekamy na wieści po wizycie u kardiologa. -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Chyba niedokładnie czytam ten wątek, bo cały czas martwie się, że Wiórek koczuje na działce, a on grzeje doopke w domku u którejs litościwej cioteczki ( znowu nie doczytałam u której). Kamień z serca mi spadł.:evil_lol: -
[quote name='lilk_a']a jak tam Szansa w zimne dni ? :)[/QUOTE] Szansa to futrzak, to uwielbia zimno i deszcz, pewnie i snieg.:lol: Ale Jance, mimo ze nie ma takiego futra też nie przeszkadza najgorsza nawet pogoda. Co nie przeszkadza, że potem wyleguje się pod kaloryferem, albo na kanapie. I znowu zaczyna linieć.:angryy: