Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. [url=http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13393604#post13393604]Na szczeniaki w DT i dług CCtów - bazarek ogłoszeniowy! Obniżka cen! Zajrzyj!do 5.11 - Dogomania Forum[/url]
  2. A może zainwestować w ten bazarek ogłoszeniowy? Link jest na wątku Baranka, zaraz znajde.
  3. Widze, że domek sie w końcu znalazł. [B]KOCHANI POMÓŻCIE BOUNTY !!![/B] Ja mimo najszczerszych chęci, nie jestem w stanie.:-(
  4. Borys zbiera na hotel, prosze nie zapominać.:mad: Widziałam dzisiaj chłopaka w schronie i powiedział, że juz nie może sie doczekać.;)
  5. Tina powinna być wyrzutem sumienia na honorze dogomaniaków. Spotkala ją krzywda od jednej z nas. :-(. Warto byłoby ją naprawić. Może wspólnymi siłami, uda się. Przy okazji musze Wam powiedzieć, że nie miałam pojęcia jakie piękne psy znajduja się w bytomski schronie . Haski, boksery, wyżły, owczarki.Przy dobrej informacji i zamieszczeniu zdjęć, myślę, że nie czekałyby długo na adopcje.
  6. Byłysmy dzisiaj w schronisku. Bounty rozpoznała Tinę. Oto jej zdjęcia. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/218/8aba26db48d6efba.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/221/c3ca57016e46b607.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/222/d659468e0d258834.jpg[/IMG][/URL] Tylko proszę powiedzcie, CO DALEJ ? :-(
  7. Zgłaszam chęć pomocy w akcji literkowej, bo na razie inaczej pomóc nie mogę. Prosze o PW od kogoś zorientowanego, co mam wysylac i do kogo.
  8. Nie sposób nie pokochać Goldiego. :loveu: Ale to prawda, ten pies spotkal na swej drodze do nowego życia trzy anioły. Monikę, Marsi i teraz Joannę. Dobrze się stało, że trafił do Jej domu. Niedobrze, że ma kłopoty ze zdrowiem. Ale, co czekałoby Goldiego, gdyby nie te Trzy Anioły? Mysle, że nie miałby żadnych szans. Moniko, napisałaś na początku " spaniel umiera". I pewnie tak by sie stało.:-(
  9. O Bosze! Jednak obrażenia są bardzo powazne:-( Oby leczenie przyniosło skutek:-( To młody pies, pozostaje nam miec nadzieję. Wielkie wyrazy szacunku dla Was wszystkich, którzy tak bardzo jej pomagacie.
  10. Biedne, kochane maleństwo. Bardzo mocno trzymam kciuki !.
  11. [quote name='madcat1981'] A wracając do tematu ogłoszeń - dostałam "reklamę" takiego bazarku ogłoszeniowego. Może uznacie to za atrakcyjną formę ogłaszania Baranka. Na szczeniaki w DT i dług CCtów - bazarek ogłoszeniowy! Wystawiam ogłoszenia! do 5.11 - Dogomania Forum To sadzisz, nie nie ma sensu korzystać w tego bazarku ogłoszeniowego? Zajrzałam i ma dobre opinie użytkownikow.
  12. Spójrzcie jako fajny w niego chłopak. I chyba wreszcie szczęsliwy.:loveu:
  13. [quote name='jamor']a gdzie ten sprawca, torbe mu przetrzepac trza:mad:[/QUOTE] Dobrze powiedziane. Przydałbys sie w Katowicach.:mad:
  14. Ja też myslę, że nalezy skorzystać z promocji i zamówic karmę dla Fredzi. I koniecznie dobrze zabezpieczyć jej budę, już tak zimno, a to dopiero jesień.:-( A może jeszcze ta Pani , o ktorej pisze Talia zdecyduje sie wziąć Fredzię? Rozmarzyłam się...
  15. Jak można było skrzywdzić takie kochane maleństwo. Brak mi słów.:-( Zdrowiej skarbie, na przekór temu ......:mad:
  16. Śliczne, biedne maleństwo.:loveu: Dobrze, że ma wokół kochających ludzi, na pewno to pomaga w powrocie do zdrowia. Trzymam kciuki za kruszynkę.
  17. [quote name='amikat']Wczoraj po południu do kliniki przyszła pani Lili. Chciała zobaczyć jak sie pies czuje W klinice były juz wszystkie dokumenty informujace o tym ze pies jest pod opieka Fundacji. Lekarze przynieśli suczkę. Chcieli zobaczyć jak mała zareaguje na panią. Kiedy ta kobieta zaczęła do niej mówić i chciała pogłaskać , Lili wbiła głowę się pod pachę lekarki, zaczęła sie trząść i nie chciała nawet popatrzeć!!!! To nam o czymś mówi prawda? .[/QUOTE] Czy ci "ludzie" maja jeszcze jakieś prawa do Lili???? Dlaczego pokazano im psa i dlaczego w ogóle rozmawia sie z kimś takim?:shake: Może ja czegos nie rozumiem...:shake: Chyba, że to był tylko taki eksperyment.
  18. [quote name='Jasza']Tyle ciotek tu zaglada.. Myślę, że każdy kto może wpłaca..[/QUOTE] A czy allegro cegielkowe będzie?
  19. Zajrzałam i jestem ZA ! Bo nasz Baca nie tylko zime spedzi u Jamora , ale i nastepny rok.:evil_lol:
  20. Umówiłam się z Bounty na wtorek. Mamy nadzieje zdązyć przed 15 do schronu.
  21. Dzisiaj na konto Boryska wpłynęlo [B]40 zł od Paulina2904[/B]. Bardzo dziekujemy.:loveu:
  22. Przekochany Żorżyk :loveu: Lubi kotki:loveu:
  23. Niezmiernie sie ciesze, że wszystko zaczeło sie tak dobrze układać. Oby jeszcze kłopoty ze zdrowiem Goldusia nie były poważne. Czekamy na wieści po wizycie u kardiologa.
  24. Chyba niedokładnie czytam ten wątek, bo cały czas martwie się, że Wiórek koczuje na działce, a on grzeje doopke w domku u którejs litościwej cioteczki ( znowu nie doczytałam u której). Kamień z serca mi spadł.:evil_lol:
  25. [quote name='lilk_a']a jak tam Szansa w zimne dni ? :)[/QUOTE] Szansa to futrzak, to uwielbia zimno i deszcz, pewnie i snieg.:lol: Ale Jance, mimo ze nie ma takiego futra też nie przeszkadza najgorsza nawet pogoda. Co nie przeszkadza, że potem wyleguje się pod kaloryferem, albo na kanapie. I znowu zaczyna linieć.:angryy:
×
×
  • Create New...