-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Teraz dopiero obejrzałam reportaż z kapieli. Widze, że doskonale sobie poradzilas Agmarku.:eviltong: Pomijając to otrzepywanie w łazience. Ale mówiłam, że to nieuniknione. Jednak, gdy popatrzymy na pogode ( przynajmniej u nas) to podejrzewam, że po kapieli nie ma juz śladu.:evil_lol:
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ja moge dzis lub w poniedziałek przed południem pojechac do schroniska z kims kto zna Tinę. Wybieram sie na psi cmentarz, ale musiałabym wiedzieć wczesniej. Tylko, czy jest poza Bounty ( która niestety pracuje) taka osoba? -
Też widziałam reportaż. Sliczne, biedne maleństwo.:-( Mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze, a ten oprawca zostanie ukarany. Dziewczyny, jesteście wspaniałe.:loveu:
-
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Ależ ja jestem daleka od tego ,aby wroobelek przemeblowywał swoje plany:shake:.I tak robi dla Wiórka bardzo wiele. Może raczej przekonac nowa Panią, aby zechciala tego bidulka przyjąć juz teraz. -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[quote name='wroobelterrorystka']jeśli nie w ten weekend to dopiero za dwa tygodnie pewnie, bo 6 wyjeżdzam to już mówiłam, a jeszcze następny mam zaplanowany już też, ale być może da się przesunąć..[/QUOTE] To niedobre wiadomosci.:-( A tu coraz zimniej.... -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Co robimy z wątkiem?:([/QUOTE] To jest bardzo, bardzo smutne... Psy często są krzywdzone, ale nigdy nie pomyślałam, że przez dogomaniaków. Nie ma psa. Nie ma wątku.:-( -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
bela51 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że własnie tutaj, ale tę psinę też spotkało okrucieństwo ze strony człowieka. Błagam spójrzcie.:-(:-(:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172173[/URL] -
Jak się cieszę, że maleństwo ma się lepiej. Od 2 godzin ryczę bez przerwy:-(:-(:-(. Może wystarczy?
-
Przed chwilą tu zajrzałam. Brak mi słow. :-( A jaki jest jej stan na dzien dzisiejszy?:-(
-
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Witamy Cie serdecznio Joanno w naszej dogomaniackiej rodzince. I bardzo serdecznie dziekujemy, że dałas dom Goldusiowi. :loveu: To taki miły psiak i dlatego skradł serca wszystkim, którzy go poznali. Mam nadzieję, że kłopoty ze zdrowiem Goldusia ustąpią , a także stosunki między zwierzakami staną się przyjazne. Oczywiście teraz, tak myślę, będziemy miec wiadomości " z pierwszej ręki":lol: -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Jak tak można.:shake: Czy ludzie nie przestaną traktowac zwierząt jak zabawki?:-( -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Nigdy nie może być zbyt pieknie.:-( Znowu sie tak bardzo martwie.:-( -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Pozostaje tylko trzymac kciuki. I jeszcze jedno. Czy Megii wie, że miejsce dla Fredki w hoteliku nie jest aktualne? -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Nawet nie wiecie, jak bardzo się ciesze.:multi::multi::multi: Wspaniałe z Was dziewczyny.:loveu: Teraz dopiero weszłam na dogo i takie wieści. :multi: U mnie też wroobelek może nocować. Nie ma problemu. Choć widze, że juz cos ma w Katowicach. Ale awaryjnie, zapraszam.:loveu: -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
bela51 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
No, śliczny jest.:loveu::loveu::loveu: -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Podpisuję sie pod tymi podziekowaniami z całego serca.:lol: -
[quote name='Laura1108'] Co do deklaracji na Fredzię to raczej nie będze można przenieść przynajmniej do czasu wyjaśniena sytuacji Fredzi w obecnym DT czyli ile tam może zostać no i pewnie trzeba będzie kupić karmę plus szczepienia . Nie jest dobrze :shake::shake:[/QUOTE] Nie miałam na mysli aktualnych funduszy Fredzi, tylko ew. za nastepne miesiące. Ale masz rację, z Fredzią tez nie wiadomo jak sprawa sie potoczy. Mnie juz brakuje pomysłow. I kasy tez.:shake: Codziennie jestem bombardowania takimi offami o kolejnych bidach potrzebujących pomocy.:-(
-
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Wysłałam Wiórkowi 10 zł od mojej koleżanki Ewy. Na razie tylko tyle.:-( -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
To juz chyba możemy odetchnąć? Choc nie do konca, bo nam sie Goldus troche pochorował. Trzymamy mocno kciuki na nasze śliczne psiątko.:loveu: i za kocia, żeby nie dokuczał choremu.:evil_lol: -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Kochani prosimy o deklaracje. Chociaz po piątaku:-( Konto świeci pustkami ( na razie jest na nim 10zł):-( -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nasz Baca, to posażny chłop:loveu:. Tylko nie widać domku, niestety. A może by zainwestować w jakieś wyróżnione allegro? Jak Baranek stoi z ogloszeniami? -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wpłynęło na konto Boryska [B]10 zł od Livka. [/B]Dziękujemy :loveu: -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Borysek prosi o deklaracje na hotel.:-(