Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Teraz dopiero obejrzałam reportaż z kapieli. Widze, że doskonale sobie poradzilas Agmarku.:eviltong: Pomijając to otrzepywanie w łazience. Ale mówiłam, że to nieuniknione. Jednak, gdy popatrzymy na pogode ( przynajmniej u nas) to podejrzewam, że po kapieli nie ma juz śladu.:evil_lol:
  2. Ja moge dzis lub w poniedziałek przed południem pojechac do schroniska z kims kto zna Tinę. Wybieram sie na psi cmentarz, ale musiałabym wiedzieć wczesniej. Tylko, czy jest poza Bounty ( która niestety pracuje) taka osoba?
  3. Też widziałam reportaż. Sliczne, biedne maleństwo.:-( Mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze, a ten oprawca zostanie ukarany. Dziewczyny, jesteście wspaniałe.:loveu:
  4. Ależ ja jestem daleka od tego ,aby wroobelek przemeblowywał swoje plany:shake:.I tak robi dla Wiórka bardzo wiele. Może raczej przekonac nowa Panią, aby zechciala tego bidulka przyjąć juz teraz.
  5. [quote name='wroobelterrorystka']jeśli nie w ten weekend to dopiero za dwa tygodnie pewnie, bo 6 wyjeżdzam to już mówiłam, a jeszcze następny mam zaplanowany już też, ale być może da się przesunąć..[/QUOTE] To niedobre wiadomosci.:-( A tu coraz zimniej....
  6. [quote name='jusstyna85']Co robimy z wątkiem?:([/QUOTE] To jest bardzo, bardzo smutne... Psy często są krzywdzone, ale nigdy nie pomyślałam, że przez dogomaniaków. Nie ma psa. Nie ma wątku.:-(
  7. Przepraszam, że własnie tutaj, ale tę psinę też spotkało okrucieństwo ze strony człowieka. Błagam spójrzcie.:-(:-(:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172173[/URL]
  8. Jak się cieszę, że maleństwo ma się lepiej. Od 2 godzin ryczę bez przerwy:-(:-(:-(. Może wystarczy?
  9. Przed chwilą tu zajrzałam. Brak mi słow. :-( A jaki jest jej stan na dzien dzisiejszy?:-(
  10. Witamy Cie serdecznio Joanno w naszej dogomaniackiej rodzince. I bardzo serdecznie dziekujemy, że dałas dom Goldusiowi. :loveu: To taki miły psiak i dlatego skradł serca wszystkim, którzy go poznali. Mam nadzieję, że kłopoty ze zdrowiem Goldusia ustąpią , a także stosunki między zwierzakami staną się przyjazne. Oczywiście teraz, tak myślę, będziemy miec wiadomości " z pierwszej ręki":lol:
  11. Jak tak można.:shake: Czy ludzie nie przestaną traktowac zwierząt jak zabawki?:-(
  12. Nigdy nie może być zbyt pieknie.:-( Znowu sie tak bardzo martwie.:-(
  13. Pozostaje tylko trzymac kciuki. I jeszcze jedno. Czy Megii wie, że miejsce dla Fredki w hoteliku nie jest aktualne?
  14. Nawet nie wiecie, jak bardzo się ciesze.:multi::multi::multi: Wspaniałe z Was dziewczyny.:loveu: Teraz dopiero weszłam na dogo i takie wieści. :multi: U mnie też wroobelek może nocować. Nie ma problemu. Choć widze, że juz cos ma w Katowicach. Ale awaryjnie, zapraszam.:loveu:
  15. No, śliczny jest.:loveu::loveu::loveu:
  16. Podpisuję sie pod tymi podziekowaniami z całego serca.:lol:
  17. [quote name='Laura1108'] Co do deklaracji na Fredzię to raczej nie będze można przenieść przynajmniej do czasu wyjaśniena sytuacji Fredzi w obecnym DT czyli ile tam może zostać no i pewnie trzeba będzie kupić karmę plus szczepienia . Nie jest dobrze :shake::shake:[/QUOTE] Nie miałam na mysli aktualnych funduszy Fredzi, tylko ew. za nastepne miesiące. Ale masz rację, z Fredzią tez nie wiadomo jak sprawa sie potoczy. Mnie juz brakuje pomysłow. I kasy tez.:shake: Codziennie jestem bombardowania takimi offami o kolejnych bidach potrzebujących pomocy.:-(
  18. Wysłałam Wiórkowi 10 zł od mojej koleżanki Ewy. Na razie tylko tyle.:-(
  19. To juz chyba możemy odetchnąć? Choc nie do konca, bo nam sie Goldus troche pochorował. Trzymamy mocno kciuki na nasze śliczne psiątko.:loveu: i za kocia, żeby nie dokuczał choremu.:evil_lol:
  20. Kochani prosimy o deklaracje. Chociaz po piątaku:-( Konto świeci pustkami ( na razie jest na nim 10zł):-(
  21. Może cioteczki od Fredzi przeniosą swoje deklaracje na bezimienna sunię z Kielc.? Od przyszłego miesiąca? Był jakis tymczas pod Warszawą, tanszy od hoteliku. Zaraz wejde na wątek Fredzi to sprawdzę. Ja chyba nic lepszego nie wymyślę.:-(
  22. Nasz Baca, to posażny chłop:loveu:. Tylko nie widać domku, niestety. A może by zainwestować w jakieś wyróżnione allegro? Jak Baranek stoi z ogloszeniami?
  23. Dzisiaj wpłynęło na konto Boryska [B]10 zł od Livka. [/B]Dziękujemy :loveu:
  24. Borysek prosi o deklaracje na hotel.:-(
×
×
  • Create New...