-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Napisz prosze cos więcej o nowym domku Marsa. To on mieszka w Poznaniu, czy okolicy? -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Borysek rzeczywiście jest wielki. Widziałam go w schronie, czyli w realu.:evil_lol: Kaaaaaaaaawał psa.:evil_lol: -
[quote name='bonsai_88'][B]Agmarek[/B] jak chcesz psa, co deszczu nie lubi to się zamienić możemy :diabloti:. Birma potrafi odmówić wyjścia na spacer - jak do tej pory jej rekord to były 3 dni bez załatwiania [po wyjrzeniu za drzwi zapierała się wszystkimi łapami przed spacerem] :evil_lol:[/QUOTE] O matko, chyba bym sie ciezko rozchorowała ze zmartwienia. Janka mi taki numer zaserwowała w sylwestra i Nowy rok. Ale to ze strachu.:shake:
-
Sliczna dziewczynka, wygląda już o wiele, wiele lepiej.:loveu:
-
MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec
bela51 replied to Odi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Jestem szczerze zdumioma ( ale przyznaje i mile zaskoczona) stanowiskiem Joli. Jeszcze we wrzesniu świętowała razem ze Zwierzynieckim Zarządem urodziny swojego psa. Czyżby powoli innym tez otwierają sie oczy?:-o -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='JOMA']:thumbs: kciuki trzymamy coby się chłopak z domkiem dogadał i nie doprowadził BoUnTy do zawału w tak młodym wieku :roll: :nono:[/QUOTE] Mam tez nadzieje, że nowy domek nie bedzie skąpił informacji o Marsie, na wypadek ( tfu,tfu,tfu) gdyby trzeba go było stamtąd ewakuowac.:evil_lol: -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
bela51 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pianka']Przecież pisałam, ze Kibic jedzie do megii:razz: Dzisiaj ma być transport. .[/QUOTE] To super.:multi::multi::multi: Tak to jest jak sie nie czyta dokładnie wątku :eviltong: -
Chyba lepiej byłoby założyc wątek na portalu [B]miau.pl[/B] tam jest na pewno wiecej kociarzy niz na dogo.
-
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
bela51 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[B]Wczoraj zwolniło sie miejsce w hotelu u Agnieszki[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-agnieszki-146779/[/URL] Miał tam iśc nasz Leo, na szczęście znalazł DS:loveu: Bylby znacznie mnieszy problem z dojazdem, bo to okolice Tarnowski Gór, a cena ta sama. Nie wiem, kto pilotuje sprawe, ale hotelik sprawdzony i polecany. U Jamora też jest super, ale to niestety, daleko. -
ON DŁUGOWŁOSY -piękny kiedyś a teraz wrak psa -ZOSTAJE Z NAMI:)
bela51 replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
Śliczny pies z Ciebie, Jego Lordowska Mość.:loveu: -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Z niecierpliwościa czekam, aż Bounty sie odezwie. Wiem, że bardzo przezywa tę adopcję Marsa.:-( -
Jesli moge coś radzić, to proponuje zrobic Bercie lepsze, ładniejsze zdjęcia. Przydałoby sie zdjęcie w pozie wystawowej, oraz zabliżenie pyszczka. Ludzie niestety zwracaja uwagę na takie rzeczy.
-
Jeśli tak jest jak piszesz, to wnioskuje, że DT nie do końca zrozumiał jaką rolę ma odegrać w życiu Sisi. Niemniej nalezy docenić ich czułe serca i nie pisać o szantażu emocjonalnym. Po prostu rola DT przerosła tę Panią, i raczej nalezy jej współczuć. Może powinni zastanowić sie nad stałą adopcją jakiejś skrzywdzonej suni. Życzę Sisi jak najlepiej, i oczywiste jest, że warunki zaproponowane przez DS sa lepsze dla każdego psa.
-
[quote name='Monika z Katowic'][B]Bo ten PIES LEO JEST JUŻ KAMILI![/B] :huh::huh::huh:[/QUOTE] Kamilo :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
-
Talia, co robimy z pierścionkami? Leo juz nie potrzebuje wsparcia, czy wystawiamy bazarek na inną bide, czy chwilowo akcja nieaktualna?
-
[quote name='Jolanta08']Co u Lilii ,jak się czuje ? Bardzo proszę o wieści :modla:[/QUOTE] Też się martwie, napiszcie coś.
-
[quote name='dorobella']Betka sąsiadko moja, to ja do Zbrosławic z moim chorym kotem jeżdżę.... [SIZE=4]MAM INFORMACJĘ Z OSTATNIEJ CHWILI[/SIZE] Pies znalazł dom stały, będzie co prawda mieszkał w budzie, ale za to ciepłej, z dobrym jedzeniem, będzie niby psem pilnująco-stróżującym. Kamila będzie go miała na oku, więc w razie czego zawiezie go do lecznicy (w końcu niedługo sama będzie wetem). Dzięki wszystkim za pomoc, Piromanka poodsyła deklarację, już daje znać anett[/QUOTE] Oj Dorotko, nie wymigaśz sie takimi lakonicznymi informacjami. Prosimy o więcej.:mad:
-
Chyba nie doczekam sie jutra.:-( Niedawno wróciłam do domu, gdyby nie to, to zawiozlabym Leo nawet dzisiaj. Bardzo sie o niego martwie.:-( Gdzie on dzisiaj śpi? Na jutro niestety jestem umówiona na przewóz psiaka ze schronu w J-Z.:shake:
-
Należałoby zadzwonic do lecznicy. Powiadomic ich, że zbieramy pieniądze i weźmiemy go do hoteliku. Dorobella, czy Ty rozmawiałas z nimi na ten temat? Czy jutro jest czynna lecznica?
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Gos, kochana dziewczyno, wszystko będzie dobrze. Jeśli nie bedzie Twój, to przynajmniej wybierzesz dla niego najlepszy domek na świecie.:loveu: -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
No to fatalnie, biedny Wiórek:-( Powiedzcie, gdzie on na dzien dzisiejszy przebywa? Dalej pod chmurką, czy ktos go przygarnął na kilka dni? -
Nie wiem jak pomóc. Z kasą u mnie marnie. Mam ładny srebrny pierścionek na bazarek.Ale to wszystko za malo, no i jest malo czasu. Czy CK by go na kilka dni nie przechowalo? Lepsze to niz zwykły schron.:-(:-(:-(
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wpłynęło dla Boryska [B]50 zł od Urszuli B.[/B] ( niestety brak nicku) . Dziękujemy.:loveu: