Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Śliczna sunia i dzieciaczki:-( Może ktos je dostrzeże.
  2. Kibicku, dziewczyna Cie dzisiaj wystawiła.:evil_lol: Podobno przyjedzie jutro.:lol:
  3. [quote name='pinkmoon']Przecież jest napisane, że zrzekła się psa...[/QUOTE] Sorki, tego nie doczytałam. Ale bardzo sie ciesze.
  4. Gos nie wiesz, czy u Megii sa wolne miejsca?
  5. Wiem,że teraz powinniśmy skupić sie na pomocy dla Mukiego, ale... Skoro właścicielka została rozgrzeszona i uznano to za nieszczęsliwy wypadek, to Muki WRÓCI DO NIEJ GDY WYZDROWIEJE ?????????
  6. Już ponad tydzień bez zadnych wiadomosci. Aga, co z Waszym zdrowiem? Twoim i suni ? Napisz choc pare słów.
  7. A co dalej bedzie z Murzynkiem? Czeka na niego jakis domek, czy szukacie?
  8. To watek koleżanki Blacky, mam nadzieje , ze sie otworzy [url]http://www.dogomania.pl/threads/171920-Czy-to-sznaucerka-kA-ebek-strachu-juz-w-DT[/url]
  9. A to jest chłopczyk? Bo nigdzie nie pisze, chyba.
  10. Podniosę chociaż wątek. Przez to nowe Dogo wiele osób wymiotło. Chyba problemy techniczne. Dianusia jest piekna i bardzo jej kibicuje, ale nie umiem robic ogłoszeń.:-(
  11. Ja goraco polecam hotelik u Megii w Serocku k.Warszawy. Warunki sa bardzo dobre i, co jest ważnie, nie trzeba płacic z góry. Nie wiem tylko jak jest z miejscami na dzien dzisiejszy.
  12. Wiecie, myśle, ze domek bez dzieci i problemu nie bedzie. Ja przeciez jechalam z Manią. Była grzeczniutka, głaskałam ja co jakis czas. Zero agresji. A to był mój pierwszy z nia kontakt. Dopiero u weta, w sytuacji stresowej dziabnęła Wiewiórke, bo ją trzymała. Jak by był domek w okolicy, to moge wizytę przeprowadzić.
  13. [quote name='BoUnTy']To ja się tego podejme...[/QUOTE] Myslę, że Bounty bedzie odpowiednia osobą, bo zrobiła dla Tinki bardzo dużo i dalej robi. Gosciła ja u siebie przez kilka dni, a dzisiaj rano miała zawieźć ja do Katowic do Figu.
  14. Bałam sie tu zajrzec, bo nie wierzyłam, że to biedactwo przeżyje. Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej.
  15. Też jestem. Tak kocham ONki, że dosłownie serce mi pęka. :-( Jestem na dzień dzisiejszy spłukana. Ale jeśli coś zbieracie, to jednorazowo dorzuce grosik, lub chociaz rzeczy na bazarek.
  16. Przepiękna.:loveu: I taka duża, na poprzednich zdjeciach wyglądala całkiem inaczej.:lol:
  17. [quote name='Kinia1984']mam info że narządy są ok..[/QUOTE] To znaczy, że jest nadzieja ?
  18. Tyle cierpienia, przez taką ..............:placz:. Nie wiem, czy eutanazja nie bylaby wybawieniem dla tego biednego maleństwa.:placz:
  19. [quote name='Laima']Miał chyba wyjątkowo nieodpowiedzialnego właściciela. :( Psie dziecko - przypominają mi się przypadki ściągania garnków z wrzątkiem przez małe dzieci... Co za p*przona nieodpowiedzialność :([/QUOTE] Chyba pies nie ściągnał garnka???
  20. Nie wiem nawet co napisać. Po co tacy ludzie zyją na tym świecie ? Strasznie mi go żal. Boje się, że ...:placz:
  21. Taka sliczna ta masza Fredziulka i taka kochana. Ale znowu jakas bezdomna bida na horyzoncie i przecież tez jej zal tak zostawic. Wierzę, ze Pani ma rozterki.
  22. Znowu trzymam kciuki, zeby sie udało Zeby domek nie wyjechał do USA, albo jeszcze dalej:placz:
  23. Byłam dzisiaj u Bounty, aby oddać książeczkę Tiny i przy okazji pożegnałam sie z Tinką. Wierzcie mi, to przemiły, kochany psiak, bardzo spragniony człowieka i jego bliskości. :loveu:Przytulankom i całusom nie bylo końca. :loveu: Smutno mi, że, pewnie już jej nigdy nie zobaczę ale jednocześnie cieszę sie, że wreszcie dostała od nas SZANSE, bo na prawde na nią załuguje.
  24. W moim, tzn. w przypadku Janki tak było ( gruba szyja, szczupła głowka):evil_lol:. A nie wyobrazam sobie, jak mogłaby uwolnic sie z szelek, które sa dopasowane i zapiete pod brzuchem.Mysle, że trzeba na Cudnej przetestować w domu, czy nie ściągnie obroży. Moja poprzednia ONka długowłosa, potrafiła rozebrać sie nawet z kolczatki.( choć powody bywały zupełnie inne niz u Janki).
×
×
  • Create New...