-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Ostatni dzwonek dla nich - PSIA RODZINA W POTRZEBIE!
bela51 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunia i dzieciaczki:-( Może ktos je dostrzeże. -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
bela51 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Kibicku, dziewczyna Cie dzisiaj wystawiła.:evil_lol: Podobno przyjedzie jutro.:lol: -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
bela51 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinkmoon']Przecież jest napisane, że zrzekła się psa...[/QUOTE] Sorki, tego nie doczytałam. Ale bardzo sie ciesze. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Gos nie wiesz, czy u Megii sa wolne miejsca? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
bela51 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Wiem,że teraz powinniśmy skupić sie na pomocy dla Mukiego, ale... Skoro właścicielka została rozgrzeszona i uznano to za nieszczęsliwy wypadek, to Muki WRÓCI DO NIEJ GDY WYZDROWIEJE ????????? -
Przerażony Murzyn już nie wychodzi zza budy!!Potrzebny DT!
bela51 replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
A co dalej bedzie z Murzynkiem? Czeka na niego jakis domek, czy szukacie? -
To watek koleżanki Blacky, mam nadzieje , ze sie otworzy [url]http://www.dogomania.pl/threads/171920-Czy-to-sznaucerka-kA-ebek-strachu-juz-w-DT[/url]
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
bela51 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
A to jest chłopczyk? Bo nigdzie nie pisze, chyba. -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Podniosę chociaż wątek. Przez to nowe Dogo wiele osób wymiotło. Chyba problemy techniczne. Dianusia jest piekna i bardzo jej kibicuje, ale nie umiem robic ogłoszeń.:-( -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
bela51 replied to red's topic in Już w nowym domu
Ja goraco polecam hotelik u Megii w Serocku k.Warszawy. Warunki sa bardzo dobre i, co jest ważnie, nie trzeba płacic z góry. Nie wiem tylko jak jest z miejscami na dzien dzisiejszy. -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiecie, myśle, ze domek bez dzieci i problemu nie bedzie. Ja przeciez jechalam z Manią. Była grzeczniutka, głaskałam ja co jakis czas. Zero agresji. A to był mój pierwszy z nia kontakt. Dopiero u weta, w sytuacji stresowej dziabnęła Wiewiórke, bo ją trzymała. Jak by był domek w okolicy, to moge wizytę przeprowadzić. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
bela51 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Bałam sie tu zajrzec, bo nie wierzyłam, że to biedactwo przeżyje. Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
bela51 replied to red's topic in Już w nowym domu
Też jestem. Tak kocham ONki, że dosłownie serce mi pęka. :-( Jestem na dzień dzisiejszy spłukana. Ale jeśli coś zbieracie, to jednorazowo dorzuce grosik, lub chociaz rzeczy na bazarek. -
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
bela51 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Przepiękna.:loveu: I taka duża, na poprzednich zdjeciach wyglądala całkiem inaczej.:lol: -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
bela51 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kinia1984']mam info że narządy są ok..[/QUOTE] To znaczy, że jest nadzieja ? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
bela51 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Tyle cierpienia, przez taką ..............:placz:. Nie wiem, czy eutanazja nie bylaby wybawieniem dla tego biednego maleństwa.:placz: -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
bela51 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='Laima']Miał chyba wyjątkowo nieodpowiedzialnego właściciela. :( Psie dziecko - przypominają mi się przypadki ściągania garnków z wrzątkiem przez małe dzieci... Co za p*przona nieodpowiedzialność :([/QUOTE] Chyba pies nie ściągnał garnka??? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
bela51 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Nie wiem nawet co napisać. Po co tacy ludzie zyją na tym świecie ? Strasznie mi go żal. Boje się, że ...:placz: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Taka sliczna ta masza Fredziulka i taka kochana. Ale znowu jakas bezdomna bida na horyzoncie i przecież tez jej zal tak zostawic. Wierzę, ze Pani ma rozterki. -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Znowu trzymam kciuki, zeby sie udało Zeby domek nie wyjechał do USA, albo jeszcze dalej:placz: -
Byłam dzisiaj u Bounty, aby oddać książeczkę Tiny i przy okazji pożegnałam sie z Tinką. Wierzcie mi, to przemiły, kochany psiak, bardzo spragniony człowieka i jego bliskości. :loveu:Przytulankom i całusom nie bylo końca. :loveu: Smutno mi, że, pewnie już jej nigdy nie zobaczę ale jednocześnie cieszę sie, że wreszcie dostała od nas SZANSE, bo na prawde na nią załuguje.
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
W moim, tzn. w przypadku Janki tak było ( gruba szyja, szczupła głowka):evil_lol:. A nie wyobrazam sobie, jak mogłaby uwolnic sie z szelek, które sa dopasowane i zapiete pod brzuchem.Mysle, że trzeba na Cudnej przetestować w domu, czy nie ściągnie obroży. Moja poprzednia ONka długowłosa, potrafiła rozebrać sie nawet z kolczatki.( choć powody bywały zupełnie inne niz u Janki).