-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
bela51 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Takie przystojniaki jak Kibic zawsze mają wiecej szans.:loveu: A Baranek ( przeuroczy kundel) juz blisko pół roku siedzi u Jamora.:-(:-(:-( -
Dobrze, że odezwało sie wiecej osób. Mam nadzieje, że ftalo długo miejsca na dogo nie zagrzeje.
-
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
bela51 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia i Barni']Ludzie to maja tupet , normalnie zabic to malo :shake:[/QUOTE] Wiesz, ja myśle, że to niebezpieczny psychopata i sądy pod takim kątem powinny rozpatrywać takie akty okrucieństwa.:mad: Czy myslicie, że nie skrzywdziłby człowieka? Bo ja sądze, że takiemu to bez różnicy.:angryy: -
Ftalo, chwała Ci za to, że masz 5 psów, ale z takimi poglądami to na dogo sie nie wpisujesz. Tu pomaga się WSZYSTKIM PSOM. Więc, ze swoją demagogią i porownaniami do osieroconych dzieci ,radzę Ci wybrać inne miejsce.
-
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
bela51 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Skąd biora sie tacy okrutni ludzie? Wstydzę sie, że musze zyć w tym kraju.:-(:-(:-( Czasem nie mam juz siły zaglądac na dogo, tym bardziej, że nie wszystkim jestem w stanie pomóc. Potrzebna zapewne jest pomoc finansowa na leczenie psa? -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
bela51 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zastanawiam sie ile jest domow jednorodzinnych, do ktorych wchodząc z ogrodu nie trzeba pokonac kilku schodów??? Jesli tak zawęzimy selekcje, to Moon ma szanse na domek bliskie zeru. -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
bela51 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Żorżyku wybacz, ale następny biedny bernardyn błaga o pomoc. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wychudzona-chora-bernardynka-z-wyrokiem-potrzebne-deklaracje-leczenie-hotel-173682/[/URL] -
Wybaczcie Agmarku i Szansuniu, ale zaglądają tu miłosnicy ONków a ta [B]okrutnie okaleczona Pati[/B] bardzo potrzebuje pomocy:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lzy-owczarka-wyeksploatowana-onka-z-lasu-pati-pilnie-zbiera-na-hotel-137114/[/URL]
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Miłosnikom ONków i ich wrazliwym sercom polecam wątek okrutniej okaleczonej Pati. :-(:-(:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lzy-owczarka-wyeksploatowana-onka-z-lasu-pati-pilnie-zbiera-na-hotel-137114/[/URL] -
[quote name='Temida']Wiem, że jest chory, dzwonił parę dni temu i prosiłam, aby się wykurował. Oby się odezwał.[/QUOTE] Trzymamy kciuki dalej. Za Berte oraz za zdrowie jej przyszłego własciciela.:thumbs:
-
Ja tez przepraszam, że offuje. Ale zaglądaja tu milośnicy ONków. A [B]okaleczona Pati[/B] bardzo potrzebuje pomocy:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lzy-owczarka-wyeksploatowana-onka-z-lasu-pati-pilnie-zbiera-na-hotel-137114/[/URL]
-
Jeśli zaglądaja tu milośniczki ONkow prosze przyczytajcie historie okaleczonej Pati:-(:-(:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lzy-owczarka-wyeksploatowana-onka-z-lasu-pati-pilnie-zbiera-na-hotel-137114/[/URL]
-
ON DŁUGOWŁOSY -piękny kiedyś a teraz wrak psa -ZOSTAJE Z NAMI:)
bela51 replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lzy-owczarka-wyeksploatowana-onka-z-lasu-pati-pilnie-zbiera-na-hotel-137114/[/URL] Spojrzcie proszę milośniczki ONkow:-( Ta okaleczona sunia dramatycznie potrzebuje pomocy. -
Nie kracz prosze, wystarczy, że ja sie martwie. Ale przeciez nie będe codziennie jeździć.:-( bo nie wiem czy kierownictwu to sie podoba. W Bytomiu rzeczywiście trzeba zaplacic za psa zabieranego ze schroniska. Ile wynosi opłata i od czego zalezy, nie wiem.:shake: Pewna cioteczka coś przebakiwała, że może ja weźmie na pare dni wcześniej, ale nie jestem upoważniona do przekazywania niepewnych informacji. Trzymam kciuki, aby to sie udało.
-
[quote name='Figu']Zawiozę Tinkę do Madzi - robi świetną ekspresową kawę:evil_lol: Tyle że w tym tygodniu nie jadę na Śląsk - mogę dopiero w łikend 20-22. Pasuje? Kibic jakoś wytrzymał jazdę z moją zgrają, Tinka pewnie też da radę[/QUOTE] Dzięki pewniej kochanej cioteczce, transporcik mamy :multi::multi::multi:
-
Historia Pati jest wstrząsająca. Zreszta jak wiele innych:-( Nie wiem jak moge jej pomóc na dzien dzisiejszy, skoro najpotrzebniejsze sa pieniądze ( a ostatnio ich nie mam:-() ? Chciałam Was zapytac, czy jest ogłoszona na stronie Owczarki w Potrzebie, bo ostatnio strona zaczeła działać. [url=http://owczarki.eu/npies]Owczarek w Potrzebie - Owczarki Niemieckie do Adopcji![/url]
-
Ponieważ na wątku sa dziewczyny z Łodzi to prosze przeczytajcie. Może ktoś zaopiekuje sie ta nieszczęsliwa suczką. Pies od roku pilnuje grobu swojego pana - Wiadomości - WP.PL
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jestem i znowu sie martwie. Dopiero co udało sie zebrac fundusze na hotelik jednej bidy, juz druga na horyzoncie:-(. Na razie liczymy na ogloszenia? Czy juz bierzemy sie za kwestowanie? -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
bela51 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chory, wycieńczony pies ( bo przecież Moon juz nigdy nie odzyska sił zdrowego psa) ma trafic do budy????? Nawet najlepiej ocieplona buda, może byc dla niego wyrokiem w mroźna zimę. Nie wierze własnym oczom.:shake:. Poprzednio był był niemal rozpisany konkurs na dom dla Moona, teraz dom za wszelką cenę?:shake: -
[quote name='Temida']Zgłosił się wspaniały Pan.[/QUOTE] Temido i........... ?????????
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Też jestem. Śliczna sunieczka.:-( -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
A nie możecie zmobilizowac sie i zebrać bidulkowi kasy na hotelik? W ostatnich dniach udało nam sie zafundowac hotelik dwóm bytomskim biedakom.:-( Pewnie, ze wymaga to troche czasu i determinacji, ale warto. -
Przydałby sie jakis banerek. Może któraś cioteczka zrobi?:-(