Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. [quote name='Klaudus__']Wczoraj rozmawiałam z tą Panią. Nie ma szans,żeby przetrzymała Ją dłużej... Wczoraj dała mi dwa dni... [cała masa czasu...] 'bo już wszyscy krzywo na Nią patrzą... Bo pies szczeka... Ale Ona taka wspaniała - będzie mi bardzo przykro jak będę musiała Ją oddać... Ale daję czas do czwartku...' Mam kilka pw,ale dalej mi się nie otwierają, wogóle ten wątek dopiero teraz mi się otwarł... Wcześniej nie chciał... Tą zbiórkę czarno widzę... :([/QUOTE] Rozwiązanie proponowane przeze mnie nie jest złe.Jeśli megii mialaby miejsce, to sunia moglaby jechac. W ciagu miesiaca kase zbierzemy, choć by nie wiem CO!!! Ale niech ktos je zaakceptuje. Sama nie moge decydowac.
  2. Prosze niech ktos zadzwoni do Megii, w niedziele jedzie do megii nasza Tina, może zabrałyby sie razem. Megii nie bierze z góry oplat. Ja dam na razie 20 zł. Zbierzemy ta kasę!!!
  3. Dzisiaj wplynęło [B]30 zł od agat21.[/B] Bardzo dziękujemy.
  4. [quote name='Bjuta']To co robimy? :roll: Próbujemy zbierać kasę? Ja stałych zobowiązań już się nie podejmuje :-( ale coś awaryjnie jeszcze tak...[/QUOTE] Mam tak samo jak Bjuta, ale spróbujmy zbierać. Taka jest śliczna.
  5. Szkoda, że nie moge przytulic slicznej mordeczki:loveu:
  6. Mizianko dla Fredziulki:loveu:
  7. Słuchajcie kochane, jutrzejsza akcje trzeba jednak odwołać. Bounty weźmie Tine do siebie w czwartek. Pojedziemy po nia obie. Wcześniej niestety nie da rady. A Figu w niedziele zawiezie ja do Megii, tak jak było ustalone. Miejmy nadzieję, że wszystko bedzie dobrze.
  8. [quote name='Ola la']wlasnie od 10.....Bounty zalatwila ,ze ktos ma ja odebrac od nas w warszawie.zaraz do niej napisze kto,bo juz mi sie miesza wszystko[/QUOTE] Ola, ale Figu już została odwołana. Nie wiem czy znowu dziewczynie zawracać głowe po raz drugi.
  9. [quote name='ihabe']ale Jasza pisała o tych Państwo z Oświęcimia, prawda?[/QUOTE] No chyba tak, niestety. Nie mam pomysłu gdzie ją natychmiast mozna zabrać. Może do schronu do Jastrzębia na jakis czas? Tam teraz Wilczek pracuje? Co myslisz?
  10. [quote name='Laima']Przepraszam - nie czytałam całego wątku: Czy tej suczki nie można umieścić w schronisku?[/QUOTE] Wyglada na to, że w Pszczynie nie ma schroniska tylko zakład utylizacji:-(:-(:-(:-(
  11. [quote name='Ola la']Powrot jakos na 19 gora 20 ja mysle.SUper gdybys pojechala.:loveu: no i wiem co z twoim psiakiem.hmmmm[/QUOTE] No własnie, bo to zakichane schronisko dopiero od 10 jest czynne. Musialby sam zostać. A umówiłas sie już z Figu? Czy na razie to tylko plany?
  12. O której planujesz powrót? Ja nie mam z kim swojego psa zostawić, pojechałabym może? Tinke mozna przypiąć, gdyby miała szelki ... Nie wiem co myslicie ? Sama podróż to jednak co najmniej 10 godzin poza domem.
  13. Dziewczyny, u Megii sie placi z dołu, może ma miejsca, a za miesiąc jakos nazbieramy kasę???:-(
  14. To " miłosierna" opiekunka suni sie trafiła. :mad:Piszcie do Jaszy, może już coś wie.
  15. Czy odezwał sie przeziębiony Pan od Berty?
  16. A są jakieś nowe wiesci o Mani?
  17. Miała szczęście, że zabraliście ją w porę. Biedna sunieczka.:-(
  18. Czy Ruda jeszcze karmi? Bo 3-tygodniowe osierocone spanielki szukaja matki zastępczej:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/3-tygodniowe-spanielki-nie-przezyja-matke-zabil-pociag-173840/#post13522414[/URL]
  19. Figu obiecała ja zabrac w niedziele tj.22-go. Ale szkoda, że z Toba nie może sie zabrać. Poza tym jest problem w Warszawie, na razie nie ma kto ja od Ciebie przejąc. A do Serocka to podobno ok. 40 km.:-( Zresztą , Ty sama z 2 psami tez nie możesz jechać, a chętnych brak.:-( Chyba, że do wieczora jeszcze sie coś zmieni.
  20. Sunia jedzie do Serocka do Megii. Już napisałam do gos, ona jest z W-wy. Ale o której chcesz wyjechać z Bytomia?
  21. Och, zeby sie udało ! Mocno trzymam kciuki.
  22. Moja córka Monika da tez złotóweczkę/m-c. Podam jej konto, bo wplacałam.;)
  23. Ciekawe, jak zdrówko sunieczki, czy już wszystko w porządku.
  24. Czekamy na wieści od pewnej cioteczki, czy ugości Tinkę:lol:
×
×
  • Create New...