Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Klatka dla Michasia !:mad::mad::mad::angryy:
  2. [quote name='dorobella'][SIZE=4]Ma jakieś 4 dni[/SIZE][/QUOTE] To mało !!! A potem co? Schron???:-(:-(:-(
  3. Przylaczam sie do akcji. Na razie bedzie to 1 zł miesięcznie. Chociaz mi wstyd, że tak malo. Proszę o nr konta.
  4. Czekamy na dzisiejsze wieści o Leo.
  5. Biedactwo, sama nie jestem w stanie pomóc, ale może cos użebram po znajomych.
  6. Dzisiaj wpłyneło [B]18 zł z książkowego bazarku Pliszki[/B] Dziekujemy !:loveu:
  7. To dobrze. Mam nadzieję, że Fredziulce u nich jest dobrze. Tylko szkoda, że w budzie.:-(
  8. [quote name='zula131']To pozostaje tylko mocno ściskać kciuki za to, by zmieniło się jak najprędzej... Dorobelko, to najlepsze ręce, w jakie mógłby trafić Leo. Dzięki Bogu oczko wygląda na nieuszkodzone...[/QUOTE] Zgadzam się, chociaż Bajka chyba nie myślała o swoim domu, a raczej innych emirowych tymczasach. Rozmawiałam z Nią dzisiaj i mają wszystkie DT pozajmowane.:-( Postarajmy się równolegle też szukać domu dla Leo.
  9. [quote name='Szarotka']A jak mozna kogos zbanowac ??[/QUOTE] Moderator może, niestety. :placz: Za łamanie regulaminu forum. ANETTTY nie bedzie na forum do stycznia.
  10. Piekny ONek i taki okaleczony.:-( Musimy mu pomóc.:-(
  11. A jak sie miewa Dianka? Te kluchy dalej ją ssają?
  12. Chyba trzeba by skontaktowac sie z przytuliskiem. Przedtem ANETTTA miała z nimi kontakt, ale ja zbanowano.:-(
  13. Cudne fotki, z naszą Gwiazdą ( czyli Szansunią) w roli głownej. :loveu: Nie obraząjcie sie dziewczyny, ale zawsze miałam hopla na jej punkcie.:evil_lol:
  14. Zdrowiej szybciutko, kotku.:loveu::loveu::loveu:
  15. Dotarł przelew [B]100 zł od natalijo[/B]. Bardzo dziekujemy.:loveu:
  16. Dorobella, zadzwon do leczniczy, co z tym ONkiem. Jaki jest stan. Ja juz pisałam do BajkaB. ale nie ma jej na dogo ani na gg. Mam do niej telefon to zadzwonię, ale chciałabym coś wiedzieć wiecej.
  17. [quote name='BoUnTy']Dla mnie ta adopcja jest cholernie ryzykowna, bo jakby miał wrócić to nawet nie mam jak go odebrać i trafiłby do tamtejszego schroniska... Ale z druiej strony jak Pan jest cały czas w domku... grr[/QUOTE] Rany boskie, Bounty, co Ty wypisujesz z tym schroniskiem...:placz: Przywieźlibyśmy go spowrotem ( tfu,tfu. tfu)
  18. Dzisiaj wpłynęło na konto Borysa [B]26 zł z bazarku Pliszki.[/B] [B]W sumie jest na koncie[/B] [B]76 zł.[/B]
  19. Też trzymam kciuki za Marsika. Niech wydobrzeje i jedzie do najlepszego domku na świecie.:loveu:
  20. Bardzo fajne ogłoszenie. Oby było skuteczne.;)
  21. [quote name='jurmar98']Belu skoro go widziałaś,to może i czułaś.Możesz coś powiedzieć o jego stanie higieniczno-zapachowym,bo jednak to parę godzin jazdy przed nami,więc muszę się jakoś przygotować.[/QUOTE] Oj, chyba nic pozytywnego ode mnie sie nie dowiesz. Boryska widziałam przez kraty. NIe wąchałam, bo w schronisku, wiadomo jak pachnie. Ale kiedyś wiozłam 2 male psiaki ze schronu i samochód był do sprzatania i odwaniania.:evil_lol: A Borysek, to kaaawał psa.:evil_lol: Przygotuj się psychicznie i fizycznie.
  22. [quote name='chita']:shake: a pisalyscie pw?byl odzew?:shake: w razie potrzeby watek czarnych kwiatkow-deklarowiczow: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarne-kwiatki-deklarowiczow-czyli-falszywe-deklaracje-niespelnione-obietnice-172142/#post13378265[/URL][/QUOTE] Nie ja prowadziłam na wątku sprawę finansów. Musiałabym sie dowiedzieć.
  23. Niestety , to nie jedyna sprawa Spajkus. Na wątku Fredzi tez nie wywiązała sie z deklaracji ( co prawda, "tylko" 100 zł).:shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1156/fredka-przesympatyczna-nieszczesliwa-szuka-domu-147014/[/URL]
  24. Przepraszam, że wklejam tutaj ten link, ale to nastepna ofiara okrucieństwa człowieka. Skatowany ONek. Błagam, spojrzcie.Znowu śląsk. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13428742#post13428742"]Bezimienny ON-kowaty drastyczne foty szuka DS DT pilnie - Dogomania Forum[/URL]
  25. Nie wiem co za s... ta ziemia nosi. Strach zaglądac na dogo. Dopiero pare dni temu skatowana, maleńka Lili z Katowic, teraz ten biedak.:-( Nie wiem jak mu pomóc. Porozsyłam link.
×
×
  • Create New...