-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Klatka dla Michasia !:mad::mad::mad::angryy:
-
[quote name='dorobella'][SIZE=4]Ma jakieś 4 dni[/SIZE][/QUOTE] To mało !!! A potem co? Schron???:-(:-(:-(
-
Przylaczam sie do akcji. Na razie bedzie to 1 zł miesięcznie. Chociaz mi wstyd, że tak malo. Proszę o nr konta.
-
Czekamy na dzisiejsze wieści o Leo.
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wpłyneło [B]18 zł z książkowego bazarku Pliszki[/B] Dziekujemy !:loveu: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
To dobrze. Mam nadzieję, że Fredziulce u nich jest dobrze. Tylko szkoda, że w budzie.:-( -
[quote name='zula131']To pozostaje tylko mocno ściskać kciuki za to, by zmieniło się jak najprędzej... Dorobelko, to najlepsze ręce, w jakie mógłby trafić Leo. Dzięki Bogu oczko wygląda na nieuszkodzone...[/QUOTE] Zgadzam się, chociaż Bajka chyba nie myślała o swoim domu, a raczej innych emirowych tymczasach. Rozmawiałam z Nią dzisiaj i mają wszystkie DT pozajmowane.:-( Postarajmy się równolegle też szukać domu dla Leo.
-
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
bela51 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']A jak mozna kogos zbanowac ??[/QUOTE] Moderator może, niestety. :placz: Za łamanie regulaminu forum. ANETTTY nie bedzie na forum do stycznia. -
Piekny ONek i taki okaleczony.:-( Musimy mu pomóc.:-(
-
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
A jak sie miewa Dianka? Te kluchy dalej ją ssają? -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
bela51 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Chyba trzeba by skontaktowac sie z przytuliskiem. Przedtem ANETTTA miała z nimi kontakt, ale ja zbanowano.:-( -
Cudne fotki, z naszą Gwiazdą ( czyli Szansunią) w roli głownej. :loveu: Nie obraząjcie sie dziewczyny, ale zawsze miałam hopla na jej punkcie.:evil_lol:
-
Zdrowiej szybciutko, kotku.:loveu::loveu::loveu:
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Dotarł przelew [B]100 zł od natalijo[/B]. Bardzo dziekujemy.:loveu: -
Dorobella, zadzwon do leczniczy, co z tym ONkiem. Jaki jest stan. Ja juz pisałam do BajkaB. ale nie ma jej na dogo ani na gg. Mam do niej telefon to zadzwonię, ale chciałabym coś wiedzieć wiecej.
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='BoUnTy']Dla mnie ta adopcja jest cholernie ryzykowna, bo jakby miał wrócić to nawet nie mam jak go odebrać i trafiłby do tamtejszego schroniska... Ale z druiej strony jak Pan jest cały czas w domku... grr[/QUOTE] Rany boskie, Bounty, co Ty wypisujesz z tym schroniskiem...:placz: Przywieźlibyśmy go spowrotem ( tfu,tfu. tfu) -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wpłynęło na konto Borysa [B]26 zł z bazarku Pliszki.[/B] [B]W sumie jest na koncie[/B] [B]76 zł.[/B] -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Też trzymam kciuki za Marsika. Niech wydobrzeje i jedzie do najlepszego domku na świecie.:loveu: -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo fajne ogłoszenie. Oby było skuteczne.;) -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='jurmar98']Belu skoro go widziałaś,to może i czułaś.Możesz coś powiedzieć o jego stanie higieniczno-zapachowym,bo jednak to parę godzin jazdy przed nami,więc muszę się jakoś przygotować.[/QUOTE] Oj, chyba nic pozytywnego ode mnie sie nie dowiesz. Boryska widziałam przez kraty. NIe wąchałam, bo w schronisku, wiadomo jak pachnie. Ale kiedyś wiozłam 2 male psiaki ze schronu i samochód był do sprzatania i odwaniania.:evil_lol: A Borysek, to kaaawał psa.:evil_lol: Przygotuj się psychicznie i fizycznie. -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
bela51 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']:shake: a pisalyscie pw?byl odzew?:shake: w razie potrzeby watek czarnych kwiatkow-deklarowiczow: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarne-kwiatki-deklarowiczow-czyli-falszywe-deklaracje-niespelnione-obietnice-172142/#post13378265[/URL][/QUOTE] Nie ja prowadziłam na wątku sprawę finansów. Musiałabym sie dowiedzieć. -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
bela51 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Niestety , to nie jedyna sprawa Spajkus. Na wątku Fredzi tez nie wywiązała sie z deklaracji ( co prawda, "tylko" 100 zł).:shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1156/fredka-przesympatyczna-nieszczesliwa-szuka-domu-147014/[/URL] -
Przepraszam, że wklejam tutaj ten link, ale to nastepna ofiara okrucieństwa człowieka. Skatowany ONek. Błagam, spojrzcie.Znowu śląsk. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13428742#post13428742"]Bezimienny ON-kowaty drastyczne foty szuka DS DT pilnie - Dogomania Forum[/URL]
-
Nie wiem co za s... ta ziemia nosi. Strach zaglądac na dogo. Dopiero pare dni temu skatowana, maleńka Lili z Katowic, teraz ten biedak.:-( Nie wiem jak mu pomóc. Porozsyłam link.