Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Rozmawiałam z Peterem z EMIR, że Zabrze chce przyjąć 2 suczki. Po nieudanej akcji przewiezienia psów do Bytomia, to bardzo dobra wiadomomość. Kwestią znowu jest transport. Dobrze, aby ktoś na miejscu dopilnował, żeby wybrane psiaki były w miarę zdrowe./ bez nosówki, parwo itp./ Trzymam kciuki, aby tym razem się udało.
  2. Bytomskie schronisko dla zwierząt jest w stanie przyjąć 4 lub nawet 5 piesków. Problemem jest transport. Jest to informacja sprzed kwadransa. Jeżeli ktoś ma mozliwość przywiezienia psów do Bytomia, to jest dla nich miejsce.
  3. Niewykluczone, ze schronisko w Bytomiu przyjmie pare psów, ale decyzja zapadnie dopiero jutro. Troche późno nadeszła ta wiadomość.
  4. Właściwie nie wiem dlaczego. Powikłania po operacji.Zmarła w klinice. Jednej z lepszych na Śląsku. NIe zdecydowałam się na przeprowadzenie sekcji zwłok, chociaż mi proponowano.
  5. Od kilku tygodni posiadam prawie 5-letnią suczkę w typie ONki.To pies adoptowany, po przejściach. Stoje przed problemem dokonania sterylizacji, czy tez nie. NIe chodzi tu o moja wygode, ale tylko o bezpieczeństwo i zdrowie mojej suni. Kwestia niekontrolowanego potomstwa nie wchodzi tu w ogóle w grę. Ale... Moje poprzednie dwie suki, obie panienki, zachorowały w wieku 10 lat na ropomacicze. Jedna dożyła wieku 13 lat. Druga, niestety zmarła kilkanaście godzin po operacji. I teraz po prostu boje sie. Z jednej strony może niepotrzebnej operacji i nieprzewidzianych komplikacji, z drugiej ,wizji ropomacicza, w przypadku nie dokonania sterylki.Wierzcie, na prawdę nie wiem co zrobić.
×
×
  • Create New...