Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Z całego serca dziękujemy Filipki za wpłatę 50 zł dla Rafiego Takie imię dostał na bazarku imiennym Psiak czuje się świetnie, gania jak szalony z innymi psiakami. jest bezpieczny, to dla nas najważniejsze
  2. Na koniec roku Blanka dostała od mojej sąsiadki Agnieszki 300 zł Dzisiaj dostała 30 zł stałej od Alaskan. Bardzo dziękujemy !!! Wyróżniłyśmy jej ogłoszenie na tydzień za 2,20 zł. Na dniach będziemy prosić o nowe zdjęcia i zrobimy nowe ogłoszenie. Opłaciłam też pobyt Blanki w grudniu w hotelu - 800 zł.
  3. Anecik zachwycona Państwem. Od razu było widać, ze to ta rodzina. Bardzo się cieszymy. Drugi dom, a właściwie pierwszy, ktory zadzwonił w czasie spotkania z sunią nie zachwycił. Jak dobrze, że Alaskan umówiła od razu dwa spotkania
  4. Trzymam kciuki, żeby sunia się odnalazła
  5. Tylko Mania jest daleko od Was w tej chwili.
  6. A może babie zaproponować jakąś kasę za jej odzyskanie?
  7. Wzrusza mnie jego widok bardzo
  8. Moze wywieźli ja do schroniska. Trzeba pytać
  9. Mnie nie pytaj, bo ja już też zakręcona. Nasze Mania, Maszka, jakieś dwie inne pokazane na wątku zamojskim i chyba jeszcze ktoś.
  10. Maszeńka jest na ostatnim spacerze przed drogą z Alaskan Jaka uśmiechnięta, jakby wiedziała, że to ostatnie chwile w schronisku Ela wgra potem filmik.
  11. Mania już u Alaskan w samochodzie Czeka na swoją kolejkę do spakowania w samochodzie
  12. Kochani, niestety psiak nie będzie miał prowadzonego wątku. Chcemy mu pomóc, ale niestety poza forum. Jutro napiszę do osób, które wpłaciły coś na psiaka i poproszę o podanie numeru kont, żeby ewentualnie odesłać kasę. Nie dopytujcie proszę, sytuacja trochę się pokomplikowała. Bardzo przepraszamy, nie o wszystkim byłyśmy poinformowane, za szybko założyłam wątek. Tak się czasami zdarza
  13. Juz wysyłam, bardzo dziękuję
  14. Pięknie dziękujemy dwbem za wpłatę 20 zł dla piesusia
  15. On się tak drapie po kąpieli. Wczoraj został wykąpany, a jutro zostanie zabezpieczony przeciw pchłom i kleszczom. Cudowny jest. Z kotami dobrze, z innymi psami też. Bardzo adopcyjny moim zdaniem
  16. Bardzo serdecznie dziękujemy. Już podaję numer konta
  17. Niestety powiedziałabym nawet, że walnięte, ale nie dało rady go tam zostawić Mamy już pierwsze wpłaty dla psiaka 20 zł - szybka jak błyskawica Nesiowata 200 zł - zakochana w psiaku Ellig 20 zł - pierwsza stała deklarowiczka Alma591 10 zł - zawsze na straży z bazarkami, a niekiedy z deklaracjami Nadziejka 50 zł - mająca oczywiście rację w tym, co pisze Isiak Patrząc na życzliwość i ruch na wątku psiaka mamy nadzieję, że takich wariatów jak my jest tu więcej
  18. Kochana Nadziejko, bardzo Ci dziękujemy!!! też się tego obawiamy niestety Kasę zbieram ja.
×
×
  • Create New...