-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Bardzo dziękujemy Kate1 za wpłatę stałej 40 zł dla Bonusa na styczeń
- 1565 replies
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
i już wyluzowała -
Rzadko tu zaglądam, bo mi serce pęka na widok tych pyszczków za kratami, ale cos mnie tu ciągnęło dzisiaj. Cudowna wiadomość. Wśród tych staruszków jest nasz Bonus. Bardzo dziękujemy za Wasze wielkie serca
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Wspaniała wiadomość!!! Bardzo dziękujemy -
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Ostatnio mocno eksploatujemy Poker we Wroclawiu, ale za to udaje sie znaleźć super domki. Bardzo dziękujemy -
Bonus wiedzie naprawdę szczęśliwe życie. Jak różne od tego poprzedniego na betonie
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Stresu nie ma, bo gania jak szalony. Moze zmiana jedzenia. dzisiaj na 20 jedzie ponownie do weta. Poprosiłam o test na babeszjozę.
-
Byl, jest ujemny. Wyniki tez w sumie dobre. Dostanie na kolację gotowane udko z ryżem
-
Pieniądze już na koncie Rafiego. W sumie 270 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy Rafi dzisiaj pojechał do weta, bo nie ma apetytu i troszkę zwymiotował i coś mu się w brzuszku przelewało. Miał pobraną krew i dostał zastrzyki na zatrzymanie wymiotów. Jak widać kasa potrzebna bardzo
-
Edit: Kira wróciła z adopcji, więc jak najbardziej potrzebuje kasy
-
Oczywiście potwierdzę. Z całego serca Wam dziękuję za ten bazarek