Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo dziękujemy Kate1 za wpłatę stałej 40 zł dla Bonusa na styczeń
  2. Pięknie dziękujemy za wpłatę 100 zł, którą przelała nam elik. To pieniądze od Ellig wpłacone na Łatkę.
  3. Bardzo, bardzo dziękujemy, ale niespodzianka, że taka kwota Kasa już na koncie Kiry
  4. Rzadko tu zaglądam, bo mi serce pęka na widok tych pyszczków za kratami, ale cos mnie tu ciągnęło dzisiaj. Cudowna wiadomość. Wśród tych staruszków jest nasz Bonus. Bardzo dziękujemy za Wasze wielkie serca
  5. Wspaniała wiadomość!!! Bardzo dziękujemy
  6. Ostatnio mocno eksploatujemy Poker we Wroclawiu, ale za to udaje sie znaleźć super domki. Bardzo dziękujemy
  7. Moim zdaniem starte. Widać na zdjęciach jakieś końcóweczki. Nie miała łatwego życia, oj nie
  8. Ona potrzebuje pracy na spacerach, a nie samego chodzenia. jakiś nosework, piłka, agility...
  9. Moim zdaniem może być starsza. Tak 6-7 lat. Ale jest tak kochana, tak dobra....
  10. Wiadomość smutna, ale lepiej, że Państwo dali znać od razu, zanim cos złego się wydarzyło. Jest nam przykro, zwłaszcza, że Kira się przyzwyczaiła do Państwa, ale nie ma wyjścia. Trzeba poszukać zupełnie innego domu dla niej. Nie załamujemy rąk, tylko szukamy nowego domku.
  11. Bonus wiedzie naprawdę szczęśliwe życie. Jak różne od tego poprzedniego na betonie
  12. Stresu nie ma, bo gania jak szalony. Moze zmiana jedzenia. dzisiaj na 20 jedzie ponownie do weta. Poprosiłam o test na babeszjozę.
  13. Byl, jest ujemny. Wyniki tez w sumie dobre. Dostanie na kolację gotowane udko z ryżem
  14. Pieniądze już na koncie Rafiego. W sumie 270 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy Rafi dzisiaj pojechał do weta, bo nie ma apetytu i troszkę zwymiotował i coś mu się w brzuszku przelewało. Miał pobraną krew i dostał zastrzyki na zatrzymanie wymiotów. Jak widać kasa potrzebna bardzo
  15. Edit: Kira wróciła z adopcji, więc jak najbardziej potrzebuje kasy
  16. Oczywiście potwierdzę. Z całego serca Wam dziękuję za ten bazarek
×
×
  • Create New...