-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Post rozliczeniowy: WPŁATY: 25.01 - 20,00 zł - Nesiowata 26.01 - 218,16 zł - z podziału funduszy Runo 28.01 - 100,00 zł - od Państwa adoptujących Dyzia BAZARKI : 01.02 - 320,00 zł - bazarek imienny agat21 W sumie zebrane: 658,16 zł WYDATKI: 01.02 - 142,00 zł - pobyt 21-28.01 01.02 - 30,00 zł - czipowanie W sumie wydane: 172,00 zł Na koncie pozostało: 486,16 zł - 486,16 zł = 0 zł Pozostała po adopcji Dyzia kwota zostaje podzielona po równo na cztery psiaki: Blanka, Drugi, Bonus i Fido dostają po 121,54 zł każdy.
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 20 zł dla Fidusia -
Serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 20 zł dla Bonuska
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Ale tu się pięknie dzieje
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Opłaciłam pobyt Fidusia w grudniu. F-ra 796/22 - 290 zl -
Serdecznie dziękujemy Almie591 za wpłatę 20 zł dla Rafiego:) i Ellig - kochanej Eluni, która wyzerowała nam minus swoją wielką wpłatą 582 zł Kochani, zamykamy wątek Rafiego - Pluszaka. Informacje o leczeniu psiaka przekazałyśmy prywatnie osobom, które na niego wpłacały pieniądze. Od teraz Rafi przechodzi na nasze utrzymanie poza dogo. Bardzo Wam dziękujemy. Bardzo przepraszamy, że tak enigmatycznie o tym piszemy, ale tak się sprawy ułożyły, że tak trzeba. Tu wrzucam ostatnią fakturę za leczenie. Zostało jeszcze tymczasowe imię Pluszak, ale nikt o tym nie myślał przy wypisywaniu faktury:
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Trzymam kciuki za wyniki badań Nukuni -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Fidusia -
Bardzo dziękujemy Asce7 i Nesiowatej za wpłaty swoich stałych 10 zł na styczeń
- 1565 replies
-
Nadziejko, naprawdę bardzo dziękujemy, ale nie rób dla niego bazarku. W tej chwili chcemy zamknąć ten wątek. Chcemy tylko rozliczyć wydatki na niego do kwoty zebranej, a potem zamkniemy watek. Nie będziemy udzielać tu informacji na jego temat. Gdybyś mogła zrobić bazarek na Blankę, byłybyśmy wdzięczne. Miesięcznie płacimy w hotelu 800 zł za nią. Chociaż ma w tej chwili pieniądze, szybko się skończą, a ona tak szybko domu nie znajdzie Bardzo doceniamy Twoją pomoc, ale tu niestety nie możemy jej przyjąć.
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Rodzina Mani za podpowiedzią Poker (dziękujemy bardzo!!) postanowiła opłacić koszty utrzymania Mani i pobytu w styczniu. Złożyło się na to szczepienie i transport do weta, podkłady, puszki junior i pobyt od 01 do 08.01 w hotelu. razem 230 zł. Państwo przywieźli też cały worek karmy Gastrointestinal, którą dostanie nasz podopieczny Rafi (jeśli będzie ją chciał jeść). To nie wszystko, bo Państwo zdecydowali się odkupić rozpoczęty już worek karmy, którą Mania odziedziczyła po KIrze. Kira nie chciała jej jeść, Mania za to z chęcią jadła. Kupiłyśmy w prezencie z Ellig dla niej karmę dla szczeniąt i matek karmiących. Tym sposobem odzyskałyśmy z tej karmy jeszcze 120 zł, które chcemy przekazać Kirze i Rafiemu. Każde dostanie po 60 zł. Nie wpisujemy tego w rozliczenie Mani, bo to była karma zakupiona przez nas poza rozliczeniami prywatnie. -
Pies jest, ale nie będzie miał prowadzonego wątku. Nie mogę napisać więcej dla jego dobra.