Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo zapraszamy na wątek nowego podopiecznego. Miał przyjechać na miejsce Kiry. Po jej powrocie z adopcji nie chciałyśmy wycofywać się z danej obietnicy i w sobotę chłopak przyjedzie do Anecik:
  2. Post rozliczeniowy: WPŁATY: 25.01 - 20,00 zł - Nesiowata 26.01 - 218,16 zł - z podziału funduszy Runo 28.01 - 100,00 zł - od Państwa adoptujących Dyzia BAZARKI : 01.02 - 320,00 zł - bazarek imienny agat21 W sumie zebrane: 658,16 zł WYDATKI: 01.02 - 142,00 zł - pobyt 21-28.01 01.02 - 30,00 zł - czipowanie W sumie wydane: 172,00 zł Na koncie pozostało: 486,16 zł - 486,16 zł = 0 zł Pozostała po adopcji Dyzia kwota zostaje podzielona po równo na cztery psiaki: Blanka, Drugi, Bonus i Fido dostają po 121,54 zł każdy.
  3. Serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 20 zł dla Fidusia
  4. Serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 20 zł dla Bonuska
  5. Ale tu się pięknie dzieje
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę stałej 30 zł dla Fidusia
  7. Opłaciłam pobyt Fidusia w grudniu. F-ra 796/22 - 290 zl
  8. Serdecznie dziękujemy Almie591 za wpłatę 20 zł dla Rafiego:) i Ellig - kochanej Eluni, która wyzerowała nam minus swoją wielką wpłatą 582 zł Kochani, zamykamy wątek Rafiego - Pluszaka. Informacje o leczeniu psiaka przekazałyśmy prywatnie osobom, które na niego wpłacały pieniądze. Od teraz Rafi przechodzi na nasze utrzymanie poza dogo. Bardzo Wam dziękujemy. Bardzo przepraszamy, że tak enigmatycznie o tym piszemy, ale tak się sprawy ułożyły, że tak trzeba. Tu wrzucam ostatnią fakturę za leczenie. Zostało jeszcze tymczasowe imię Pluszak, ale nikt o tym nie myślał przy wypisywaniu faktury:
  9. Dziękujemy bardzo serdecznie elik za wpłatę 20 zł stałej na styczeń dla Blanki
  10. Kira miała wczoraj planowaną jeszcze w grudniu sterylkę. Sunia czuje się świetnie, aż za dobrze nawet, bo bardzo chce ganiać. To jest jednak energia Koszt to 418 zł plus dwa razy transport 40 zł.
  11. Czekamy na zdjęcia po groomerze. Na pewno sunia poczuje dużą ulgę, jak wszystkie dredy znikną. Ciekawa jestem jej zachowania u groomera. Pobędzie tam dłuższą chwilę.
  12. Gutek był dzisiaj zaszczepiony przeciw wściekliźnie i odrobaczony. Koszt 70 zł. Na paragonie, który wgra Elunia jest 140 zł, bo szczepione i odrobaczane były dwa psiaki. Szczęśliwie dzisiaj Gucio dostał 100 zł od Małgosi i Rafała i opłaciliśmy szczepienie
  13. Bardzo dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Fidusia
  14. No właśnie. Moim zdaniem też, a nikt o niego nie pyta. Bardzo dziękujemy Ci kochana Nesiowata, że pamiętasz o Guciu. Doszła wpłata 10 zł dla niego
  15. Marysiu, bardzo Ci serdecznie dziękujemy. Proszę podaj numer konta i kwotę do zwrotu Dziękujemy bardzo serdecznie siostrze elficzkowej za wpłatę stałej 30 zł na styczeń i Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Blanki
  16. Bardzo dziękujemy Asce7 i Nesiowatej za wpłaty swoich stałych 10 zł na styczeń
  17. Na bazarku potwierdzone, a tu jeszcze raz bardzo dziękujemy za bazarek. kasa na koncie u Kiry Bardzo dziękujemy również Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Kiry
  18. Nadziejko, naprawdę bardzo dziękujemy, ale nie rób dla niego bazarku. W tej chwili chcemy zamknąć ten wątek. Chcemy tylko rozliczyć wydatki na niego do kwoty zebranej, a potem zamkniemy watek. Nie będziemy udzielać tu informacji na jego temat. Gdybyś mogła zrobić bazarek na Blankę, byłybyśmy wdzięczne. Miesięcznie płacimy w hotelu 800 zł za nią. Chociaż ma w tej chwili pieniądze, szybko się skończą, a ona tak szybko domu nie znajdzie Bardzo doceniamy Twoją pomoc, ale tu niestety nie możemy jej przyjąć.
  19. Rodzina Mani za podpowiedzią Poker (dziękujemy bardzo!!) postanowiła opłacić koszty utrzymania Mani i pobytu w styczniu. Złożyło się na to szczepienie i transport do weta, podkłady, puszki junior i pobyt od 01 do 08.01 w hotelu. razem 230 zł. Państwo przywieźli też cały worek karmy Gastrointestinal, którą dostanie nasz podopieczny Rafi (jeśli będzie ją chciał jeść). To nie wszystko, bo Państwo zdecydowali się odkupić rozpoczęty już worek karmy, którą Mania odziedziczyła po KIrze. Kira nie chciała jej jeść, Mania za to z chęcią jadła. Kupiłyśmy w prezencie z Ellig dla niej karmę dla szczeniąt i matek karmiących. Tym sposobem odzyskałyśmy z tej karmy jeszcze 120 zł, które chcemy przekazać Kirze i Rafiemu. Każde dostanie po 60 zł. Nie wpisujemy tego w rozliczenie Mani, bo to była karma zakupiona przez nas poza rozliczeniami prywatnie.
  20. Pies jest, ale nie będzie miał prowadzonego wątku. Nie mogę napisać więcej dla jego dobra.
×
×
  • Create New...