-
Posts
29112 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Został znaleziony w lesie, zmarznięty, głodny. Dopiero niedawno okazało się co napisałam. A sprawy nie można załatwić jak piszesz normalnie, bo ludzie powiedzą, ze pies uciekł. Nie bedziemy dalej ciągnąć tematu, dla nas ważny jest pies. Mam nadzieję, ze Tobie rozi też chodzi o dobro psa, a nie o dociekanie i robienie zamieszania.
-
Moje psiaki uwielbiają wyjazdy do Eli. Wpadają do niej do mieszkania, całują Elunię i całe są rozmerdane
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Boże, nie miałam świadomości, że on już taki stareńki jest Ma nawet problem z podniesieniem główki nad tym jedzeniem Starość jest bardzo smutna. Kasiu, czy masz wrażenie, że on nawiązuje jakiś kontakt z otoczeniem, z Wami? Czy żyje już tylko w swoim świecie? Czy merda czasami ogonkiem? -
Blanka pokochała bardzo swoją rodzinę, a wnuczkę podobno wręcz uwielbia. Jej historia to dowód na to, że każdemu można przykleić jakąś łatkę i skrzywdzić go bardzo. Blanka okazała się rodzinną, kochaną sunią. Nie mam pojęcia dlaczego w pierwszym hotelu, tak się zachowywała. U Pani Violi nigdy nie sprawiła problemu. Teraz w swoim domu jest przemiła i grzeczna.
-
Dosyć długo zwlekałyśmy z podziałem funduszy po adopcjach naszych psiaków. Na pewno powrót z adopcji Kiry miał na to duży wpływ. Teraz jednak są inne psiaki w potrzebie. Ustaliłyśmy z Alaskan i Ellig, że Miodek dostanie następujące kwoty: 224,17 zł po adopcji Tosi i Teosia 245,27 zł po adopcji Kiry. Ja potwierdzam, że kasa jest już na jego koncie
-
Dosyć długo zwlekałyśmy z podziałem funduszy po adopcjach naszych psiaków. Na pewno powrót z adopcji Kiry miał na to duży wpływ. Teraz jednak są inne psiaki w potrzebie. Ustaliłyśmy z Alaskan i Ellig, że Miodek dostanie następujące kwoty: 100 zł po adopcji Tosi i Teosia 150 zł po adopcji Kiry. Ja potwierdzam, że kasa jest już na jego koncie
-
Dosyć długo zwlekałyśmy z podziałem funduszy po adopcjach naszych psiaków. Na pewno powrót z adopcji Kiry miał na to duży wpływ. Teraz jednak są inne psiaki w potrzebie. Ustaliłyśmy z Alaskan i Ellig, że Pimpek dostanie następujące kwoty: 100 zł po adopcji Tosi i Teosia 150 zł po adopcji Kiry. Zaraz wysyłam kasę do Alaskan
-
Pora już uwierzyć, że Kira na stałe zacumowała w nowej rodzinie i podzielić jej fundusze na inne potrzebujące psiaki. W dniu 22.03.23 podzieliłyśmy pozostałą po adopcjach kasę na 3 psy: 224,17 dla Foresta (wspólny Ellig, Alaskan i mój) 150,00 zł dla Pimpka (Alaskan) 150,00 zł dla Miodka (Ellig i mój) Ja od razu potwierdzam wpłynięcie kasy dla Foresta i Miodka, a Alaskan potwierdzi jak do niej dojdzie