Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29112
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. i młodości. Anecik mówi, że to wulkan energii. Może iść tylko do bardzo aktywnego domu, bo inaczej rozniesie chałupę
  2. Został znaleziony w lesie, zmarznięty, głodny. Dopiero niedawno okazało się co napisałam. A sprawy nie można załatwić jak piszesz normalnie, bo ludzie powiedzą, ze pies uciekł. Nie bedziemy dalej ciągnąć tematu, dla nas ważny jest pies. Mam nadzieję, ze Tobie rozi też chodzi o dobro psa, a nie o dociekanie i robienie zamieszania.
  3. Z wywiadu dziewczyn wygląda na to, ze psiak został wyrzucony. Nie moge za dużo pisać, ale w rodzinie byly dwa maluchy, jeden umarł na parwo, ten przeżył, ale sie znudził.
  4. Moje psiaki uwielbiają wyjazdy do Eli. Wpadają do niej do mieszkania, całują Elunię i całe są rozmerdane
  5. Boże, nie miałam świadomości, że on już taki stareńki jest Ma nawet problem z podniesieniem główki nad tym jedzeniem Starość jest bardzo smutna. Kasiu, czy masz wrażenie, że on nawiązuje jakiś kontakt z otoczeniem, z Wami? Czy żyje już tylko w swoim świecie? Czy merda czasami ogonkiem?
  6. Blanka pokochała bardzo swoją rodzinę, a wnuczkę podobno wręcz uwielbia. Jej historia to dowód na to, że każdemu można przykleić jakąś łatkę i skrzywdzić go bardzo. Blanka okazała się rodzinną, kochaną sunią. Nie mam pojęcia dlaczego w pierwszym hotelu, tak się zachowywała. U Pani Violi nigdy nie sprawiła problemu. Teraz w swoim domu jest przemiła i grzeczna.
  7. Moje ogłoszenie na Wrocław jeszcze czeka na akceptację: https://www.olx.pl/d/824059341/?bs=olx_pro_listing
  8. Melduję radośnie, że na koncie Foresta mamy już 192 zł z bazarku imiennego. Pięknie dziękujemy za pomoc i za fajne imię A z dobrych wiadomości mam jeszcze taką, że od kwietnia siostra elficzkowej przenosi na Foresta deklarację Blanki 30 zł. Bardzo dziękujemy
  9. Serdecznie, bardzo serdecznie dziękujemy za wpłatę 33 zl z tego bazarku dla Foresta. Kasa już na jego koncie
  10. Dosyć długo zwlekałyśmy z podziałem funduszy po adopcjach naszych psiaków. Na pewno powrót z adopcji Kiry miał na to duży wpływ. Teraz jednak są inne psiaki w potrzebie. Ustaliłyśmy z Alaskan i Ellig, że Miodek dostanie następujące kwoty: 224,17 zł po adopcji Tosi i Teosia 245,27 zł po adopcji Kiry. Ja potwierdzam, że kasa jest już na jego koncie
  11. Dosyć długo zwlekałyśmy z podziałem funduszy po adopcjach naszych psiaków. Na pewno powrót z adopcji Kiry miał na to duży wpływ. Teraz jednak są inne psiaki w potrzebie. Ustaliłyśmy z Alaskan i Ellig, że Miodek dostanie następujące kwoty: 100 zł po adopcji Tosi i Teosia 150 zł po adopcji Kiry. Ja potwierdzam, że kasa jest już na jego koncie
  12. Dosyć długo zwlekałyśmy z podziałem funduszy po adopcjach naszych psiaków. Na pewno powrót z adopcji Kiry miał na to duży wpływ. Teraz jednak są inne psiaki w potrzebie. Ustaliłyśmy z Alaskan i Ellig, że Pimpek dostanie następujące kwoty: 100 zł po adopcji Tosi i Teosia 150 zł po adopcji Kiry. Zaraz wysyłam kasę do Alaskan
  13. Pora już uwierzyć, że Kira na stałe zacumowała w nowej rodzinie i podzielić jej fundusze na inne potrzebujące psiaki. W dniu 22.03.23 podzieliłyśmy pozostałą po adopcjach kasę na 3 psy: 224,17 dla Foresta (wspólny Ellig, Alaskan i mój) 150,00 zł dla Pimpka (Alaskan) 150,00 zł dla Miodka (Ellig i mój) Ja od razu potwierdzam wpłynięcie kasy dla Foresta i Miodka, a Alaskan potwierdzi jak do niej dojdzie
  14. W dniu 22.03.23 podzieliłyśmy pozostałą po adopcjach kasę na 3 psy: 224,17 dla Foresta (wspólny Ellig, Alaskan i mój) 100,00 zł dla Pimpka (Alaskan) 100,00 zł dla Miodka (Ellig i mój) Ja od razu potwierdzam wpłynięcie kasy dla Foresta i Miodka, a Alaskan potwierdzi jak do niej dojdzie
  15. Oj bardzo, bardzo dziękuję!!! Już wysyłam adres na PW. Podaj mi koszt przesyłki i numer konta, żebym mogla zwrócić kasę Mazowszanko
  16. Ale to jest wspaniały psiak. Aż mi serce pęka, że nie mogę go adoptować.
  17. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zaczniemy chłopaka ogłaszać. Nie ma co czekać, on jest bardzo adopcyjny.
  18. Bardzo serdecznie dziękujemy Wrzucam link na pierwszą stronę.
×
×
  • Create New...