-
Posts
29112 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę stałej 10 zł i Agnieszce znajomej elik za wpłatę podniesionej stałej 30 zł dla Bonusa Swoją stałą 30 zł też wpłaciłam.
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy synowi b-b za wpłatę 20 zł i Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł dla Fidusia -
Uffff.... noc przespana, tylko dwa razy sunieczka sobie zapłakała. Trochę chodziła w nocy, szukała sobie miejsca do spania, ale nie podeszła do łóżka Anety. Ułożyła się trochę dalej. Za to płakała wczoraj, jak Aneta wyszła z domu. Na szczęście krótko i uspokoiła sie szybko. Dzisiaj jeszcze troszkę plączą jej się łapki i nie wiadomo, czy będzie mogła być zaszczepiona. W tej chwili u groomera jest kudłata z ciemnym łebkiem. Po południu jedzie ta czarna. Od razu po groomerze jadą do weta. U weta trzeba będzie podać jakieś imiona, roboczo cos tam Aneta poda, ale trwa bazarek imienny i wszystko się może zmienić
-
Dzięki za odpowiedź. Ta sprawa jest już nieaktualna. Kroi się dla niego cos innego, ale dopóki nie będzie pewności, nie ma co pisać, żeby nie zapeszyć. Na pewno Tola będzie o tym poinformowana i da tu znać. To nie jest łagodny psiak. Frustracja i życie bez człowieka odcisnęły piętno. Wczoraj ugryzł jedną Panią. On wymaga masy pracy, serca i cierpliwości.
-
Hurrraaa!!! Na koncie zameldowały się nowe wpłaty. Jesteśmy za nie wdzięczne stokrotnie 500 zł przysłała Pani Agnieszka S. - to osoba, która odpowiedziała na wołanie o pomoc Anki Agnieszki na FB dla ostatniej suni. Piszemy o niej czarna, a ona podobno brązowa raczej jest. 20 zł od Nadziejki z bazarku cegiełkowego 50 zł od elficzkowej 50 zł od siostry elficzkowej Pisałam to już wcześniej, ale napiszę jeszcze raz, że tylko dzięki Wam mamy szansę na spokojny sen, bez liczenia tego, co mamy i tego czego nam brakuje. Widzimy światło w tunelu i wierzymy, że z taką pomocą uda się rodzinkę utrzymać. DZIĘKUJEMY!!!!!
-
Na szczęście jesty juz bezpieczna Wygląda na to, że jej sie udało. Pije sporo, a jeśli chodzi o jedzenie, to gdyby mogła, zjadłaby konia z kopytami. Anetka całej czwórce daje jeść kilka razy dziennie mniejsze porcje. Za każdym razem rzucają się jakby tydzień nie jadły. Bidusie chcą się najeść na zapas, bo nie wiedzą, że za 2-3 godziny przyjdzie kolejna porcja. To dla nich nowość. Chód suni dzisiaj jest dużo lepszy, ale to świństwo pewnie jeszcze dobę będzie z niej wychodziło. Powiedzcie, co trzeba mieć we łbie, żeby tak nafaszerować zwierzę
-
Coś Ty, nie udusić, ale dać jej taką końska dawkę Luminalu i puścić luzem. Sunia w nocy rzeczywiście wyła z małymi przerwami. Była 3 metry od Anety, mimo to płakała. Dzisiaj zobaczy się ze swoim rodzeństwem. Aneta oceni, czy mogą razem biegać. Niestety nadal lekko się zatacza, ale miejmy nadzieję, że to ostatni dzień.
-
Dziewczyny skontaktujcie się na FB z "Anka Agnieszka". Ona tez robi na niego zbiórkę i szuka miejsca. Możecie połączyć siły. Czy ktos z Was zna to miejsce? https://www.facebook.com/felkowystryszek.azyl Ania ma szanse mieć dla niego tam miejsce. 350 zł miesięcznie. Czy ktoś chce z nią porozmawiać? Mam jej zgodę na podanie komuś stąd numeru jej telefonu.
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Na koncie już się zameldowała Twoja wpłata plus wielka niespodzianka - dodatkowe 50 zł w tym kwartale. Serdecznie dziękujemy -
Sunieczka zjadła, napiła się, zrobiła siusiu. Dużo chodzi, chociaż ją nadal zarzuca. Nie może się chyba nacieszyć trawą i powierzchnią, na której można nawet podbiec. Kiedy Anecik znika jej z oczu piszczy i przechodzi to w wycie. Jak ja tylko widzi, od razu się uspokaja. Próby podejścia do pozostałych psiaków skończyły się wielkim warczeniem gładkowłosej jasnej na nią, ale i ona pokazała jej zęby. Spotkanie misi zaczekać do chwili, kiedy sunia będzie stabilna. Jeszcze ją trochę zarzuca, ten stan utrzyma się pewnie co najmniej do jutra. Najważniejsze, że dzisiaj nikt jej już nie nafaszeruje Luminalem.
-
Mamy pierwsze wpłaty dla naszej rodzinki. Z całego serca dziękujemy Wam za wsparcie, za tak szybka reakcję. Potrzeby są ogromne, każda wpłata to dla nas ratunek! Nadziejka - 80 zł z bazarku cegiełkowego Ula znajoma Alaskan - 100 zł Alaskan - 30 zł stałej za 04.23 Irena z Katowic - 100 zł Ellig - 30 zł stałej za 04.23 Małgosia D - 100 zł Filipki - 50 zł Nesiowata - 40 zł
-
Bardzo dziękujemy mari23 za wpłatę stałej 20 zł dla Bonuska
- 1565 replies