Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Dziękujemy z całego serca Nadziejce za bazarek dla Miodka i wpłatę 40 zł z niego
  2. No niestety, Bonus jest dominujący i to mu pewnie pozostanie na zawsze. Nie mam pomysłu jak szkolić niewidomego psa. Może Sowa coś by podpowiedziała?
  3. Miodek nadrabia czas spędzony w klatce kennelowej. W przyszłym tygodniu ruszamy z ogłoszeniami
  4. Sunia bardzo podobna do naszej Kiry i tez taki chudzielec. Pewnie nie jadła w schronisku. Anecik szybko ja odkarmi
  5. Bardzo Ci kochana dziękujemy! Dojdą pewnie w poniedziałek Miodek był dzisiaj wykąpany i wyczesany. Bardzo bal się wody, suszarka mniej go stresowała. Jest teraz wreszcie mięciutki i czysty. Skóra w końcu odetchnie.
  6. Mam nadzieję, że jeszcze jakiś czas pożyje bez bólu zajadając się ulubionym jedzonkiem. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zl dla Fidulka
  7. To prawda, Anecik cały czas się nim zachwyca To dobrze wróży adopcji. A my bardzo gorąco dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Miodka
  8. Możliwe, że trzeba było zastosować specjalną siatkę podtrzymująca brzuszek, a w tamtych warunkach jest to niemożliwe. Taka siatka spełnia rolę więzadła mięśniowego. Bardzo źle, że nie może przyjechać tu na operację Bardzo się o nią martwię
  9. Ci bracia nie powinni być razem. Ten biały atakuje ciemnego. Dziewczyny z Kozienic chciały ich dlatego rozdzielić.
  10. Bardzo dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł stałej za marzec i mari23 za wpłatę 20 zł. To się już chyba zrobiła stala wpłata Marysiu? Pięknie dziękujemy
  11. Pięknie dziękujemy Helli za wpłatę 50 zl stałej za luty i Alaskan za wpłatę 30 zł stałej za marzec Blanka mimo ogłoszeń nie ma chętnego do adopcji. Cisza niestety w jej sprawie. Wiemy, że adopcja kilkuletniej suni jest trudna, ale nie poddajemy się. Gdzieś tam musi być jej dom, tylko nie wie jeszcze o jej istnieniu...
  12. Bardzo dziękujemy Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej dla Fidusia
  13. Bardzo dziękujemy Annie G-R za wpłatę 60 zł stałej za luty dla Bonuska
  14. Na zdjęciach tego nie widać, ale sierść wygląda na taką, która kąpieli nigdy nie widziała. Poprosiłam Anecik o zamówienie groomera. Byłoby super, gdyby udało się wykąpac go porządnie i wyczesać przed robieniem zdjęć do ogłoszeń.
  15. Dookoła 180 cm łóżka są jeszcze psie posłanka, bo czasami schodzą na nie poprzeciągać się A może zrobimy wielki materac na całej powierzchni sypialni Zgadzam się w 100%
  16. Miodek okazał się być przemiłym psiakiem. Dni płyną, a on się nie zmienia. Nadal super do psów, do ludzi. Zawołany przybiega. Damy trochę odsapnąć Anecik, ktora wychodzi z choroby i jak będą fajne zdjęcia, ogłaszamy chłopaka Dzisiaj opłacam pobyt 3 dni w lutym 36 zl i odrobaczanie 18 zł. Razem 54 zł.
  17. Bardzo dziękujemy Agnieszce Sz. za kolejny miesiąc wsparcia dla Blanki. 300 zł już na jej koncie
  18. Do grona osób wspierających psiaka dołączyli Małgosia i Rafał. Bardzo dziękujemy za wpłatę 150 zł dla niego
  19. Fidulek bardzo dziękuje Małgosi i Rafałowi za wpłatę 150 zł na jego utrzymanie
  20. Bardzo dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wpłatę 200 zł dla Bonuska
  21. Marysiu, nie smutne, tylko trzeba było schować psiaka A u nas dużo zajęć i nie zawsze jest czas, żeby coś napisać. Zimą wszystkie psiule przeniosły się na nasze łóżko w nocy i często chodzimy niedospani, ale nie umiemy im odmówić tych przytulasów. Tak wygląda na przykład mój poranek Psiaki czują się świetnie. Moja prawie 14-letnia Peruszka całkowicie przekonała się do Luśki i Baloo. Nie ucieka już na spanie pod łóżko, pozwala dołączyć do siebie nawet Luce
  22. Marysiu bardzo dziękujemy, ale chcemy zaczekać kilka dni, jeszcze przyjrzeć się jego zachowaniu i dopiero będziemy ogłaszać. Aneta zrobi ostrzejsze zdjęcia, bo te jak to nazwała trochę robocze są
×
×
  • Create New...