-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Warto dodać Asiu, że powiedziałaś o Blance wszystko jak na spowiedzi. O jej pobycie u Jaagi i problemach. Pani Viola też ze swojej strony opowiedziała wszystko o Blance. Pani Viola bardzo Blankę lubi i nie miała z nią żadnych problemów. Znalazła klucz do Blanki i o nim opowiedziała Pani zainteresowanej adopcją. Bo Blanka potrzebuje spokoju, rytuałów i przewidywanego zachowania. Wtedy jest super sunią.
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł i Alaskan Malamutte za wpłatę 50 zł stałych na marzec dla Blanki
- 1565 replies
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Co tu napisać, wiemy wszyscy jak można tęsknić za swoim ukochanym zwierzakiem po jego odejściu. Trzymaj się kochana i daj sobie czas na przejście tej żałoby. -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Jak on się zmienił. Jaka to szalona metamorfoza. Z psa zaszczutego na uśmiechniętego, szczęśliwego -
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Rozbrykany łobuziak -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Staruszeczek dostał dzisiaj również 20 zł od syna b-b. Bardzo dziękujemy -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Serce pęka, bo widać jaki się chudziutki zrobił Kasiu, czy jego nic nie boli? Skoro nie chodzi, to może cos go boli -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej za marzec z nadwyżką Fiduś dostał 30 zł -
Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej za marzec z nadwyżką Bonusek dostał 30 zł
- 1565 replies