Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Warto dodać Asiu, że powiedziałaś o Blance wszystko jak na spowiedzi. O jej pobycie u Jaagi i problemach. Pani Viola też ze swojej strony opowiedziała wszystko o Blance. Pani Viola bardzo Blankę lubi i nie miała z nią żadnych problemów. Znalazła klucz do Blanki i o nim opowiedziała Pani zainteresowanej adopcją. Bo Blanka potrzebuje spokoju, rytuałów i przewidywanego zachowania. Wtedy jest super sunią.
  2. Anecik mówi, że to wielki przytulas kochający ludzi i cały świat.
  3. Ja zrobiłam na Wrocław na olx. Odgrzebałam swoje stare konto. Jutro wyróżnię. Dzisiaj i tak będzie na początku: https://www.olx.pl/d/820707329/?bs=olx_pro_listing
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy siostrze elficzkowej za wpłatę 30 zł stałej na marzec dla Blanki
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł i Alaskan Malamutte za wpłatę 50 zł stałych na marzec dla Blanki
  6. Miodek to naprawdę bardzo ładny psiak. Nie wiem, czemu nikt w jego sprawie nie dzwoni. Jestem jednak pewna, że znajdzie dom, tylko trzeba trochę poczekać.
  7. Kaska już na koncie Blanki 200 zł z bazarku Alaskan i 20 zł od Anecik Pięknie dziękujemy! Bardzo dziękujemy również Jo37 za wpłatę 20 zł stałej za marzec
  8. Co tu napisać, wiemy wszyscy jak można tęsknić za swoim ukochanym zwierzakiem po jego odejściu. Trzymaj się kochana i daj sobie czas na przejście tej żałoby.
  9. Ogłoszenie na Katowice Asi. Wyróżniłam. Straszne pieniądze to teraz kosztuje 24,93 zł Miodek, pies cud, miód do adopcji!! Katowice Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka • OLX.pl
  10. Dotarłam i tu. Cudny psiak Musi tylko trochę zaufać ludziom i fru do domu.
  11. Staruszeczek dostał dzisiaj również 20 zł od syna b-b. Bardzo dziękujemy
  12. Serce pęka, bo widać jaki się chudziutki zrobił Kasiu, czy jego nic nie boli? Skoro nie chodzi, to może cos go boli
  13. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej za marzec z nadwyżką Fiduś dostał 30 zł
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej za marzec z nadwyżką Bonusek dostał 30 zł
×
×
  • Create New...