-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Po tygodniu spędzonym z wnuchą wracam do życia. Świetnie było, ale na dogo jakby spokojniej. I chłodniej. [quote name='marysia55']o matko na niebie ... sorki kobiety :oops: to nie było celowe .... dopiero teraz gdy przeczytałam to zdanie jeszcze raz załapałam ten 'podtekst' :cool3: . Kamyś mam nadzieję, że na twoim wątku takiego numeru nie wywinę :lol:[/QUOTE] A wywiń sobie - przynajmniej Kamyk będzie miał tłum gości na wątku. Selenga, z przyjemnością poczekam. Chociaż boję się, że trudno będzie zgrać zlocik więcej niż jednej osoby. Ale to nie problem - teoretycznie mogę gnać do Łowicza raz w tygodniu -Sylwia jakoś to zniesie. Ale na starość wygodna się zrobiłam i zamiast przez pekaes wolę być przez TŻ dowieziona. Z drugiej strony, cenię sobie odrobinę niezależności - na wszelki wypadek sprawdzę połączenia Łódź-Łowicz.
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
agata51 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No, w Łodzi wreszcie buchnęło wiosną - wystarczyło kilka ciepłych dni. Z wnuchą, która uprawia kolarstwo bezpedałowe, obskoczyłyśmy okolicę (ona na rowerku, ja za nią z wywalonym jęzorem) i cudem jakimś zdążyłam zachwycić się urokami kwietnia. Jutro odpoczywam, a od środy znów będę dobrą babcią. Oj, chyba wolałabym z Światkim na spacery chodzić. -
A do mnie wpadła wnucha - chyba wolałabym Lenkę. 27.04 wysłałam za III i IV. Przepraszam za poślizg.
-
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine']Panciu i Agata 51 bardzo przepraszam. Tak mialam podane z bledem. Uaktualnie w sobote wraz z karma i z wplywami ze zbiorki. Dzieki za wyjasnienie.[/QUOTE] Ja się nie gniewam. To ja przepraszam, bo wpłacam dość nieregularnie, czasem zalegam i jest ze mną kłopot. Poza tym Kasia dostaje wieści o wpłatach z dużym poślizgiem, więc o błąd łatwo. Melduję, że wysłałam dziś [B]za kwiecień[/B]. Przez te cholerne święta, pieniądze dojdą pewnie w przyszłym tygodniu, a Kasia dowie się o tym w połowie miesiąca. Jak ty, dziewczyno, to wszystko ogarniasz - jestem pełna podziwu. -
[quote name='ocelot']To ja za chwilke wyślę pieniążek Kamysiowi. 10 zł. deklaracja, 10 zł. skromnie osobno na karmę. za gruby nie jest, niech ciut ode mnie zje:)[/QUOTE] Wielkie dzięki, ciotka, za to "ciut"! [quote name='Olena84']Odwiedzam Kamysia i z wielkim wstydem informuje ze uzupelnilam swoje wplaty...[/QUOTE] Olenko, skoro uzupełniłaś, to nie masz powodu do wstydu. Wręcz przeciwnie. Dziękuję. Coś mi się zdaje, że nie pojadę w tym tygodniu do Kamyka. Chyba że zdarzy się cud. Ja w cuda wierzę, więc może jednak... Marychna, zawsze wiedziałam, że masz mocno wyrafinowane poczucie humoru, ale żeby do tego stopnia?! "t[I]eraz uciekam na wątek mojego Boryska ... muszę dziewczynom zdać relacje [B]z jego ostatnich dni [/B]:smile:" [/I]
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dinku, nie mogę nie pamiętać o tobie. Zulka, co z tobą? -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
agata51 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']To co z tym watkiem...? Cajus wróci czy nie? Na co możemy liczyc? pzdr.[/QUOTE] A cholera wie.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Bejotka']Ogłoszenia odnawiam, odświeżam... Nie wiem czemu taki kochany Bejek jeszcze nie zwrócił niczyjej uwagi :([/QUOTE] Bo ludzie gupie som.
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='taks']tak, tyle że biopsja to na dwoje babka wrózyła...Nie przeceniajcie wartosci diagnostycznej tego badania. Jesli badanie wykaże komórki rakowe to sprawa jasna ale jesli nie wykaże to jeszcze niestety o niczym nie świadczy Taki urok biopsji cienkoigłowej że do badania pobierana jest maleńka próbka "na ślepo" i to co akurat trafi pod lupę to czysty przypadek- nie koniecznie cała struktura guza ma jednolitą morfologię [B]Dlatego raczej rozważałabym usuniecie guza i badanie histopatologiczne tego co zostanie wycięte.[[/B]/QUOTE] Jestem za. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Nocą też się pokazuj i czaruj. -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
agata51 replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Schroniskowce tak różnie reagują na różne rzeczy. Najważniejsze, że u Doya to niegroźne. -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
agata51 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Masła to ja prawie nie jadam. Pamiętam, że się wybierałam do Częstochowy, ale to było w zeszłym roku, a w tym nikt mnie nie zapraszał :eviltong: Pogadamy, jak cieplej się zrobi. -
Metro chory? Co to za guzisko? Miźnij go czule ode mnie. Serż - cudo! Jeszcze trudniej wymówić niż Sierżant, ale warto się pomęczyć.
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
agata51 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Bądź dobrej myśli, piesku. Na dobry domek trzeba czasem poczekać. -
[quote name='rita60']Pewnie zewnętrznie się nie zmienia,ale chciałabym wiedzieć jaki ma teraz charakter,stosunek do psów,kotów,dzieci. Przecież coś trzeba napisać w ogłoszeniu:roll:[/QUOTE] Masz rację. Spróbuję pozbierać do kupy to, co było na wątku. No i Rottkę poproszę o pomoc. A poza tym to typowy jagdterier tylko jakby instynktu myśliwskiego pozbawiony. To byłby duży plus.
-
[quote name='Jagoda1']...i przyjedziesz w nasze strony?[/QUOTE] Nie ma dla mnie innych stron.