-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Co powiesz na nocny majowy spacerek? -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
17.05 wysłałam za maj. Uf, znów jestem na bieżąco! -
[quote name='Selenga']Essentiale czy Hepatiale?[/QUOTE] Essentiale Forte. Jeden z moich wyżłów dzięki niemu pożył kilka miesięcy dłużej - przynajmniej ja w to wierzę - a i ja robię sobie (a raczej wątrobie) od czasu do czasu kurację. No i dzieki temu jeszcze żyję. A Kamyk prześliczny, przecudny! I jaki czysty! Sylwiaszku, kąpałaś go? A ja znów nie mogę do niego pojechać... madcatku, a uszczknij coś ode mnie i dopisz mojej mamie za kwiecień. Majowa wpłata też wspólna.
-
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
piechcia, nigdzie mnie nie wcięło. Nie mogę być wszędzie. Ale pamiętam. -
Bejku, zaraz po olimpiadzie jadę do Szwaderek. Do tego czasu domek masz znaleźć.
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Łososiowy olej? A co to takiego? -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Ale i tak to jedne z najbogatszych suk. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
agata51 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Póki co, za maj wysłałam.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
agata51 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i co z tą wiosną? Udzieliło mi się i też niecierpliwie czekam na wieści -
Stawiam się na zaproszenie. Nie mam teraz czasu na przeczytanie całego wątku. Proszę w dwóch słowach - Maniuś nadal w schronidku? jakie macie plany? hotelik? może pakiecik ogłoszeń? A złamana łapka nie musi być problemem - aż do Rzeszowa jechałam po taką jedną. Chciałabym być taka sprawna jak ona: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/100642-Przywiazali-na-przystanku-ze-złamana-łapą-Rzeszów-(-JUZ-W-SWOIM-DOMU[/URL]-)))
-
Wpadam na chwilkę, cobyście się o mnie nie martwili. Ledwo dycham, ale jeszcze żyję. Marycha, wchodź śmiało. Numery nie są złe - przynajmniej coś się dzieje. A my miłosierne som - wybaczymy. Pojęcia nie mam, jakie leki dostawał. Chyba hepatil. Ale jakbyś potrzebowała dla siebie, to polecam Essentiale Forte.
-
Zapisuję, dorzucę. Czekam na ostateczną decyzję i nr konta.
-
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
agata51 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Czekam na wieści. Wstawiłyście Figo na wątki terier, jagdterier w potrzebie?