Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Co powiesz na nocny majowy spacerek?
  2. Jestem, Baronie. A jak mnie nie ma, to nie znaczy, że zapomniałam.
  3. 17.05 wysłałam za maj. Uf, znów jestem na bieżąco!
  4. Zaglądam do Pyzy a tu taaaaaaaaaakas cisza.
  5. [quote name='Selenga']Essentiale czy Hepatiale?[/QUOTE] Essentiale Forte. Jeden z moich wyżłów dzięki niemu pożył kilka miesięcy dłużej - przynajmniej ja w to wierzę - a i ja robię sobie (a raczej wątrobie) od czasu do czasu kurację. No i dzieki temu jeszcze żyję. A Kamyk prześliczny, przecudny! I jaki czysty! Sylwiaszku, kąpałaś go? A ja znów nie mogę do niego pojechać... madcatku, a uszczknij coś ode mnie i dopisz mojej mamie za kwiecień. Majowa wpłata też wspólna.
  6. piechcia, nigdzie mnie nie wcięło. Nie mogę być wszędzie. Ale pamiętam.
  7. Bejku, zaraz po olimpiadzie jadę do Szwaderek. Do tego czasu domek masz znaleźć.
  8. [quote name='maarit']E tam... z wnusią zawsze wychodzi się ślicznie :)[/QUOTE] Uwierz mi, nie zawsze. Masz wnusię?
  9. Lareńko, wszyscy z allegra na tablicę się przenoszą. Podobno bezpłatna.
  10. [quote name='ALMA2']ciekawe co u naszego Władzia:p. Wiosna pewnie zapracowana.[/QUOTE] Myślę, że ma się dobrze. A wiosna na pewno zarobiona po same uszy.
  11. [quote name='Syla']Wszystko może być Agatko.Wieczorem naniosę nowe wpłaty i Twoją zmienię.Dziękuję za informację.Nic nie nachachmęciłaś...podoba mi się to słowo.Kiedyś wykorzystam...[/QUOTE] Już ty lepiej nie chachmęć, kobieto. Ktoś poważny i odpowiedzialny przyda się na każdym wątku.
  12. Ale i tak to jedne z najbogatszych suk.
  13. No i co z tą wiosną? Udzieliło mi się i też niecierpliwie czekam na wieści
  14. [quote name='brazowa1']az takie upały macie?[/QUOTE] Mieliśmy. Potem nastały chłody i deszcze. Okazało się, że Betka mokrego też nie lubi - byle mżawka jej przeszkadza. Cholera, już nie wiem, w jakim klimacie mam zamieszkać, żeby panience dogodzić.
  15. Stawiam się na zaproszenie. Nie mam teraz czasu na przeczytanie całego wątku. Proszę w dwóch słowach - Maniuś nadal w schronidku? jakie macie plany? hotelik? może pakiecik ogłoszeń? A złamana łapka nie musi być problemem - aż do Rzeszowa jechałam po taką jedną. Chciałabym być taka sprawna jak ona: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/100642-Przywiazali-na-przystanku-ze-złamana-łapą-Rzeszów-(-JUZ-W-SWOIM-DOMU[/URL]-)))
  16. Dajmy im trochę czasu. Te pierwsze dni są bardzo ważne i bardzo absorbujące. Jestem dziwnie spokojna, że to jest TEN DOM - nawet kciuków nie trzymam.
  17. Wpadam na chwilkę, cobyście się o mnie nie martwili. Ledwo dycham, ale jeszcze żyję. Marycha, wchodź śmiało. Numery nie są złe - przynajmniej coś się dzieje. A my miłosierne som - wybaczymy. Pojęcia nie mam, jakie leki dostawał. Chyba hepatil. Ale jakbyś potrzebowała dla siebie, to polecam Essentiale Forte.
  18. Zapisuję, dorzucę. Czekam na ostateczną decyzję i nr konta.
  19. Czekam na wieści. Wstawiłyście Figo na wątki terier, jagdterier w potrzebie?
×
×
  • Create New...