Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. [quote name='Ania+Milva i Ulver'][B]to reszta z gryzaka szmaciaka haha [/B] Agata - o 4 to ty chodzisz spać czy wstajesz?;)[/QUOTE] Łeeeeeee, czuję się zawiedziona, miałam nadzieję, że to co najmniej moloch kolczasty. Żebym ja o 4 wstała, musiałabym najpierw położyć się spać, powiedzmy, o 3. A to mi się rzadko udaje. Od urodzenia.
  2. Śliczny ten rudy akcencik w kojcu Rockiego. Ciekawe, czy do budy zostanie wpuszczony. Alfa, dziękuję.
  3. A temu to tylko żarcie w głowie - za gary już się bierze! Nic dziwnego, że taki gruby się zrobił. Sylwia, przyznaj się, podkarmiasz go swoimi tłuścioszkami. Zarządzam dietę odchudzającą. Kasiu, wyślij Kamykowi na karmę. Widzisz, że pusto w garnku.
  4. Topaz wiosenny. Może ślepy, może głuchy, ale rewelacyjny!
  5. Wysłałam 40 za 2 następne m-ce. Chyba marzec i kwiecień? Talcott, w twojej skarpecie najmniejszej dziury.
  6. Wypatrzyłam malucha w skarpecie Talcott. Potrzebujecie stałych deklaracji?
  7. Przez kraty nikt się nie lubi. A to krwawe pod paszczą Misiaczka to co? Wysłałam dziś zaległości. Biję się w wątłą pierś.
  8. Władencjo, ściskam łapę. Akurat pozwolisz!!!!
  9. Biedna mała! Ja wyglądam podobnie po zabiegach ambulatoryjnych. A nawet gorzej. [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7e8d36b79abb6905.html[/URL]
  10. Matko, jaki on piękny!!! I młody! Żeby jeszcze bogaty był! Ciotki, czarne nochale wszystkie podobne do siebie jak krople wody - nie szperajmy w archiwach, szkoda czasu. Może na początek banerek? Kamyk odstąpi (bezpłatnie!) swoje miejsce w moim podpisie na 2 tygodnie.
  11. Kurczę, pies Baskerville'ów, pies moich marzeń!
  12. Wiosna przyszła. Trzeba Depisia wyczesać.
  13. Przepraszam, poniosło mnie. Ale nadal twierdzę, że ten wątek trzeba uporządkować.
  14. Ojej, jeszcze jeden czarny nochal! [quote name='terra']Może skądś przywędrował za suczką. Albo jest łazikijem i domek czeka aż się wyszumi i wróci :roll: Gdybam sobie, może warto dać ogłoszenia o znalezieniu pieska.[/QUOTE] Nie łudźmy się... Poproszę o nr konta.
  15. I ja wreszcie dotarłam.Dinku, mam nadzieję, że przesypałeś już mundurek naftaliną i schowałeś do szafy. Pora wciągać kąpielówki!
  16. [quote name='Bjuta']Dzięki!!! :) :) :) (Bo wiesz jak 6 psów rozliczam a jestem straszną bałaganiarą... :oops:)[/QUOTE] [quote name='marta0731']A tego to bym jakoś nie podejrzewała :D[/QUOTE] No ładnie, nasza wzorcowa księgowa okazuje się być bałaganiarą! Bjutko, to ja przepraszam...
  17. Jak dla mnie, jeszcze za bardzo i za zimno wieje, ale doczekamy się!
  18. lilk_a, gratuluję - wyżeł i jamnik to jest to! Może być wesoło!
  19. Ja ją zawsze wyczuję. A wczoraj motyla widziałam! I bez mi pod balkonem lada szelest zakwitnie.
  20. Depulku, cudowności! A ty wciąż o domek błagasz! [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg685/scaled.php?server=685&filename=dsc01916r.jpg&res=medium[/IMG]
  21. Matko jedyna, co z twoimi palcami - serdecznym i środkowym? We krwi całe! [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7e8d36b79abb6905.html[/URL]
×
×
  • Create New...