[quote name='Ania+Milva i Ulver'][B]to reszta z gryzaka szmaciaka haha
[/B]
Agata - o 4 to ty chodzisz spać czy wstajesz?;)[/QUOTE]
Łeeeeeee, czuję się zawiedziona, miałam nadzieję, że to co najmniej moloch kolczasty.
Żebym ja o 4 wstała, musiałabym najpierw położyć się spać, powiedzmy, o 3. A to mi się rzadko udaje. Od urodzenia.