Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Depi, takie cudo jak ty, powinno już dawno grzać kości w swoim domu.
  2. Hałabajówka, przepraszam, "to po moim pseudo jamniku" jakoś mi się niezręcznie skojarzyło. Niunia przecudna, masz zdjęcie jamnika?
  3. Imię wcale nie jest fajne, bo trudne do wypowiedzenia, a poza tym taki z niego sierżant jak ze mnie lalka Barbie. Chyba, że masz sadystyczne poczucie humoru i bawi cię komenda "sierżant, noga", jeśli sama zaledwie kapralem jesteś. To mi przypomina czasy słusznie minione, ale ty tego pamiętać nie możesz. Przeczytaj jeszcze raz to, co Aga napisała i nie dobijaj i tak ciężką dolę psa imieniem. Trzeba podbudować jego ego. Może Szach-Mat? Czerń, biel, inteligencja i wygrana. Yorijko, był taki ktoś, kto powiedział "I have a dream". I popatrz, prawie się spełniło! Ja już nie zdążę, ale ty? Kochana, machnij (albo wykup) ogłoszenia i zamiast narzekać na szarą rzeczywistość, optymizmem tchnij. Pies jest tak piękny, że w mig dom znajdzie.
  4. Figo, damy radę - jagdterierki to twardziele.
  5. Dziękuję, ivetko. Wydaje mi się, że wszystkiego już próbowałam, ale spróbuję jeszcze raz - przecież nie mogę go nie mieć w podpisie. Ale to już jutro - nie drzemałam wieczorkiem (mecz Real:Bayern - w finale nie będzie Hiszpanów :multi::multi::multi:) i oczy mi się zamykają.
  6. [quote name='ciapuś']Ja Misia promuję wszędzie gdzie się da ,przynajmniej raz w tygodniu pokazuję go na fb . Może wreszcie się uda.[/QUOTE] ciapuś, skoro ty promujesz, musi się udać. Trzymamy kciuki.
  7. Dziewczyny, róbcie, jeśli chcecie i możecie, ogłoszenia z tego, co jest. Moja Betka od lat się nie zmienia - wciąż wygląda i zachowuje się jak słodka podlotka. Statecznieje, kiedy wnucha wkracza do naszego domu. Ale to suczka, podejrzewam, że Diego nie ma w sobie instynktu ojcowskiego.
  8. Marzyła mi się długa majówka na Mazurach i nic z tego, zostajemy w domu. Eh... Pomyślcie o mnie czule przy grillu i zostawcie jakiś bukiecik z warzyw. Swój szaszłyk odstępuję Światkowi. Kurczę, rozporządzam dobrem, a nawet zaproszona nie byłam. Biję się w pierś.
  9. Stresujący tydzień za tobą i od razu sypiać zaczęłaś! Słodkich snów.
  10. [quote name='mari23']i ja też pamiętam..... i tak mi smutno, że Depi nie ma swojego domku i kochającego człowieka :([/QUOTE] Sporo takich pechowców na dogo. Nie traćmy nadziei.
  11. Argus, lecimy z Baronem fiołki wąchać. Zabierzesz się z nami?
  12. [quote name='Wiedźma']W nocy najmocniej pachną.[/QUOTE] Kochana, w nocy to maciejka pachnie. Nie wciskaj kitu. Chyba, że o czymś nie wiem. Faktycznie, nigdy fiołków w nocy wąchać nie próbowałam. Baron, lecimy, bo lada szelest przekwitną.
  13. Jaki cudny jagdterierek! Na pewno ma aż 3 lata? Wygląda jak szczeniak. Ale one tak mają. Pozdrowienia od Betki: [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/7629/e16bh8.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/100642-Przywiazali-na-przystanku-ze-złamana-łapą-Rzeszów-(-JUZ-W-SWOIM-DOMU-)))/page28[/URL] Będę zaglądać.
  14. Jak Yorija pyta, trzeba odpowiedzieć. Cudny jest! Jaki wystraszony, bidulek! Ale skoro to jego pierwszy spacer od tylu lat, nie dziwota. On się nazywa Sierżant?! To chyba jakiś żart.
  15. Dziękujemy za zdjęcia. Faktycznie, jest ok. Na poprzednich zdjęciach jakoś grubiej wyglądał. Ale do Fiony mu daleko - nie dziwota, że panienka w kwietniu kąpieli zażywa. Tak czy owak kawał chłopa z Kamyka! Nie ma co żarcia mu skąpić - swoje musi zjeść. Jeszcze jedno - Kamień miał robione badania wątrobowe. Organ całkowicie zdrowy, przechodzimy na NIECO tańszą karmę. Zwróćcie, proszę, uwagę na to NIECO. Każdy grosik mile widziany. Niech mi kto powie, dlaczego nie mogę wstawić Kamyka do sygnatury? Próbowałam na wszelkie sposoby. Wyżeł się otwiera, Kamyk nie chce.
  16. Smutno tu, a przecież Depi to taki radosny piesek.
  17. Kanapa na tarasie - marzenie mojego życia. Bo mnie też zazwyczaj jest za gorąco. Powinnam na Islandię się wynieść. A lada szelest upalne lato!
  18. Pieszczochu, do domu!!!!
  19. [quote name='Hałabajówka']ej co chcecie od szelek... to po moim pseudo jamniku i w tym roku skończą 16 lat ;)[/QUOTE] Pogratulować - i szelek, i jamnika. Spory musiał być. Kropeczko, cierpliwości, znajdziesz domek - nailepszy z najlepszych.
  20. Wszystkie wątki już mam. Baron, nareszcie wiosna. Lecimy fiołki wąchać. W nocy? Chyba na głowę upadłam.
  21. Ale u was kolorowo!!! W Łodzi nawet mleczów nie ma - tylko gdzieniegdzie. Fiołków wysyp (może raczej wykwit), bo one zacienione śmieciowiska lubią, a tego ci u nas pod dostatkiem. W Częstochowie jakby więcej słońca macie.... Ciekawe...
  22. Nadinko, póki co wysłałam za marzec i kwiecień.
×
×
  • Create New...