-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depi, takie cudo jak ty, powinno już dawno grzać kości w swoim domu. -
Imię wcale nie jest fajne, bo trudne do wypowiedzenia, a poza tym taki z niego sierżant jak ze mnie lalka Barbie. Chyba, że masz sadystyczne poczucie humoru i bawi cię komenda "sierżant, noga", jeśli sama zaledwie kapralem jesteś. To mi przypomina czasy słusznie minione, ale ty tego pamiętać nie możesz. Przeczytaj jeszcze raz to, co Aga napisała i nie dobijaj i tak ciężką dolę psa imieniem. Trzeba podbudować jego ego. Może Szach-Mat? Czerń, biel, inteligencja i wygrana. Yorijko, był taki ktoś, kto powiedział "I have a dream". I popatrz, prawie się spełniło! Ja już nie zdążę, ale ty? Kochana, machnij (albo wykup) ogłoszenia i zamiast narzekać na szarą rzeczywistość, optymizmem tchnij. Pies jest tak piękny, że w mig dom znajdzie.
-
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
agata51 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Figo, damy radę - jagdterierki to twardziele. -
[quote name='ciapuś']Ja Misia promuję wszędzie gdzie się da ,przynajmniej raz w tygodniu pokazuję go na fb . Może wreszcie się uda.[/QUOTE] ciapuś, skoro ty promujesz, musi się udać. Trzymamy kciuki.
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
agata51 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marzyła mi się długa majówka na Mazurach i nic z tego, zostajemy w domu. Eh... Pomyślcie o mnie czule przy grillu i zostawcie jakiś bukiecik z warzyw. Swój szaszłyk odstępuję Światkowi. Kurczę, rozporządzam dobrem, a nawet zaproszona nie byłam. Biję się w pierś. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']i ja też pamiętam..... i tak mi smutno, że Depi nie ma swojego domku i kochającego człowieka :([/QUOTE] Sporo takich pechowców na dogo. Nie traćmy nadziei. -
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
agata51 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Jaki cudny jagdterierek! Na pewno ma aż 3 lata? Wygląda jak szczeniak. Ale one tak mają. Pozdrowienia od Betki: [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/7629/e16bh8.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/100642-Przywiazali-na-przystanku-ze-złamana-łapą-Rzeszów-(-JUZ-W-SWOIM-DOMU-)))/page28[/URL] Będę zaglądać. -
Jak Yorija pyta, trzeba odpowiedzieć. Cudny jest! Jaki wystraszony, bidulek! Ale skoro to jego pierwszy spacer od tylu lat, nie dziwota. On się nazywa Sierżant?! To chyba jakiś żart.
-
Dziękujemy za zdjęcia. Faktycznie, jest ok. Na poprzednich zdjęciach jakoś grubiej wyglądał. Ale do Fiony mu daleko - nie dziwota, że panienka w kwietniu kąpieli zażywa. Tak czy owak kawał chłopa z Kamyka! Nie ma co żarcia mu skąpić - swoje musi zjeść. Jeszcze jedno - Kamień miał robione badania wątrobowe. Organ całkowicie zdrowy, przechodzimy na NIECO tańszą karmę. Zwróćcie, proszę, uwagę na to NIECO. Każdy grosik mile widziany. Niech mi kto powie, dlaczego nie mogę wstawić Kamyka do sygnatury? Próbowałam na wszelkie sposoby. Wyżeł się otwiera, Kamyk nie chce.
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Smutno tu, a przecież Depi to taki radosny piesek. -
Kanapa na tarasie - marzenie mojego życia. Bo mnie też zazwyczaj jest za gorąco. Powinnam na Islandię się wynieść. A lada szelest upalne lato!
-
Wyżeł ?Sznaucer?Karma , albo schron ! POMOCY !!!
agata51 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Pieszczochu, do domu!!!! -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
agata51 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale u was kolorowo!!! W Łodzi nawet mleczów nie ma - tylko gdzieniegdzie. Fiołków wysyp (może raczej wykwit), bo one zacienione śmieciowiska lubią, a tego ci u nas pod dostatkiem. W Częstochowie jakby więcej słońca macie.... Ciekawe... -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Nadinko, póki co wysłałam za marzec i kwiecień.