-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
agata51 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Biedny Figo. Niewidzącemu jagdterierkowi pewni trudniej niż jagdterierce z niesprawną łapką, ale jestem pewna, że sobie poradzi. Paula95, widzę, że ty opiekujesz się Figo. Na początek poczytaj o jagdterierach. A potem zajrzyj na ich wątki. I dowiesz się, że kręcenie się w kółko to ich codzienna zabawa. Ja to nazywam głupawką - po prostu energia je rozpiera. Podgryzanie? To samo - one muszą podgryzać. Betka ma Mixera, którego podgryza równo, ale on ją kocha i jest zachwycony. Czasami próbuje podgryzać mnie i wtedy dostaje po nosie. I nastaje dzień, kiedy moja wnucha wkracza z wizytą - Betka staje się nagle oazą czułości i opiekuńczości. Figo jest samcem, może z nim jest inaczej. -
Dziękuję Wisełko, zajrzę w wolnej chwili. Ja też rzadko bywam i piszę na wątku Betki - tak bywa, jak pies znajdzie dom - jest micha, kanapa, miłość - o czym tu pisać? Normalka. Ale ostatnio tyle jagdterierków w schronach wylądowało! I dziewczyny ratują, tylko nic nie wiedzą o jagdach, tak jak ja nie wiedziałam. Dlatego postanowiłam pisać. No popatrz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226184-Figo-potrzebne-4000zł-na-operację-rogówki-Pomóżmy-mu-zobaczyć-świat[/URL]! Betka ma tylko niesprawną łapkę, wszystko inne ma sprawne aż nadto - ten traci wzrok.
-
Na belle czeka nowy dom i nowe życie - brakuje 200 zł na transport
agata51 replied to hannahanna's topic in Już w nowym domu
Temida, dziękuję za zaproszenie. Na początek 20zł. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
I nocny. Nocne są napiękniejsze. -
[quote name='Wisełka']Hahaha, lordzica jakaś czy co?? ;) Echh te adoptowane to potem pokazują swoje arystokratyczne korzenie ;) jak mój Gucio... obroża weszła na moje ucho - popraw bo dalej nie pójdę :D[/QUOTE] Nic podobnego! Mixer schroniskowiec jest wdzięczny za każde miźnięcie, każde czułe słowo a nawet spojrzenie. Schroniskowa Holka zawsze była ekscentryczką, ale nigdy niczego się nie domaga. Betka domaga się wszystkiego - miziania, smakołyków, zabawy - "miziaj mnie, baw się ze mną - teraz, natychmiast, należy mi się." A jak jeszcze usiądzie i tę chorą łapkę wystawi, to nie ma siły - przekona każdego. Strasznie ją rozpaskudzili w Kundelku. cdn. Gucio ma wątek? Zajrzałabym. Mój TŻ marzył zawsze o jamorku szorstkowłosym ale los zesłał mu Betkę. Jest zauroczony.
-
Taki mikrus a taki problem! A niech sobie szczeka! Czy Gutek jest łakomczuchem? Bo czasami torebeczka ze smakołykami wystarczy, żeby odwrócić uwagę, nagrodzić. Moja Betka do gardła się nie rzuca, ale lubi obszczekać. Ważne - muszę być bardzo czujna i wcześniej od niej dostrzec tego, kogo ona nie lubi. I wtedy krótka smycz, komenda "siad", pochwała "dobra Betka" i nagroda z torebeczki. Podesłałabym moją bratanicę, ale daleko. Ona cuda czyni i dużo mnie nauczyła. Miałam na przechowaniu psa znajomych, który na spacerach ciągnął tak, że ryłam resztkami zębów po chodniku. Jeden spacer wystarczył - piews chodził przy nodze. Życzę powodzenia. A poza tym jest taki program na NG z czarodziejem psów - warto oglądać.
-
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
agata51 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
O matko, miałam właśnie usunąć wątek, bo pewna byłam, że Ufo już w domku. Nie usunę. -
Cudny! W moim typie on jest, a mnie same kudłacze się trafiły.
-
Pabianickie psy już się w kolejce ustawiają!
-
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Klifie, chociaż tyle masz. -
Kamyk dostaje suchą karmę. Już nie jest wychudzony, jest żarłokiem i żadne tłuścioszki nie są mu potrzebne. Sylwia o ty wie i mam nadzieję, że ma dość siły, żeby się powstrzymać, prawda Sylwiątko? :eviltong: A czy powinien do końca życia łykać te piguły? Uważam, że nikomu (zwłaszcza komuś "obdarzonemu latami" - jak zwykł nazywać ludzi w podeszłym wieku pewien mądry rabin) nie zaszkodzi. Ale ja się na tym nie znam i trzeba by zasięgnąć opinii u wetki. madcat, dziękuję. Mama jest bardzo przejęta - jak tylko dostaje emeryturę, odkłada 50zł dla Kamyka - to pierwsza rzecz, jaką robi po wizycie listonosza. Nie chciałabym, żeby trafiła na czarne kwiatki ;)
-
[quote name='mari23']ja mam !!! moja mała Kasia kocha wszystkie moje psiaki i to z wzajemnością ! :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1512/ca7b38c8461969c7med.jpg[/IMG][/URL] a własnie dzisiaj uczyłam ją jeździć na rowerku..... oj, dobrze, że zdjęć nikt nie robil ;) ja - podobnie jak Dinuś - słońce lubię tylko wtedy, kiedy mogę się skryć w cieniu :)[/QUOTE] Moja też kocha, ale co to ma do wyglądu babci po spacerze z wnuchą w 30-stopniowym upale? maarit, masz rację, to mnie mój wygląd przeszkadza, wnusia jest zachwycona.
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
agata51 replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
I ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
agata51 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marta, buziaki głównie dla ciebie. Kaja może poczekać. Trzymaj się, kobieto. A bo masz wyjście? Światka miziam przy okazji - nie on jest dziś najważniejszy. -
[quote name='aanka']CAŁUJĘ Gaspara w nochala :eviltong: a Jego Panią kochaną serdecznie pozdrawiam ..:loveu::p[/QUOTE] I ja też! Zajrzyjcie, proszę do Argusa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/107919-ARGUS-NIEWIDOMY-ON-EK-CHCE-PRZERWAĆ-CIEMNIĘ-SAMOTNOŚCI-Rzeszów!!!!/page53[/URL] Może coś wymyślicie.
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
agata51 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donka5']Dino na wiosnę:-) [URL]https://picasaweb.google.com/105589679541360870529/20120523DinoDino?authkey=Gv1sRgCM-9x6X3u9bASA[/URL][/QUOTE] Piękny jest!!! Dlaczego jeszcze nie w domku????????????- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Jagoda1']A w Olsztynie będziesz?[/QUOTE] Wybieram się za każdym razem. Problem w tym, że psów na cały dzień zostawić nie mogę, a autobusem mogę nie obrócić w jeden dzień. Może coś wymyślę. Dawno nie byłam w Olsztynie. Bej, draniu, szuraj do domu!