-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
[quote name='Selenga']O matko! Jakie zacięcie w pracy! Chciałabym pracować z takim entuzjazmem... Sylwia, może go wynajmować na godziny archeologom, leśnikom i sadownikom? Albo do budowy metra...[/QUOTE] [quote name='__Lara']Selenga, Ty to masz głowę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Selenga, bierz Kamyka - będziecie tarzać się w złocie! Sylwia, to jedyny dół na twojej posiadłości? Nie pozwól mu na więcej. A na noc zabezpiecz jakoś, bo zapomnisz i jeszcze nam wpadniesz. A tu bazarek dla niskopiennej siostrzycy Kamienia. Przynajmniej dołów nie kopie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227913-Dla-Ciebie-dziecka-filmy-psa-i-konia-)do-23-czerwca-2012r-godz-22/page3[/URL]
-
Psia Szkoło, gdybyś zobaczyła poziom pobudzenia mojej Betki, jagdterierki, jak wytropi cokolwiek - jeża, myszkę, bażanta.
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Na pewno fatalnie, ale dobrze byłoby cokolwiek wiedzieć, jak nawet ludzi prosić o deklaracje jak nie wiemy ile nam brakuje? :/[/QUOTE] Lara, brakuje tyle, że głowa mała i nie warto nawet tego księgować. Wpłacać ile kto może i już. Wątpiących nie przekonam, ja po prostu wiem, że wiośnie można zaufać. -
O matko jedyna! Wróciło mu - znaczy się, jest szczęśliwy. Sylwia, ty jesteś święta kobieta. Ja takiego na cztery wiatry bym przegoniła albo znacznie podniosła opłatę za pobyt nieokrzesańca w przyzwoitym, bądź co bądź, hotelu. Z drugiej strony, jakbyś, na przykład, zechciała stuletni dąb zakorzenić na swoim podwórku - masz jak znalazł! Pies ogrodnika?
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Myslalam zeby moze go oglosic w gazecie Dziennik Zachodni, ale ta gazeta jest na Slask, a tylko adopcja osobista wchodzi w gre o ile dobrze pamietam, tak?[/QUOTE] Ogłaszaj. Będziemy się martwić, jak ktoś go zechce. -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
agata51 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja z całej sesji tylko pierwsze zdjęcie widzę. ivetko, dziwisz sie, że on głównie niucha? Coraz mniej zmysłów ma do dyspozycji. Ale jestem okropna! -
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Kąpałeś się już w nowym basenie? -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Zaraz lato mieć będziemy! -
Mój boże, za coś takiego wszystko warto. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_3X9r87Ov9U/T7dCpPjiQ6I/AAAAAAAAEHo/ElvtWwZzX2w/s640/misio.JPG[/IMG]
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Wiosna dochodzi do siebie - to twarda sztuka. Żadnemu z psów nie grozi unicestwienie. A finanse Nadine wyglądają tak fatalnie (przypuszczam), że nic tylko wpłacać deklaracje. -
[quote name='brazowa1']a najlepsze jest to,że moja sucz,która nigdy schronu nie zaliczyła,ni nic, ani jednego dnia w budzie nie przespała, miala o wiele gorsze wyniki wątrobowe niz Kamyk...[/QUOTE] A czym ją karmisz, kochana? Może też jakieś tłuszczyki podrzucasz? Żartuję. Mój pierwszy Besser jadał co popadło - to były czasy kartkowe - jak już wyjadł całą wołowinę (pamiętam głodny wzrok mojego męża, jak mu rosół bez wkładki serwowałam), jadł różne dziwne rzeczy, a najdziwniejsze na wakacjach - zdarzała się fasolka po bretońsku ze słoika i kaszanka. Nic dziwnego, że mu wątroba wysiadła - ale dopiero po 14 latach. Na coś musiał umrzeć. Niezły był z niego aparat. Eh.... Kamyk, ty to masz jak w niebie!
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depku, idziemy. -
Zapomniałam - ja już nie do Szwaderek tylko do Brzeźna Łyńskiego jeżdżę. Dużo piękniej.