Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. [quote name='Selenga']O matko! Jakie zacięcie w pracy! Chciałabym pracować z takim entuzjazmem... Sylwia, może go wynajmować na godziny archeologom, leśnikom i sadownikom? Albo do budowy metra...[/QUOTE] [quote name='__Lara']Selenga, Ty to masz głowę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Selenga, bierz Kamyka - będziecie tarzać się w złocie! Sylwia, to jedyny dół na twojej posiadłości? Nie pozwól mu na więcej. A na noc zabezpiecz jakoś, bo zapomnisz i jeszcze nam wpadniesz. A tu bazarek dla niskopiennej siostrzycy Kamienia. Przynajmniej dołów nie kopie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227913-Dla-Ciebie-dziecka-filmy-psa-i-konia-)do-23-czerwca-2012r-godz-22/page3[/URL]
  2. Jestem, Lareńko. Zapiszcie mnie na razie na 10zł/mies.
  3. Psia Szkoło, gdybyś zobaczyła poziom pobudzenia mojej Betki, jagdterierki, jak wytropi cokolwiek - jeża, myszkę, bażanta.
  4. [quote name='__Lara']No tak, ale co ja powiem o Kobrze... ehhh, za mało tu chyba chęci z drugiej strony żeby pomóc Kobrze....[/QUOTE] Lara, przecież tak było od początku. A Kobra na tych zdjęciach jakby jakaś przygaszona. W zielonej trawie i w mleczach każdemu psu byłoby bardziej do twarzy.
  5. [quote name='__Lara']Na pewno fatalnie, ale dobrze byłoby cokolwiek wiedzieć, jak nawet ludzi prosić o deklaracje jak nie wiemy ile nam brakuje? :/[/QUOTE] Lara, brakuje tyle, że głowa mała i nie warto nawet tego księgować. Wpłacać ile kto może i już. Wątpiących nie przekonam, ja po prostu wiem, że wiośnie można zaufać.
  6. [quote name='__Lara']:) A kysz niedobre kleszcze.... ( w tym roku jest ich jakoś bardzo dużo).[/QUOTE] A bo porządnej zimy nie było. Na każdym spacerze zdejmuję z psów ca 10, a po z siebie 2 co najmniej. Rozumiem, mucha - wiadmo po co to to żyje. Ale kleszcz?
  7. O matko jedyna! Wróciło mu - znaczy się, jest szczęśliwy. Sylwia, ty jesteś święta kobieta. Ja takiego na cztery wiatry bym przegoniła albo znacznie podniosła opłatę za pobyt nieokrzesańca w przyzwoitym, bądź co bądź, hotelu. Z drugiej strony, jakbyś, na przykład, zechciała stuletni dąb zakorzenić na swoim podwórku - masz jak znalazł! Pies ogrodnika?
  8. [quote name='Sabina02']Myslalam zeby moze go oglosic w gazecie Dziennik Zachodni, ale ta gazeta jest na Slask, a tylko adopcja osobista wchodzi w gre o ile dobrze pamietam, tak?[/QUOTE] Ogłaszaj. Będziemy się martwić, jak ktoś go zechce.
  9. Kraje czy nie, spacer z wyżłem to przyjemność szczególna.
  10. A ja z całej sesji tylko pierwsze zdjęcie widzę. ivetko, dziwisz sie, że on głównie niucha? Coraz mniej zmysłów ma do dyspozycji. Ale jestem okropna!
  11. [quote name='__Lara']Tylko czy ten tekst o Kobrze jest nadal aktualny? Pamiętasz cioteczko na kogo dawałyśmy namiary?[/QUOTE] Zabij, nie pamiętam. Chyba będziesz musiała dać na siebie :eviltong:
  12. Kąpałeś się już w nowym basenie?
  13. Mój boże, za coś takiego wszystko warto. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_3X9r87Ov9U/T7dCpPjiQ6I/AAAAAAAAEHo/ElvtWwZzX2w/s640/misio.JPG[/IMG]
  14. Wiosna dochodzi do siebie - to twarda sztuka. Żadnemu z psów nie grozi unicestwienie. A finanse Nadine wyglądają tak fatalnie (przypuszczam), że nic tylko wpłacać deklaracje.
  15. [quote name='brazowa1']a najlepsze jest to,że moja sucz,która nigdy schronu nie zaliczyła,ni nic, ani jednego dnia w budzie nie przespała, miala o wiele gorsze wyniki wątrobowe niz Kamyk...[/QUOTE] A czym ją karmisz, kochana? Może też jakieś tłuszczyki podrzucasz? Żartuję. Mój pierwszy Besser jadał co popadło - to były czasy kartkowe - jak już wyjadł całą wołowinę (pamiętam głodny wzrok mojego męża, jak mu rosół bez wkładki serwowałam), jadł różne dziwne rzeczy, a najdziwniejsze na wakacjach - zdarzała się fasolka po bretońsku ze słoika i kaszanka. Nic dziwnego, że mu wątroba wysiadła - ale dopiero po 14 latach. Na coś musiał umrzeć. Niezły był z niego aparat. Eh.... Kamyk, ty to masz jak w niebie!
  16. [quote name='Abrakadabra']Dzisiaj w nocy śniło mi się, że adoptowałam Kajo... powaga - miałam taki sen.[/QUOTE] [quote name='Equus']oby to był proroczy sen![/QUOTE] E tam, sen mara, Bóg wiara.
  17. Wiosna miała wypadek. Na razie chyba nie zajrzy.
  18. Aż się boję myśleć, co by było, gdyby Betka miała sprawne wszystkie cztery łapki!
  19. A swoją drogą, też chciałabym wiedzieć, co słychać u mojego ulubieńca.
  20. Zapomniałam - ja już nie do Szwaderek tylko do Brzeźna Łyńskiego jeżdżę. Dużo piękniej.
  21. [quote name='brazowa1']smutek i smutek :([/QUOTE] A żebyś wiedziała... Serce mi się kraje...
×
×
  • Create New...