Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Sylwia, pięć takich dołów masz w obejściu???!!! A zamknij kopidoła w boksie na kłódkę szyfrową.
  2. [quote name='Yorija']Wróciałam dziś. To jeszcze muszę wrócić do rzeczywistości o ją ogarnąć.[/QUOTE] Już jesteś? Cieszymy się niezmiernie. Ogarniaj powoli rzeczywistość, do której wróciłaś - nie ponaglamy. Nie potrzebujemy tutaj żadnych wstrząsów klimatyczno-cywilizacyjnych.
  3. W takiej zieleni każdemu byłoby ładnie! Kamysiu, oczy się kleją, zajrzę na dłużej jutro.
  4. Wysłałam za maj i czerwiec. Kurusiu, twardziel z ciebie. Czekacie na lato? A jak wreszcie przyjdzie, zaczniecie narzekać i cienia szukać.
  5. Czarciku, miód na serce. A ten sierpień nadal aktualny?
  6. Bejku, jak tam sprawy?
  7. [quote name='Sabina02']Ja wiem, ze gwarancji nie ma ze pies znajdzie dom poprzez ogloszenie w gazecie, i nie chodzi mi o to... Chodzi o to, ze jesli schronisko nie wyda psa bez osobistego odbioru to po co oglaszac w takiej gazecie i wydawac niepotrzebnie pieniadze?[/QUOTE] Wiesz, jak komuś bardzo zależy, to i osobiście odbierze. Śląsk dalej od Rzeszowa niż Łódź?
  8. Przychodzimy, odchodzimy... I czekamy na powrót Yorijki, Baronie.
  9. Mati, jak miło, że wpadłaś. Wisełko, jest, jak jest. Marzy mi się podróż do Rzeszowa, ale to tak daleko!!!!
  10. Eh, gdyby ktoś wypatrzył którąś z panienek.
  11. wiosenko, dobrze jest widzieć cię w coraz lepszej formie. Jednakowoż, nie szalej i dbaj troszkę o siebie.
  12. Argus, trochę wczesna pora na odwiedziny, ale tak wyszło.
  13. Baronie, dawno nie byliśmy na porannym spacerku.
  14. Nic nie wiem. Straciłam wszelkie kontakty kundelkowe. Będę jeszcze próbować.
  15. Już widzę wszystkie zdjęcia. Jest tak, jak mówiłam - nic tylko niucha. A potem odsypia w kocykach. Ale sen to nie zmysł, to rozkosz. Światku, jak ja bym tak chciała!
  16. Eh, te wyżły..... I ta Soema...
  17. [quote name='Sabina02']Nie ma problemu, tylko ze ogloszenie kosztuje 47 zl, a nie chcialabym wyrzucac pieniedzy "w bloto".[/QUOTE] Nigdy nie ma pewności, czy nie ogłaszamy "w błoto". Podaj nr konta.
  18. [quote name='Yorija'][B]tylko niech mnie nikt nie odsyła do przeczytania całego wątku[/B] Jest w Rzeszowie? Baron ma z 11 lat? Wykastrowany jest? Mógłby zamieszkać w bloku? Chodzić po schodach? Dałby radę z kotami? Umie chodzić na smyczy? Ma jakieś zdiagnozowane dolegliwości?[/QUOTE] Ani mi w głowie odsyłać cię gdziekolwiek! Odpowiadam: Jest w rzeszowskim Kundelku. Liczę i liczę - wychodzi mi, że raczej 12. Głowę daję, że jest wykastrowany. Głowy nie dam, ale moje 14-letnie śmigały po schodach. Głowy nie dam, ale moje dawały radę. Tzn. sarnę pogonić - owszem, ale kota lepiej polubić. Na smyczy chyba chodzi, skoro chodził na spacery z wolontariuszkami. Dokąd byłam w kontakcie z dziewczynami, o żadnych dolegliwościach nie było mowy. Ale 12-letni wyżeł ma prawo mieć jakieś.
×
×
  • Create New...