[quote name='Yorija'][B]tylko niech mnie nikt nie odsyła do przeczytania całego wątku[/B]
Jest w Rzeszowie?
Baron ma z 11 lat?
Wykastrowany jest?
Mógłby zamieszkać w bloku? Chodzić po schodach?
Dałby radę z kotami?
Umie chodzić na smyczy?
Ma jakieś zdiagnozowane dolegliwości?[/QUOTE]
Ani mi w głowie odsyłać cię gdziekolwiek! Odpowiadam:
Jest w rzeszowskim Kundelku.
Liczę i liczę - wychodzi mi, że raczej 12.
Głowę daję, że jest wykastrowany.
Głowy nie dam, ale moje 14-letnie śmigały po schodach.
Głowy nie dam, ale moje dawały radę. Tzn. sarnę pogonić - owszem, ale kota lepiej polubić.
Na smyczy chyba chodzi, skoro chodził na spacery z wolontariuszkami.
Dokąd byłam w kontakcie z dziewczynami, o żadnych dolegliwościach nie było mowy. Ale 12-letni wyżeł ma prawo mieć jakieś.