Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. [quote name='Szarotka']Malo tu nas .................[/QUOTE] I będzie coraz mniej, bo gospodarza nie ma. Bywam, ile mogę, deklarację przelewam, ale coraz mniej mi się tu podoba. Cajus, przestań się cackać ze sobą, zwalać wszystko na dogo i zrób porządek z tym wątkiem. A nade wszystko wróć, chłopie. Nie takiego cię pamiętam.
  2. [quote name='margoth137']już widzę wiosennego Świata na fotkach wśród kwiecia z wianuszkiem na głowie....myślę, że kolor mleczy do dziadzia pasuje:) Rok temu zachciało mi się wziąć wnusię na spacer i uroki wiosny jej pokazać. Akurat mlecze kwitły, już takie długonogie. A co - pomyślałam jak ta (okazało się) głupia - uplotę wnusi wianek, na główkę koronę założę księżniczce mojej. Uplotłam, założyłam. Słodka wnusia zerwała to coś z głowy, rozerwała na strzępy i podeptała. W tym roku uplotę z fiołków. [quote name='xmartix']hehe dobrego mamy tego Świata :D Dobry jest ten Świat. Zaglądam, jestem, czuwam.
  3. Poszła wpłata (chyba) za III/IV. Przepraszam, że nieregularnie. A psiątka przecudowne!
  4. [quote name='Selenga']a wiesz, że ja to sobie też powtarzam codziennie między 3 a 4 nad ranem? i jakoś od 2 lat nic mi z tego nie wychodzi...[/QUOTE] Od dwóch? Mnie nie wychodzi od 42! Urodziłam się sową i już. To też mam po tatusiu. Póki byłam młoda, jakoś szło i na mordzie nieprzespane noce piętna nie wyciskały. Teraz zgroza - ludziom po nieprzespanej nocy nie idzie pokazać się na oczy! Przy okazji, uprzedzę Sylwię, bo jej pewnie trudno. Od przyszłego miesiąca stawka wzrasta do 350zł/mies. Nie ma lekko, ceny rosną. Chcieliśmy, żeby Kamyk przytył, no to mamy! +4 kilo musi kosztować. Myślę jednak, że Kamykowi już wystarczy, bo w barach coraz szerszy, a główka coraz węższa i specjalistyczna karma nie jest mu już potrzebna. Trochę żartuję, ale jest jak jest - wyjścia nie ma. Trudno wymagać, żeby właściciele hotelików dokładali do interesu. I tym optymistycznym akcentem życzę wszystkim dobrej nocy i wiary w lepszą przyszłość.
  5. Ja, jak zwykle, dowiaduję się ostatnia. Mogę mieć pretensję wyłącznie do siebie - było zaglądać częściej. Ale cieszę się jak wy. Cudowne wieści, cudowny Misiek, cudowne morze! Matko jedyna, to on już bez smyczy po plaży gania?!!!
  6. Ja pamiętam, spłowiały rudzielcu!
  7. Matko jedyna, już tylko ja o tobie pamiętam, Argusie?
  8. Dzień dobry, Kamysiu. Ciotka jeszcze wyjdzie z psami na spacerek i pewnie troszkę się zdrzemnie.
  9. Depku, ciotki zapomniały o tobie, czy co?
  10. [quote name='Yorija']a on ma fb?[/QUOTE] Tak osłupiałam, że zapomniałam odpowiedzieć. Nie sądzę, żeby miał. On już chyba nic nie ma. Zastanawiam się, czy on jeszcze jest - nie mogłam go znaleźć na stronie Kundelka. Ale może przeoczyłam. Sprawdzę w weekend.
  11. [quote name='luka1']Pies szczęśliwy to i zaglądanie spokojniejsze. A ja wczoraj dostałam info z allegro, że wywalają wszystkie moje aukcje, tak więc ciotka wykrakała. Ulżyłam sobie i napisałam co o tym myślę. Pewnie mają to głęboko, ale sobie ulżyłam.[/QUOTE] Ja nie krakałam, chcieliśmy nowej ustawy o ochronie zwierząt, no to ją mamy. Najważniejsze, że sobie ulżyłaś! [quote name='Selenga']Luka, oni wywalają aukcje adopcyjne już od nowego roku, prawie 3 miesiące... Wg allegro adopcja to nie sprzedaż a oni są portalem aukcyjnym służącym sprzedawaniu. Jak się chce cos oddać za darmo, to trzeba na tablica.pl - to też własność allegro, ale portal ogłoszeniowy. Kamień ma tam ogłoszenie i to wyróżnione, wyświetla się na początku rotacyjnie z innymi. I co miesiąc jest odnawiane.[/QUOTE] Ciotki, dziękujemy za ogłaszanie Kamyka. [quote name='AlfaLS']Zagląda, zagląda :lol:[/QUOTE] Cieszę się!!!
  12. Pamiętam, Szamanie. Cudny jesteś.
  13. Dino, zulu, jak tylko mogę, myślą, sercem jestem z wami.
  14. [quote name='agata51']Wiosna przyszła. Trzeba Depisia wyczesać.[/QUOTE] I do serca przytulić.
  15. Bejku, będę się upierać - tak się nadajesz na kanapę jak ja do roboty.
  16. joaaa, nie masz trawy takiej zielonej, bo nie robiłaś tego, co zalecają Anglicy. A sprawa jest dziecinnie prosta - wystarczy zasiać trawę i kosić przynajmniej 2 razy w tygodniu przez 100 lat. Ania posłuchała, to ma. Fakt, do Ani bez kaloszy lepiej się nie wybierać. Ale żeby cię tak zupełnie nie zdołować, doniosę, że w Łodzi ani jednego źdźbła nie widziałam jeszcze.
  17. Yorijko, zaniemówiłam!!!!! Jednak istniejesz! lilk_a, jamnik daje się bawić sobą jak piłeczką? Czy znów czegoś nie zrozumiałam?
×
×
  • Create New...