-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Bjutko, towarzyszko mojego nocnego życia, jak miło! madcatku, jutro wyślę brakujące złotówki, bo termin się zbliża i pewnie cała w nerwach jesteś. Kochana, znalazłam coś takiego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225386-Bazarek-ogłoszeniowy-różne-pakiety-do-wyboru-Zapraszam[/URL]!!! Wyślę dyszkę więcej. Dasz radę?
-
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
agata51 replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie. W kwietniu nie dam rady. Może w maju poproszę o nr konta. -
Kamyczku, u was też tak zimno i ponuro? Ale wiosna już jest! Głogi już kwitną i magnolie, i fiołki się pojawiły. Może w długi weekend zabiorę cię na wiosenny spacer? Jeśli Sylwia pozwoli. [URL="http://www.dogomania.pl/w/index.php?title=Plik:Viola_odorata_Garden_060402Aw.jpg&filetimestamp=20060402164222"][IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/58/Viola_odorata_Garden_060402Aw.jpg/250px-Viola_odorata_Garden_060402Aw.jpg[/IMG][/URL]
-
błagamy o szansę dla pięknego Kubusia! MA DOM:) wielkie oblewanie!!! :)
agata51 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Kwietniowy Kubas też piękny!!! I coraz bardziej barczysty! -
Melduję, że 05.04 wysłałam kasę za II, III i IV. Musztarda po obiedzie, ale pewnie się przyda. Cieszę się, że Wonder już w swoim domu.
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
agata51 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jasne, Światowi dobrze i cznia moje starania, żeby na jego wątek wejść. Ale wyzdrowiana czule miziam staruszka. -
[quote name='mari23']Na jednym z wątków wklejony był taki tekst : "Z powodu awarii sprzętowej dysku twardego serwis był wczoraj niedostępny. Przywróciliśmy dane z backupu, ale niestety stracone zostały posty z ostatniego tygodnia. EDIT: z uwagi na wiele takich samych zapytań: nie ma możliwości przywrócenia wiadomości wysłanych w ostatnich dniach. Ostatnio edytowane przez Huan ; Dzisiaj o 07:55"[/QUOTE] Dzięki za wyjaśnienie, i tak nic nie rozumiem. Wiem tylko, że na "swoje" wątki wejść nie mogę albo, co najciekawsze, wchodzę, ale tylko losowo. Przeważnie wyświetla mi się "404 Not Found". Grinę miziam, Bjucie współczuję.
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
agata51 replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']To nie odpoczynek, tylko dogo zjadło posty i wszelkie działania sprzed tygodnia... Wrrrr... Czyli że muszę zdjęcia Doyka od nowa wrzucać...[/QUOTE] Posty zjadło, to jedno, ale dlaczego nie mogę wejść na "swoje" wątki? "Not Found" mi się wyświetla. Jak już udało mi się wejść, to melduję, że 05.04. wysłałam za III i IV i Doya miziam. Murko, ale miałaś przeżycie z przymilającym się Doyem - masz rację, to są chwile warte wszystkiego. I jak zwykle, "fotografa przy tym nie było". Pozdrawiam. -
Wyżeł ?Sznaucer?Karma , albo schron ! POMOCY !!!
agata51 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Będę pamiętać , ale jak na razie nikt nie pyta o tą dużą wersję :([/QUOTE] Duże jest piękne! Czy ja dostałam nr konta? A może wcale nie prosiłam? No to poproszę. Kurczę, nie było mnie 2 tygodnie na dogo, wróciłam i całkiem się gubię. Co się dzieje? Dlaczego nie mogę wejść na "swoje" wątki? -
15.03 poszła deklaracja za III i IV. I znów żadnego potwierdzenia na wątku. Nawet nie wiem, czy moje wpłaty dochodzą, a może na złe konto wysyłam? Na wszelki wypadek poproszę na PW o nr konta - sprawdzę. doxa88, to nie jest mój wymysł, to wymóg regulaminu. Mówię o tym, bo w końcu mod zamknie wątek i przy okazji kogoś zbanuje. W sprawie smyczy dzwoniłam do Ewy, nie odbierała. Jeśli to jeszcze aktualne, adres wyślę na PW.
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
agata51 replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Widzę, że nie tylko ja zrobiłam sobie odpoczynek od dogo :lol: -
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']dobra myśl z tymi owcami haha doszła wczoraj karma-dzięki[/QUOTE] Chyba z kozami?.....