Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Bjutko, towarzyszko mojego nocnego życia, jak miło! madcatku, jutro wyślę brakujące złotówki, bo termin się zbliża i pewnie cała w nerwach jesteś. Kochana, znalazłam coś takiego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225386-Bazarek-ogłoszeniowy-różne-pakiety-do-wyboru-Zapraszam[/URL]!!! Wyślę dyszkę więcej. Dasz radę?
  2. Dziękuję za zaproszenie. W kwietniu nie dam rady. Może w maju poproszę o nr konta.
  3. Kamyczku, u was też tak zimno i ponuro? Ale wiosna już jest! Głogi już kwitną i magnolie, i fiołki się pojawiły. Może w długi weekend zabiorę cię na wiosenny spacer? Jeśli Sylwia pozwoli. [URL="http://www.dogomania.pl/w/index.php?title=Plik:Viola_odorata_Garden_060402Aw.jpg&filetimestamp=20060402164222"][IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/58/Viola_odorata_Garden_060402Aw.jpg/250px-Viola_odorata_Garden_060402Aw.jpg[/IMG][/URL]
  4. A co ty tutaj jeszcze robisz? Myślałam, że już tylko ja.
  5. Jeśli wątroba to tylko Essentiale Forte. Kurczę, wcięło mi większość subskrypcji. Nie wiem, co zrobię!
  6. Kwietniowy Kubas też piękny!!! I coraz bardziej barczysty!
  7. Melduję, że 05.04 wysłałam kasę za II, III i IV. Musztarda po obiedzie, ale pewnie się przyda. Cieszę się, że Wonder już w swoim domu.
  8. Brak wiadomości to dobra wiadomość. Wysłałam kaskę za III i IV.
  9. Pokazuj się, może w końcu ktoś cię wypatrzy.
  10. Dobrze, że na świecie żyją również skowronki. Dzięki temu Kamyk ma gości na okrągło. Poza tym skowronki miewają z o świcie świetne pomysły. Sylwia, dziękujemy.
  11. Skoro udało mi się wejść na wątek, to Pegunię czule miziam. Nie wiem, co się dzieje, dawno mnie nie było, ale dogo mocno zawodzi. Syla, wysłałam wczoraj PW.
  12. Jasne, Światowi dobrze i cznia moje starania, żeby na jego wątek wejść. Ale wyzdrowiana czule miziam staruszka.
  13. [quote name='mari23']Na jednym z wątków wklejony był taki tekst : "Z powodu awarii sprzętowej dysku twardego serwis był wczoraj niedostępny. Przywróciliśmy dane z backupu, ale niestety stracone zostały posty z ostatniego tygodnia. EDIT: z uwagi na wiele takich samych zapytań: nie ma możliwości przywrócenia wiadomości wysłanych w ostatnich dniach. Ostatnio edytowane przez Huan ; Dzisiaj o 07:55"[/QUOTE] Dzięki za wyjaśnienie, i tak nic nie rozumiem. Wiem tylko, że na "swoje" wątki wejść nie mogę albo, co najciekawsze, wchodzę, ale tylko losowo. Przeważnie wyświetla mi się "404 Not Found". Grinę miziam, Bjucie współczuję.
  14. [quote name='Murka']To nie odpoczynek, tylko dogo zjadło posty i wszelkie działania sprzed tygodnia... Wrrrr... Czyli że muszę zdjęcia Doyka od nowa wrzucać...[/QUOTE] Posty zjadło, to jedno, ale dlaczego nie mogę wejść na "swoje" wątki? "Not Found" mi się wyświetla. Jak już udało mi się wejść, to melduję, że 05.04. wysłałam za III i IV i Doya miziam. Murko, ale miałaś przeżycie z przymilającym się Doyem - masz rację, to są chwile warte wszystkiego. I jak zwykle, "fotografa przy tym nie było". Pozdrawiam.
  15. [quote name='Anja2201']Będę pamiętać , ale jak na razie nikt nie pyta o tą dużą wersję :([/QUOTE] Duże jest piękne! Czy ja dostałam nr konta? A może wcale nie prosiłam? No to poproszę. Kurczę, nie było mnie 2 tygodnie na dogo, wróciłam i całkiem się gubię. Co się dzieje? Dlaczego nie mogę wejść na "swoje" wątki?
  16. [quote name='kinga']NIC nie powiem o Chilli :ices_bla: Nic nic nic nic nic :siara::siara::siara: ...aż do niedzielnego popołudnia.[/QUOTE] Strasznie długo każesz czekać :mad:
  17. 15.03 poszła deklaracja za III i IV. I znów żadnego potwierdzenia na wątku. Nawet nie wiem, czy moje wpłaty dochodzą, a może na złe konto wysyłam? Na wszelki wypadek poproszę na PW o nr konta - sprawdzę. doxa88, to nie jest mój wymysł, to wymóg regulaminu. Mówię o tym, bo w końcu mod zamknie wątek i przy okazji kogoś zbanuje. W sprawie smyczy dzwoniłam do Ewy, nie odbierała. Jeśli to jeszcze aktualne, adres wyślę na PW.
  18. Święta zaliczone, wirus zwalczony (prawie) - jestem znowu, Baronie.
  19. Widzę, że nie tylko ja zrobiłam sobie odpoczynek od dogo :lol:
  20. [quote name='Ania+Milva i Ulver']dobra myśl z tymi owcami haha doszła wczoraj karma-dzięki[/QUOTE] Chyba z kozami?.....
  21. [quote name='lilk_a']jest Agatko , sprawdziłam [URL]http://kundelek.rsoz.org/?c=mdAktualnosci-cmPokaz-519&kategoria4=&kategoria5=&kategoria6=Baron[/URL][/QUOTE] Dzięki, kamień (patrz sygnatura) z serca. Kiedyś może wam opowiem, jak to ze mną i wyżłami bywało. I z jamnikami mojego męża.
×
×
  • Create New...