-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
[quote name='maarit']Ale wstyd!!! wiem:oops: Jakoś tak wyszło. Ale już mam w subskrypcjach i będę odwiedzać słodziaka:loveu:[/QUOTE] Żaden wstyd, nie sposób być wszędzie. Cieszymy się, że jesteś. Ciotki, nie wiem jakim cudem, ale chyba znów mi się udało! Okna wprawdzie nieumyte, resztki kurzu i kłaków w paru :cool3: miejscach dało by się dostrzec (ale tylko przy wyjątkowo złej woli!), 12 potraw na stole nie będzie (i dobrze! ja zwykle po trzech wysiadałam i założyłam, że reszta też tak ma), ale wigilia i reszta świąt się odbędzie. Jeszce tydzień temu, liczyłam na ten koniec świata - a niech to wszystko pierdyknie, będę miała z głowy! Ale w sumie, cieszę się, że nie pierdyknęło. W końcu po świętach przyjdą normalne dni, robala wykopiemy, gipd zdejmiemy, cieczka się skończy i znów żyć się zachce! Ciotki, wujki, wesołych świąt!
-
[quote name='Wiedźma']Ech, Baronku, żeby wreszcie ktoś przemówił do ciebie... W końcu Wigilia...[/QUOTE] W wigilię człowiek ma ważniejsze sprawy na głowie niż przemawianie do psa. Podłogi wypastowane, choinka ustrojona, 12 potraw na stole. A pies dwa tygodnie przed wigilią wykopany z auta do rowu - wypastowanej podłogi nie zapaskudzi, śnupą umytego okna nie wysmaruje. A nieprzejedzone świąteczne rarytasy po prostu się wyrzuci. I oby do sylwestra! Mimo wszystko, wesołych świąt, ciotki! Bo Baronowi tego życzyć to duży nietakt.
-
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']no dzisiaj to nieczynne, ale w pn zadzwonię. W wigilię chyba jest normalnie otwarte. Zapytam jak przyjmuje po świętach i umówimy sie jakoś. Mam dla Werci konga i mokrej karmy ok 15kg:)takie paszteciki dla juniora, to może w końcu trochę przytyje:) tylko Agatko do auta weźmiemy tą czarną ceratę, bo znowu wszystko posika z emocji.[/QUOTE] piechcia, Wera przytyła. Pozbyła się robala to poszło piorunem. Zastanawiam się nawet, czy dalej ją tuczyć, bo nie chcę przesadzić. To ma być szczupła panienka (Betka tak się spasła, że aż mi wstyd). Za radą wetka odstawiłam nawet tę karmę dla szczeniaków i przeszłam na normalną. Ciotka, może te 15kg przyda się bardziej potrzebującemu. Naprawdę dajemy radę. Poza tym ona teraz mało się rusza, po co ją paść pasztecikami? Do lecznicy pojedziesz sama, z kimś czy mam ci towarzyszyć? No, jeszcze kilka wątków i idę spać - wykończona jestem. Wszystkim wesołych świąt życzę. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dino, zula - WESOŁYCH ŚWIĄT!!! -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Mróz taki, a nikt nie chce się ogrzać przy złotym Depim. Wolą przy kominku! Eh... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
agata51 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Rocki, wesołego domku życzę! -
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Wesołych świąt wszystkim! Zwłaszcza wyżłom! -
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
agata51 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Dziewczyny, to może pominąc w ogłoszeniu, że jagdterier?[/QUOTE] [quote name='Paula95']Ja zawsze sądziłam, że dopisek "w typie" zawsze ludzi przyciąga, ale jak widzę nie u Figo... Więc może warto spróbować bez tej informacji. [SIZE=4][COLOR=#ff0000]Kochanie Ciocie! Wszystkiego dobrego na święta:szczęścia, miłości, spełnienia marzeń, a przede wszystkim dużo, wspaniałych domów dla bezdomniaków![/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Ja bym nie ukrywała tej informacji. Wręcz przeciwnie - dodałabym uwagę: "zanim się zdecydujesz, dowiedz się czegoś o jagdterierach". Betkę wzięłam z Kundelka, nie mając pojęcia o istnieniu takiej rasy. Na zdjęciach wyglądała tak słodko i niewinnie! No i ta niesprawna łapka! Nie wiem, co bym zrobiła, gdybym wiedziała cokolwiek o jagdterierach. W warunkach schroniskowych nie da się wszystkiego sprawdzić. Ale nie żałuję. To wyjątkowe zjawisko - z nią nie można się nudzić. Dobrze by było, gdyby Figo mógł pobyć jakiś czas w DT - wtedy wylazłoby z niego to wszystko, co w nim siedzi. Przy okazji, jest na dogo jakaś jagderierka oprócz Betki? Do tej pory spotkałam tylko kilku samców. Czy Figo jest na wątku jagdterierów w potrzebie? Chyba jest takowy? Póki co - wesołych świąt życzę i namawiam: "KOCHAJCIE JAGDERIERY - WARTO!!!" -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Wera coraz częściej domaga się obecności człowieka. Wyje, szczeka, popiskuje - serce się kraje. Robię, co mogę, ale do wigilii nie mam dla niej zbyt dużo czasu. Potem już będzie lepiej. A może ona do Mixera tak wyje? No to źle wybrała. Niech ta cieczka wreszcie się skończy! piechcia, czy ty jesteś umówiona z lekarzem? Jeśli nie, dzwoń do niego - ten opatrunek trzeba jej zdjąć! -
taks szyje ubranka dla psów, może uszyłaby i dla kucyka.
-
Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...
agata51 replied to Paolina's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca']O matko jak to źle zabrzmiało :([/QUOTE] [quote name='paula_t']Bardzo źle...[/QUOTE] Mam tymczaskę z łapą w gipsie, tasiemcem i cieczką (trzy dodatkowe spacerki! dobrze, że już po schodach zaczęła chodzić sama, bo mała nie jest), plus 3 własne, z robotą jestem w lesie i padam na pysk. To się nie dziwcie. Poza tym nie lubię świąt. No, ale świat się nie skończył, trzeba będzie to wszystko przeżyć. RB, znalazłam w skrzynce awizo - to chyba przesyłka od ciebie (ta cholerna listonoszka zawsze przychodzi w porze moich spacerków z psami!) Pognałam na pocztę, ale jak zobaczyłam kolejkę, uciekłam. Mam jeszcze szansę w poniedziałek. Ja chcę moje bawałnki! -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiamy. Wszystko ok. Jak zwykle ze wszystkim jestem w lesie, a święta tuż tuż. modliszka, masz już milion wejść na fb? -
Kurczę, mam wyrzuty sumienia. Może w święta poproszę córkę o wstawienie zdjęć. Chociaż rewelacji nie będzie. Becia najciekawsza była tuż po powrocie z ucieczki. Ale wtedy już ciemna noc była, w domku też niejasno i żadne zdjęcie nie oddałoby całej urody Betki tuż po wyjściu z błotnej kąpieli. Potem chwila głupawki i skok do łóżka. Od pewnego czasu biorę na wakacje własną pościel. A kto by mi drugi raz dom wynajął, gdybym używała miejscowej?
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
A bo to on jeden? Tyle cudowności czeka.... -
Przynajmniej w schronie nie siedzisz. Wierzę, że jest ci dobrze tam, gdzie jesteś.
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Nie wiedziałam, że jest aż tak źle - panienki zawsze bogate były. Postaram się uregulować zaległości jeszcze w grudniu. Przepraszam. -
Rzeszowskie psy z "Kundelka". Wątek ogólny :)
agata51 replied to shelter's topic in Już w nowym domu
Ten wątek też ledwo dycha. Eh, mój Rzeszowie... -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
agata51 replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
Ten wątek to chyba do zamknięcia się nadaje. -
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
agata51 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Cudeńko! Biedactwo... Oświećcie mnie - czy jagdteriery rodzą się już z takimi przykrótkimi ogonami? Bo moja Betka ma normalny. -
Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...
agata51 replied to Paolina's topic in Już w nowym domu
A ja potrzebuję, żeby zdarzył się cud i święta w tym roku się nie odbyły. Może jednak ten koniec świata nastąpi? To już jutro - będę wypatrywać.